آمریکا: مسلمانان در دیربورن ارائه مواد غذایی برای بیمارستان ها در ماه رمضان

پس از قرآن ماه مبارک رمضان آغاز شد و در اواخر آوریل Muzammil احمد را مفت شده زنگ nonstop. هر سال در ماه رمضان مسلمان جامعه در دیربورن میشیگان — یکی از بزرگترین در ایالات متحده – نوبت به پخت و پز و پخت در حالت اهدای مواد غذایی به صدها نفر از مردم است. در این سال اعضای آن بوده اند رها کردن مواد غذایی برای احمد را به پزشکی کارگران در خط مقدم از COVID-19 همه گیر در بومانت Wayne بیمارستان که در آن او است رئیس ستاد.

در اوایل بیماری همه گیر, احمد را به بیمارستان تبدیل شد به تنها در خدمت COVID-19 بيمار به علت بزرگ آن واحد مراقبت های ویژه. گروه بیمارستان است که بخشی از به کار گرفته حدود 70 درصد از میشیگان coronavirus بیماران.

بیشتر:

ماه رمضان است که به طور معمول یک بار برای نماز خیریه جامعه و صرف وقت با خانواده اما در این سال مسلمانان سراسر جهان در حال جشن گرفتن در انزوا. برای مسلمان پزشکان در coronavirus خط مقدم بسیاری از آنها سریع در طول ماه انزوا می توانید تبدیل شدن به حتی بیشتر دلهره آور است.

پس میشیگان قفل شده در مارس 24, احمد دارای تمرین های اجتماعی فاصله گرفتن از دوستان و همکاران خود را. در پاسخ به همه گیری افزایش یافته است و او در اضطراب و استرس و دیدن دوستان و خانواده خود را به طور معمول کمک به او در مقابله. او به آنها از طریق تلفن و زوم است همان.

“ماه رمضان تا حد زیادی به کار با قربانی” احمد گفت. “ما شده است و محروم از کسانی که همه چیز برای ماه گذشته در حال حاضر به عنوان ماه رمضان در ضربات شما متوجه وای از برخی جهات ماه گذشته شده است یک شکل از ماه رمضان.”

به همین دلیل است که کمک های مالی توسط جامعه استقبال شده است.

Ramadan - Dearborn

دیربورن میزبانی یک ماه رمضان چراغ رقابت به امید گسترش شادی و بازگرداندن برخی از روح تعطیلات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس [کارلوس Osorio/AP Photo]

در اوایل این ماه یک زن در سال آخر دبیرستان زنگ زد خود را مفت قرار داده شده در یک جعبه رمضان کوکی ها بر روی میز کوچک خارج و پشت پا. آنها داشتند حرف زدند در مورد که در آن او می خواهد برای رفتن به کالج ایستاده حدود هشت فوت (2.4 متر) از هم جدا.

“این یک راه بسیار خوبی به جای معمول شکستن سریع است که ما برای ماه رمضان” احمد گفت: Al Jazeera. “این فقط یک راه عالی برای بگو هی ما به فکر شما است.'”

آغاز شده و با PPE

اهدای مواد غذایی به بیمارستان ها در ماه رمضان رشد از قبل تلاش برای ارائه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به پزشکان و پرستاران در خط مقدم.

زمانی که این بیماری همه گیر شروع Dearborn, رئیس شورای شهر سوزان Dabaja که مسلمان posted on Facebook پرسیدن اگر مردم مایل به اهدای ماسک, لباس و دیگر PPE که بیمارستان ها به شدت مورد نیاز است. در عرض چند دقیقه یک سیل از مردم تماس ارائه خود را به کمک.

“در ابتدا زمانی که این بیماری همه گیر شروع شد در مورد گرفتن تجهیزات پزشکی که من می دانستم که ما اولین پاسخ دهندگان و متخصصان پزشکی واقعا نیاز به مطمئن شوید که آنها امن در حالی که درمان عزیزان ما” Dabaja گفت.

یک مرد سعی کرده بود به منظور 100 چهره سپر اما تنها 40 دریافت کرده و می خواست به کمک آنها.

“جامعه بزرگ شده است” گفت: Ahmer الرحمان یک دکتر که رفتار COVID-19 بيمار در ICU از دو دیربورن بیمارستان. “آنها بسیار آگاه بوده است که پاسخ دولت کند بوده است و بیمارستان پاسخ آهسته بوده است. آنها بوده ام سفارش انواع ماسک از شرکت ها و حمل و نقل آنها را به بیمارستان و رها کردن آنها را.”

