ما هواپیمای نظامی سقوط در افغانستان

طالبان ادعا می کند که اضافی ایالات متحده هواپیما در حال سقوط بودند به نام “نادرست است.”

یک نظامی ایالات متحده هواپیما در مرکزی افغانستان روز دوشنبه به گفته یک سخنگوی نیروهای آمریکایی در افغانستان است.

وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد این که آیا وجود دارد هر گونه آسیب و یا تلفات.

“ایالات متحده بمب افکن E-11A سقوط کرد امروز در ولایت غزنی افغانستان گفت:” سرهنگ سانی لگت. “در حالی که به علت تصادف در دست بررسی است و وجود دارد هیچ نشانه ای از سقوط ناشی از آتش دشمن. ما خواهد شد ارائه اطلاعات اضافی آن را به عنوان در دسترس می شود.”

تصویری گرفته شده توسط آسوشیتد پرس در روز دوشنبه نشان داد یک نظامی افغان کاروان سایه توسط یک هلیکوپتر نظامی ایالات متحده از رفتن به محل تصادف است که در افغانستان-دژ ولایت غزنی در جنوب کابل ،

در مورد تصادف طی یک کنفرانس مطبوعاتی در پنتاگون روز دوشنبه وزیر دفاع علامت Esper گفت: “من از وضعیت آگاه. من هیچ چیز دیگری برای گزارش در این زمان است.”

پس از سقوط طالبان گفت: آنها کشته شده این هواپیما — ادعا موقع توجه کرد توسط لگت در این بیانیه است. او همچنین به نام طالبان ادعا می کند که اضافی هواپیما سقوط کرده بود “نادرست است.”

دو 82nd Airborne Division چتربازان کشته شدند یک دستگاه منفجره دست ساز و یا مواد منفجره در حالی که انجام عملیات جنگی در ولایت قندهار افغانستان در Jan. 11. آنها بعد از شناسایی به عنوان گروهبان دوم ، ایان پاول مک لافلین از نیوپورت نیوز ویرجینیا و Pfc. میگل فرشته Villalon از ژولیت, Illinois.

ABC News’ ابی کروز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>