ما در حال حاضر مجبور متقاضیان پناهندگی از برزیل به صبر در مکزیک

مهاجران از برزیل که ما به دنبال پناهندگی در مرز جنوبی خواهد شد و در حال حاضر به صبر کنید در مکزیک به یاد بگیرند که سرنوشت خود را همراه با ده ها هزار نفر دیگر پشت زیر یک سال تهمت سیاست دولت.

وزارت امنیت داخلی (DHS) گفت: آن را آغاز کرده است ارسال برزیل به مکزیک, در میان موجی از مردم از این کشور آمریکای جنوبی به دنبال پناه در ایالات متحده است.

بیشتر:

DHS گفت: در بیانیه ای اعلام تغییر است که تعدادی از مهاجران پس از رسیدن به مرز جنوبی تا به حال سه برابر بیش از سال گذشته است. بسیاری گفته اند که آنها در حال فرار از آزار و اذیت باند خشونت و مشکلات اقتصادی. آنها ملحق خواهد شد در مورد 55,000 انتظار مهاجران در مکزیک برای احکام خود ادعای پناهندگی تصمیم گیری است که می تواند ماه ها یا حتی سال.

قبلا مهاجران ارائه خود را در مرز جنوبی و یا دستگیر و در حالی که در تلاش برای ورود به کشور بود در صورتی که ملاقات اولیه آستانه برای پناهندگی اغلب منتشر شده در آزادی مشروط در آمریکا به انتظار یک تصمیم نهایی توسط یک قاضی مهاجرت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آغاز شد و آنها را مجبور به اقامت در مکزیک تحت “مهاجر حفاظت پروتکل” (MPP) به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای کاهش آنچه DHS تماس “مهاجرت نامنظم” به ایالات متحده است.

طرفداران برای مهاجران باید شکایت دولت فدرال به توقف سیاست غیررسمی شناخته شده به عنوان “باقی می ماند در مکزیک” استدلال آن مردم محروم از حق تحت قوانین بین المللی به دنبال پناهندگی و باعث می شود آن را سخت تر برای آنها را به فشار خود موارد قانونی در backlogged دادگاه مهاجرت.

ایالات متحده شروع به بازگشت مهاجران از آمریکای مرکزی به مکزیک در سال گذشته است. در ماه دسامبر اقدام گمرک و رئیس گشت مرزی علامت گذاری مورگان متعهد به تلاش برای تعطیل پناهندگی به مهاجران از خارج فوری منطقه اشاره کرد مهاجران از هائیتی, برزیل و کشورهای آفریقایی.

مهاجر طرفداران حقوق رفت و به دادگاه مهاجرت در روز چهارشنبه به سند تعدادی از مهاجران و پناهجویان که در دادگاه بدون حمایت قانونی و یا نمایندگی.

آنها همچنین محکوم کرد “باقی می ماند در مکزیک” سیاست گفت: در برابر “تجاوز به عنف”, “خشونت” و نقض حقوق بشر.

“نیاز به باقی می ماند در MX این خانواده ها هیچ دسترسی به حمایت های قانونی و یا توانایی واقعا در حال حاضر خود را برای پناهندگی ایم” یک کاربر توییتر. “مادران پاک اشک دور به عنوان آنها خواسته قاضی به تکرار سوالات آنها را درک نمی کنند.”

“در مورد یک زن و شوهر جوان گواتمالا سفر با کودک نو پا خود را. مامان نشسته مشاور در جدول که در آن وکیل مدافع به طور معمول نشستن با کودک در دامان او. وجود ندارد یک وکیل به نمایندگی از هر کسی در کل بعد از ظهر در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در قضاوت سیمپسون دادگاه ایم” مهاجر مدافعان عدالت اجتماعی, قانون شرکت.

“راه رفتن به #MPP دادگاه در سن دیگو که در آن فرآیند دادرسی و حقوق انسانی پناهجویان در حال نقض هر روز لعنتی. این باقی می ماند در مکزیک سیاست مرگبار است و ما باید به مبارزه با جهنم به #RestoreAsylumNow ایم” لیندسی Toczylowski بنیانگذار مهاجر مدافعان.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>