ما مارشال را ‘سریعترین’ most wanted list ضبط

یعقوب اسکات گفته صحنه خودکشی او در جولای سال 2018 است.

تزئین نظامی کهنه که ظاهرا صحنه خود خودکشی برای جلوگیری از اتهامات تجاوز به او 14 ساله به دختر خوانده شد توسط ایالات متحده مارشال کمتر از یک روز پس از او قرار داده شده در خود را “15 Most Wanted” لیست.

یعقوب بلر اسکات بود و انتظار می رود در دادگاه در تاریخ 30 ژوئیه 2018 به عنوان Jackson County دادستان متهم او را با یک 14-تعداد کیفرخواست برای باتری جنسی, دست زدن به یک کودک برای شهوانی اهداف و بهره برداری از یک کودک.

اسکات, 43 بود در پیوند و موفق به نشان می دهد تا به دادگاه که در آن او می رود به اعتراف به گناه وابسته به ABC دنور 7 که قبلا گزارش شده است.

قاضی با صدور حکم بازداشت و محققان به دنبال رفت و برای اسکات. آنها خود را رها قایق در دو در سواحل پرتقال ساحل آلاباما با تفنگ و خودکشی توجه داشته باشید.

مقامات بعد متوجه شد که اسکات انصراف $45,000 از یک حساب بانکی قبل از ناپدید شدن او اما پول نشد. اسکات بدن نیز هرگز در بر داشت.

مقامات ایالات متحده مارشال گفت: اسکات “پس زمینه های نظامی و دانش از خارج از منزل ممکن است او را قادر به زندگی می کنند در خارج از شبکه.” اسکات خدمت کرده در عراق و دریافت قلب بنفش در سال 2011 آژانس گفت.

بیش از 18 ماه گذشته اسکات گفته بود خال در منطقه دنور می سی سی پی, نوادا و لوئیزیانا.

روز شنبه, اسکات اضافه شد به ایالات متحده مارشال’ most wanted فراری لیست با $25,000 پاداش. روز یک فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه در اوکلاهما گزارش دیدن یک مرد اتصالات اسکات توضیحات در صفحه اصلی موبایل پارک.

اسکات را بازداشت گرفته شده در پیتسبورگ زندان شهرستان در اکلاهما و در حال حاضر در انتظار استرداد به می سی سی پی به صورت کودک سوء استفاده جنسی مورد.

ایالات متحده مارشال دستیار مدیر برای تحقیقی عملیات جف تایلر گفت: در آزادی مطبوعات است که این “سریع ترین و دلهره از یک فراری در 37 سال سابقه از 15 بیشتر می خواستم برنامه است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>