ما امید به زندگی افزایش یافت در سال 2018 برای زمان 1 در 4 سال: مطالعه

مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در حال کاهش برای اولین بار در دهه.

امید به زندگی در آمریکا افزایش یافت و در سال 2018 اولین افزایش در چهار سال بر اساس گزارش مرکز ملی آمار سلامت منتشر شده در پنج شنبه.

متوسط مرد آمریکایی را زنده به 76 و به طور متوسط زندگی می کنند به 81.

دستاوردهای آن رانده شدند با کاهش 6 از 10 علل مرگ و میر در بین 2017 و 2018 و قابل توجه در کاهش مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر.

مصرف بیش از حد مرگ و میر پس از افزایش دهه های گذشته کاهش یافت و برای اولین بار در 28 سال از 70,237 در سال 2017 به 67,367 در سال 2018 با توجه به گزارش.

“این واقعا مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر که در حال رانندگی است که روند گفت:” رابرت اندرسون رئیس آمار مرگ و میر شعبه در NCHS.

مواد مخدر مصرف بیش از حد, مرگ و میر, اندرسون توضیح داد: تاثیر عمیقی بر میانگین امید به زندگی به دلیل بسیاری رخ می دهد در سنین جوان تر از دیگر علل مرگ-سرطان و بیماری های قلبی و سکته مغزی و بیماری آلزایمر.

“مردمی که مرگ در سنین جوان تر از آنها اثرات مخربی بر امید به زندگی” اندرسون گفت.

در سال 2018, 14 ایالت و ناحیه کلمبیا گزارش داد که مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در صلاحیت این دادگاه ها کاهش یافته بود در سال بیش از سال.

لئو Beletsky یک استاد حقوق و علوم سلامت در دانشگاه با ستایش از تلاش های شهرداری های فردی ساخته شده اند برای درایو کردن مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر.

“این یافته ها منعکس مصرف بیش از حد روند که ما را دیده اند در بسیاری از حوزه های قضایی در سال گذشته به عنوان مصرف بیش از حد مرگ و میر نرخ تثبیت شده و یا اندکی کاهش پیدا کرد,” او گفت:. “این نتیجه مصرف بیش از حد پيشگيري مانند نالوکسان توزیع و دسترسی به نجات بخش داروهای متادون و بوپرنورفين, [که] در نهایت رسیدن به مردم بیشتر.”

کاهش کلی مصرف بیش از حد مواد مخدر و میر دیده شد بیشتر در افرادی که می خواهم با استفاده از طبیعی و مصنوعی مواد مخدر از جمله تجویز مخدرها یا هروئین. در همان زمان وجود دارد یک چشم انداز مثبت در مصرف بیش از حد مرگ و میر ناشی از فنتانیل متامفتامین و کوکائین است.

“در بسیاری از موارد مردم در حال مرگ از یک دارو” اندرسون گفت.

در اغلب موارد او گفت: افراد باید از ترکیبی از مواد مخدر با مشترک ترکیب در حال حاضر از جمله فنتانيل و متامفتامین و فنتانيل و کوکائین است.

او همچنین هشدار داد در برابر زودتر از موعد اعلام پیروزی در این کشور در حال انجام مخدر بحران است.

“ما هنوز در حال صحبت کردن در مورد تقریبا 68,000, مرگ و میر,” او گفت:.

موقت داده ها از 2019 است که کامل نیست و یا نهایی رنگ کمتر گلگون تصویر — آمار و ارقام به نظر می رسد تخت و یا افزایش اندکی از سال 2018 است.

“من خواهد خلق و خوی شور و شوق خود را در مورد کاهش” اندرسون گفت. “این ممکن است همچنان به 2019.”

“ما نه از جنگل هنوز” Beletsky اشاره کرد. “این فلات هنوز معنی است که ما در یک سطح بسیار بالایی از مصرف بیش از حد در حالی که بسیاری از جوامع در ادامه به تجربه را افزایش می دهد به ویژه در میان مردم رنگ.

“به خم شدن منحنی بیشتر ما نیاز به دو برابر کردن سرمایه گذاری های ما در چه کار می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>