US-led نیروهای بیرون از سوم عراق پایه این ماه

ایالات متحده به رهبری نیروهای ائتلاف در عراق و عقب نشینی روز یکشنبه از یک پایگاه نظامی در این کشور که نزدیک به راه اندازی واشنگتن به یک جنگ باز با کشور همسایه ایران.

K1 هوایی سوم سایت ائتلاف نیروهای چپ در این ماه در خط با ما برنامه ای برای تحکیم نیروهای خود را در دو مکان در عراق است.

بیشتر:

یک موشک در حمله به این پایگاه در اواخر ماه دسامبر تا به حال منجر به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار و منجر به یک سری از tit-for-tat حملات بین ایران و ایالات متحده مورد حمایت گروههای شبه نظامی عراقی. این حملات به اوج خود رسید و در ایالات متحده به کارگردانی قتل از بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی و ارشد نیروهای شبه نظامی عراق, رهبر, حضرت مهدی Muhandis.

نیروهای ائتلاف تحویل K1 پایه در شمال عراق در استان کرکوک عراق, نظامی, با توجه به یک ائتلاف در بیانیه ای. حداقل $1.1 m از تجهیزات منتقل شد به عراقی ها به عنوان 300 پرسنل ائتلاف رفتگان.

K1 میزبانی نیروهای ائتلاف پس از سال 2017 به راه اندازی عملیات علیه داعش (ISIS) گروه مسلح در نزدیکی مناطق کوهستانی. مناطق جنوب کرکوک و شمال آفریقا با استانهای دیاله, صلاح الدین و نینوا باقی مانده باغ از داعش فعالیت است.

کشش خاک نیز مورد مناقشه بین دولت فدرال عراق و دولت خودمختار منطقه کردستان است که ایجاد شکاف امنیتی بهره داعش از مبارزان. ائتلاف حضور داشتند در زمان شده است یک واسطه نیروی بین دو رقیب مقامات.

‘بسیار محدود’

یک عضو ارشد ائتلاف رسمی در اوایل این ماه ادعا کرد که داعش نمی شد که قادر به بهره برداری از “امنیت شکاف” بین عراق و نیروهای کرد به عنوان آنها در گذشته است.

“که لزوما به این معنا نیست که داعش رایگان برای کار در راه است که آنها آرزو” به گفته این مقام استفاده از مخفف عربی ، “آنها هنوز هم بسیار محدود.”

ائتلاف رسمی صحبت شد خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

به رهبری آمریکا و نیروهای در حال حاضر برداشت این ماه از Qayyarah پایه در استان نینوا به دنبال Qaim پایگاه در نزدیکی مرز با سوریه است. همه بودند در خط با برنامه به جلو و از پایگاه های خود در سراسر عراق و تحکیم نیروهای ائتلاف در بغداد و در عین اسد هوایی در کشور صحرای غربی.

طرح شده در این آثار از اواخر سال گذشته ارشد ائتلاف نظامی رسمی گفت و شتاب هنگامی که نیروهای عراقی ثابت کرد آنها قادر به مواجهه با داعش تهدید با محدود ائتلاف کمک.

ائتلاف مقامات گفتند که هنوز هم در کمک به نیروهای عراقی با پشتیبانی هوایی و نظارت است اما به طور قابل توجهی کاهش در آموزش و عملیات زمینی به عنوان محدود برداشت همچنان ادامه دارد.

تا ماه گذشته, وجود دارد برخی از 7,500 نیروهای ائتلاف مستقر در عراق از جمله 5,000 گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>