رحمان گفت: موج اول از coronavirus موارد آمار در اواخر ماه مارس است.

“این بدون توقف, هرج و مرج,” او گفت: Al Jazeera.

ماه رمضان تا حد زیادی به کار با قربانی. ما شده ایم محروم از آن چیزهایی که برای ماه گذشته در حال حاضر به عنوان ماه رمضان در ضربات شما متوجه وای از برخی جهات ماه گذشته شده است یک شکل از ماه رمضان.

دکتر احمد مزمل

هر دو تا سه ساعت آنها تا به حال یک جدید COVID-19 بیمار که نیاز به یک دستگاه تنفس مصنوعی است. آنها ثبات یک بیمار و دیگری می رسند. “ما خوب با هواکش اما ما در حال اجرا کوتاه در داروهای آرام بخش به نگه داشتن آنها را در ناشی از کوماس,” او گفت:.

وجود دارد به اندازه کافی تخت. “در یکی از بیمارستان ما برگزار شد 25 نفر به طور کلی. دیگر بیمارستان برگزار شد حدود 16 و بنابراین ما تا به حال برای بالا رفتن تعداد حدود 50 تا 100 درصد است.”

وجود دارد به اندازه کافی دیالیز ماشین آلات برای درمان بیماران مبتلا به نارسایی کلیه. وجود دارد به اندازه کافی پرستاران; معمولا وجود دارد یک پرستار برای هر دو بيمار در اوج این بیماری همه گیر وجود دارد یک پرستار دست زدن به چهار بيمار کار 18 ساعت در شیفت. “آنها خسته” الرحمان گفت.

یک شب Beaumont Wayne بیمارستان فرار از تمیز پلاستیکی لباس. پرستاران مشغول به کار در تمام شب برای تمیز کردن قابل استفاده مجدد لباسهای با دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

“زمانی که من در آمد و نه تنها آنها را از لباسهای اما آنها از دستمال مرطوب” الرحمان گفت. صبح روز بعد آنها قادر به جماهير به اندازه کافی لباس به نگه دارید تا با تقاضا است.

که زمانی است که دیربورن جامعه در پا. به عنوان ماه رمضان آغاز شد و افراد و رستوران های محلی ادامه داد: این تلاش با اهدای مواد غذایی به بیمارستان برای همه برای لذت بردن و برای کسانی که در حال روزه به چیزی برای افطار.

“انواع گروه های در حال ارسال مواد غذایی به نقطه که در آن ما برخی از مواد غذایی است که خورده چون خیلی در آینده در هنگامی که آن را نشسته در حالی که برای” الرحمان گفت:, و اضافه کرد که او سپاسگزار برای مواد غذایی به ویژه هنگامی که او در شیفت شب.

راه های جدید برای جشن عید

تعداد COVID-19 بيمار به طور قابل توجهی کاهش یافته و در سال های اخیر و کارکنان بهداشت و درمان احساس وزن برداشته از روی شانه های خود را.

رحمان می گوید: بیمارستان های در حال overstaffed پزشکی کارگران در حال حاضر پیش بینی است که اعداد را افزایش می دهد دوباره به عنوان میشیگان بازگشایی که ممکن است اتفاق می افتد در اواخر این ماه. دولت stay-at-home منظور تمدید شده است به مارس 28.

“همانطور که مردم شروع به بیرون آمدن آنها در حال رفتن به در معرض بیشتر به این. و وجود خواهد داشت یک چشم انداز مثبت در موارد اما نه به سطح قبل از آن بود,” او گفت:.

Ramadan - Dearborn

ماه رمضان چراغ های نمایش داده شده در یک خانه در دیربورن میشیگان [کارلوس Osorio/رویترز]

“این یک کندتر در حال حاضر که خوب است در ماه رمضان از آنجا که شما همیشه خسته است و نمی تواند آب یا قهوه” احمد گفت.

احمد که او نیز رئیس جامعه مسلمانان میشیگان شورای اسلامی گفت: آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه های جایگزین برای جشن عید. تعطیلات این مطالبات بیش از یک زوم نشست. او است که به دنبال به جلو به دیدن دیربورن ساکنان رقابت در یک مسابقه محلی به ببینید که چه کسی بهترین در ماه رمضان دکوراسیون.

“سخت ترین چیز این است برای پیدا کردن راه هایی برای معنی دار اتصالات” احمد گفت. “ما قصد داریم به درخواست مردم برای بیمار می شود و من حدس می زنم این امر می تواند یکی از فداکاری های ماه رمضان.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>