ما افسر نیروی دریایی شکایت بیش نظامی فراجنسیتی بان

یک افسر نیروی دریایی ایالات متحده در مواجهه با غیر ارادی به دلیل تخلیه از یک سیاست محدود کردن مردم تغییر جنسیت از خدمت در ارتش واصل طرح دعوی در دادگاه است که با هدف به مقامات اجازه می دهد تا او را برای ادامه خدمت

بوستون — یک افسر نیروی دریایی ایالات متحده است که در مواجهه با غیر ارادی به دلیل تخلیه از یک سیاست محدود کردن مردم تغییر جنسیت از سربازی واصل طرح دعوی در دادگاه است که با هدف به نیروی دفاع مقامات اجازه می دهد تا او را برای ادامه خدمت.

فدرال طرح دعوی در دادگاه واصل سهشنبه, اولین چالش قانونی به سیاست از قوانین رفت و به اثر در آوریل 2019 نما, رقص برهنه کردن نیروهای نظامی از حقوق آنها امن تحت دولت اوباما برای خدمت به آشکارا و به پزشکی خود را انتقال تحت پوشش خود فواید وکلا گفت.

افسر یک نما زن مستقر در ماساچوست است که به دنبال انتقال و خدمت در نیروی دریایی به عنوان یک زن از طرح دعوی در دادگاه می گوید.

“این لحظه ای که ما باید همه دست به دست در عرشه و کاملا وجود دارد هیچ توجیهی برای تخلیه کسی است که در ادامه به دیدار با تمام استانداردهای و می خواهد برای ادامه به خدمت گفت:” جنیفر لوی, transgender, حقوق مدیر GLBTQ قانونی طرفداران و مدافعان.

یک سخنگوی وزارت دفاع گفته است که آگاه از طرح دعوی در دادگاه است و بررسی براده.

تحت سیاست جدید افرادی که دچار جنسیتی انتقال ممنوع از جلب و اعضای نظامی است که بیرون می آیند به عنوان نما و به دنبال انتقال صورت تخلیه. خدمات اعضا باید در خدمت تحت جنسيت آنها اختصاص داده شده در هنگام تولد مگر اینکه آنها شروع به انتقال تحت محدودیت کمتر دولت اوباما قوانین.

چهار پرونده های حقوقی دیگر به دنبال سرنگونی این سیاست در حال بررسی در دادگاه و انتظار می رود برای رفتن به دادگاه است اما دیوان عالی کشور در سال گذشته حکم داد که این ممنوعیت می تواند به اثر در حالی که این موارد ادامه داد.

آخرین طرح دعوی در دادگاه تنها به دنبال برای کمک به افسر که نه نام در اسناد و مدارک حقوقی برای “به حداقل رساندن خطر ابتلا به” وکیل او گفت:.

افسر خدمت برای نزدیک به یک دهه از جمله دو تمدید تورهای به عنوان یک سطح جنگ افسر با توجه به شکایت او را. او تشخیص داده شد با جنس بیقراری دو ماه پس از سیاست رفت به اثر در آوریل 2019 و به او گفت که افسر فرمانده او است فراجنسیتی مدت کوتاهی پس از, وکیل او گفت:.

“ستوان سازمان حفاظت محیط زیست در حال حاضر به تخلیه بودن که به او ربطی به تناسب اندام او به خدمت در ارتش” طرح دعوی در دادگاه می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>