ما علائم آرام یادبود روز به عنوان coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 100,000

آمریکایی ها پرداخت می شود عمدتا پایین کلید ادای احترام به کسانی که فوت خدمت در نیروهای مسلح ایالات متحده در روز دوشنبه با بسیاری از یادبود وقایع روز لغو شود با توجه به شیوع کروناویروس که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 نفر در ایالات متحده به تنهایی.

در برخی از مکان های کوچک-کردن مراسم بودند پخش آنلاین. اما این ویروس تحت الشعاع این تعطیلات ملی است که به طور معمول در یک زمان از پرچم تکان دادن رژه و حوادث برای بزرگداشت سربازان کاهش یافته است و معمولا پر از حوادث غیررسمی به مناسبت آغاز ماه های تابستان در ایالات متحده است.

بیشتر:

در فورت والتون بیچ فلوریدا یک گروه کوچک از سربازان در مدرسه جمع آوری شده در Beal یادبود گورستان به تلاوت نام مرده و بافتن گل به یک تاج گل در مراسم بود که جریان آنلاین. برخی از شرکت کنندگان را تکان داد دست در دست یکدیگر و چند اگر هر گونه عینک ماسک توصیه شده که به عنوان یک معیار کلیدی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“به جای رژه یا بزرگ یادبود حوادث, ما می توانیم به یاد داشته باشید مردان و زنانی که فداکاری کردند در یک مطلب خصوصی راه” سرهنگ جان Sannes فرمانده ارتش ایالات متحده را 7th, نیروهای ویژه گروه گفت: جمع آوری است.

در داخل برجک از ایالت نبراسکا کنگره در لینکلن یک شمع روشن شد و جانبازان در زمان نوبت دو در یک زمان به سکوت ایستاده نگهبانی در دو طرف یک تاج گل در طول 12 ساعت livestreamed مراسم است.

در شهر نیویورک برگزارکنندگان معمولا بزرگ رژه در جزیره استاتن به جای مرتب به کوچکتر کاروان از وسایل نقلیه و رانندگی در این مسیر.

فرماندار نیویورک ماریو کومو در یک مراسم مختصر در Intrepid Sea, موزه هوا و فضا در هیئت مدیره یک ناو هواپیمابر در شهر نیویورک رودخانه هادسون.

‘پیام اشتباه’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفته است در ابتدا برای کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از کروناویروس که برای شرکت در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در Arlington National Cemetery نظامی گورستان در خارج از واشنگتن است. او پیوست توسط معاون رئیس جمهور مایک پنس همسران خود و وزیر دفاع را علامت Esper, در میان دیگران.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشتاق به همه گیر زده اقتصاد در حداقل تا حدودی به شکل بهتر با سقوط به تقویت شانس خود را در برنده شدن انتخابات مجدد در نوامبر 3, رای نمی پوشیدن یک ماسک صورت در طول سفر خود به گورستان در آرلینگتون ویرجینیا.

Donald Trump

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در مراسم بزرگداشت روز یادبود تعطیلات در فورت مک هنری در Baltimore, Maryland, US [جاشوا رابرتز/رویترز]

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس سفر به نیویورک به غم وغصه از شهردار این شهرستان و اشاره کرد که ده ها هزار نفر از خدمات اعضای گارد ملی پرسنل در حال حاضر “در خط مقدم جنگ ما در برابر این ویروس وحشتناک”.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رزمندگان شجاع از کشور در گذشته نشان داده اند که “در امریکا, ما با سرداران خود ما سرنوشت.”

شهردار بالتیمور برنارد C “جک” جوان اعتراض به برگ برنده این دیدار گفت: ارسال پیام اشتباه در مورد stay-at-home بخشنامه ها و شهرستان نمی توانیم هزینه اضافه از میزبانی او را هنگامی که آن را در حال از دست دادن $20m یک ماه به دلیل بیماری همه گیر.

“که رئیس جمهور تهمت است تصمیم به دنبال غیرضروری سفر می فرستد پیام اشتباه به ما ساکنان” جوان گفت:.

بسته بندی سواحل

از آخر هفته روز یادبود است که در زمانی که بسیاری از سر به سواحل و یا کباب کردن در فضای باز دیده است آمریکایی ها تا حد زیادی پیوستن به هشدارهای اجتماعی را حفظ فاصله دستورالعمل اما برخی از شهرستانها و شهرهای کوچک شاهد جمعیت زیادی با وجود هشدارهای.

این رویداد را سال حزن انگیز است به خصوص به دلیل افزایش مرگ و میر از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus و ویرانی اقتصادی در آورده با مستندات اعمال شده در مارس و آوریل به بنیادی این بیماری همه گیر.

فعالیت های اقتصادی در مه زمین به متوقف مجازی و بیش از 20 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست آن ماه.

در مجموع ما موارد COVID-19 بیش از 1.6 میلیون دلار بالاترین در جهان و در مجموع 97,974 های مردمی در آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

Memorial Day

جمعیت گوش دادن در حالی که ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در مراسم بزرگداشت روز یادبود تعطیلات در فورت مک هنری در Baltimore, Maryland, US [جاشوا رابرتز/رویترز]

با وجود نزدیک شدن ترسناک است که نقطه عطف وجود دارد آمریکایی که اجتناب اجتماعی فاصله گرفت.

برخی از سواحل فلوریدا و در نزدیکی متحده بسته بندی شده بودند این آخر هفته وادار کردن مقامات برای شکستن تا اجتماعات بزرگ. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد احزاب در کشورهای دیگر که در آن مردم شلوغ به استخر و باشگاه آرنج به آرنج. تظاهرات برگزار شد در چندین شهر با برخی خواستار بازگشایی کسب و کار و خدمات.

تمام 50 ایالت را آرام coronavirus محدودیت به برخی از درجه است. در برخی از ایالتها مانند ایالت ایلینوی و نیویورک رستوران هنوز هم بسته به فرد ناهارخوری و سالن مو باقی می ماند توقیف. در بسیاری از ایالت های جنوبی بسیاری از کسب و کار باز هستند با محدودیت در ظرفیت.

US Memorial day

مردم را در اعتراض به بازگشایی همه کسب و کار پس از نیوجرسی سواحل باز شد در طول آخر هفته روز یادبود پس از شیوع این بیماری کروناویروس (COVID-19) در نقطه دلپذیر ساحل نیوجرسی [ادواردو Munoz/رویترز]

یک درخواست توسط مقامات بهداشت و بسیاری از فرمانداران دولت به پوشیدن ماسک در فروشگاه و در حال ملاقات با اعتراض و مقاومت از برخی از آمریکایی ها. رسانه های اجتماعی پر شده است از کسب و کار تبدیل به دور چند مشتریان عصبانی که حاضر به پوشش خود را به دهان و بینی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>