آمریکا: نیویورک و کالیفرنیا سفارش میلیون ها نفر را به ماندن در خانه

ایالت نیویورک در روز جمعه گفت: همه غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه همان در حالی که التماس برای بیشتر پرسنل پزشکی و تجهیزات برای درمان coronavirus موارد است که می تواند پایمال کردن بیمارستان.

“این است که بنیادی ترین اقدام ما می توانید” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس خبری اعلام کرد او را به صدور یک فرمان اجرایی به دستور که 100% غیر ضروری نیروی کار در خانه بمانند و تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک است.

کومو نیز دستور داد تمام نظافت مغازه ها مانند سلمان و مغازه های ناخن سالن را به همراه با سرو.

بیشتر:

سفارش خواهد بود اجرا مدنی با جریمه و تعطیلی اجباری برای هر کسب و کار و نه در انطباق است. کومو گفت: این یک “پناهگاه در محل” نظم و نه در کالیفرنیا.

نیویورک 7,102 مثبت موارد 2,950 که جدید هستند. بستری نرخ 18 درصد است. دولت موارد 4,408 در شهر نیویورک پرجمعیت ترین شهر حدود 8.5 میلیون نفر.

کالیفرنیا دستور داد در روز پنج شنبه شب آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به طور نامحدود و سرمایه گذاری در خارج تنها برای ضروری مشاغل errands و برخی از ورزش تبدیل شدن به اولین دولت ایالات متحده برای اتخاذ چنین گسترده اقدام به جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس.

“من می توانم به شما اطمینان دهم خانه انزوا نیست ترجیح من انتخاب من می دانم آن را مال شما نیست اما لازم است یک” فرماندار گاوین Newsom گفت: در یک شب در کنفرانس خبری در جریان رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه.

منظور اوج خود رسید یک سری از حرکت تهاجمی این هفته اعلام کرد در بحبوحه تلاش ها برای حفظ این ویروس در بررسی وادار کردن مردم به دور ماندن از هر یک از دیگر به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است. Newsom قبلا اعلام کرده بود که تمام وقایع عمومی در کالیفرنیا لغو شد حداقل تا پایان ماه مارس و دستور بسته شدن رستوران زیر قبلی حکم به میله ماشین منگنه از wineries و موسسات مشابه.

ایالت سفارش می کند باید یک بازه زمانی خاص. با توجه به آمار رسمی COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus تا کنون آلوده 675 نفر در کالیفرنیا و کشته شدن 16 مارس 18.

Newsom به ساکنان گفته شده است که آنها “هنوز هم می توانید بچه های خود را به خارج از تمرین حس مشترک اجتماعی و فاصله. شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را.” رستوران وعده های غذایی می تواند هنوز هم تحویل داده می شود به منازل.

اعلام این خبر پس از انتشار نامه ای به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در آن Newsom هشدار داد که ویروس پخش شد به سرعت و در نهایت می تواند به آلوده کردن بیش از نیمی از جمعیت این ایالت.

سخنگوی بعد توضیح داد که این رقم را به حساب تهاجمی کاهش تلاش های که ساخته شده اند.

فرماندار گفت که او انتظار ندارد پلیس مورد نیاز خواهد بود برای به اجرا درآوردن اقامت خود را در خانه سفارش و گفت: “فشار اجتماعی” در حال حاضر منجر به اجتماعی فاصله در سراسر کشور.

200319210633822

“من باور نمی کنم مردم کالیفرنیا باید گفت: از طریق اجرای قانون است که آن را مناسب فقط به خانه منزوی,” او گفت:.

این دموکرات است که به سختی یک سال به دوره اول خود را نیز به نام تا 500 سرباز گارد ملی برای کمک به توزیع مواد غذایی است. این حرکت در می آید و پس از خرید و وحشت منجر به خطوط گسترده در برخی از سوپر مارکت ها.

کوین مک کارتی یک کنگره جمهوری خواه از کالیفرنیا در توییتر نوشت: “من امیدوارم که فرماندار Newsom مشورت با تعداد زیادی از کارشناسان قبل از او تصمیم به تعطیل کردن 12 درصد از ملت و مردم است.”

فضای بیمارستان

Newsom همچنین مشخص یک سری از مراحل را با هدف فراهم کردن فضای بیشتر برای بیماران بیمارستان.

او گفت: دولت گرفته شده بود بیش از یک 357-تخت ورشکسته بیمارستان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو به زودی اعلام خواهد شد خرید یک اندازه مشابه بیمارستان در جنوب کالیفرنیا و ممکن است استفاده از خوابگاه در دولت کالج ها و دانشگاه ها.

او همچنین خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن به اسکله نیروی دریایی 1000 بیمار در بیمارستان رحمت کشتی در بندر لس آنجلس.

Coronavirus است گسترش از طریق عطسه و سرفه. وجود دارد حداقل 1,030 موارد تایید شده در کالیفرنیا و 18 نفر فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Newsom را در سطح ایالت منظور پس از, استان ها و جوامع پوشش حدود نیمی از جمعیت این ایالت در حال حاضر صادر شده مشابه حکم.

او گفت: محدودیت بود “باز” به دلیل آن می تواند افزایش امید کاذب اگر او شامل یک پایان تاریخ.

او با ارائه یک بارقه گفت او انتظار ندارد این امر گذشته “بسیاری از ماه”.

فقط قبل از Newsom این ایالت اعلام لس آنجلس اعلام کرد آنچه که مقامات وجود دارد به نام “امن تر در خانه” سفارش که انجام همان محدودیت.

200319224219279

“ما در مورد وارد شدن به یک راه جدید برای زندگی در اینجا در لس آنجلس” شهردار اریک Garcetti گفت. “چه کار می کنیم و چگونه ما آن را انجام دهد و اگر ما این حق را تعیین خواهد کرد چه مدت این بحران به طول می انجامد.”

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بیمارستان کشتی Newsom گفت: کالیفرنیا عفونت نرخ دو برابر شدن هر چهار روز در برخی از مناطق که 56 درصد از جمعیت این ایالت – به مقدار بیش از 22 میلیون نفر – می تواند قرارداد این ویروس در بعد از هشت هفته.

او بعدها گفت: “اکثریت قریب به اتفاق نمی خواهد که علائم” و خوب خواهد بود اما تا 20 درصد می تواند در بیمارستان بستری شود.

“اگر ما با این لحظه ما واقعا می تواند خم منحنی” از افزایش موارد Newsom گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>