US-led نیروهای بیرون از 3rd عراق پایه این ماه

عربستان نیروهای خود را از عراق پایگاه نظامی که تقریبا به ارمغان آورد واشنگتن به یک جنگ با ایران باز

بغداد — آمریکا رهبری ائتلاف در عراق کناره گیری کرد روز یکشنبه از یک پایگاه نظامی در این کشور که نزدیک به راه اندازی واشنگتن به یک جنگ باز با همسایه ایران.

K1 پایگاه هوایی سوم سایت ائتلاف نیروهای چپ در این ماه در خط با آمریکا قصد دارد برای تقویت نیروهای خود را در دو مکان در عراق است.

یک موشک در حمله به این پایگاه در اواخر ماه دسامبر کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار و منجر به یک سری از tit-for-tat حملات بین ایالات متحده و ایران-حمایت گروههای شبه نظامی عراقی. این حملات به اوج خود رسید در ایالات متحده به کارگردانی قتل از بالا ايراني, ژنرال قاسم سلیمانی و ارشد نیروهای شبه نظامی عراق, رهبر, حضرت مهدی Muhandis.

نیروهای ائتلاف تحویل K1 پایه در شمال عراق در استان کرکوک عراق, نظامی, با توجه به یک ائتلاف در بیانیه ای. حداقل 1.1 میلیون دلار از تجهیزات منتقل شد به عراقی ها به عنوان 300 پرسنل ائتلاف رفتگان.

K1 میزبانی نیروهای ائتلاف پس از سال 2017 به راه اندازی عملیات علیه گروه دولت اسلامی در نزدیکی مناطق کوهستانی. مناطق جنوب کرکوک و شمال استان های همسایه از جدیدترین نمایش درآمد و نینوا باقی مانده باغ از فعالیت است.

کشش خاک نیز مورد مناقشه بین دولت فدرال عراق و دولت خودمختار منطقه کردستان است که ایجاد شکاف امنیتی با بهره گیری داعش. ائتلاف حضور داشتند در زمان شده است یک واسطه نیروی بین دو رقیب مقامات.

یک عضو ارشد ائتلاف رسمی در اوایل این ماه ادعا کرد که نیروهای نبودند که قادر به بهره برداری از “امنیت شکاف” بین عراق و نیروهای کرد به داعش در گذشته.

“که لزوما به این معنا نیست که داعش رایگان برای کار در راه است که آنها آرزو” به گفته این مقام استفاده از مخفف عربی است. “آنها هنوز هم بسیار محدود.”

ائتلاف رسمی صحبت شد خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

کشته در حال حاضر برداشت این ماه از Qayara پایه در استان نینوا به دنبال Qaim پایگاه در نزدیکی مرز با سوریه است. همه بودند در خط با برنامه به جلو و از پایگاه های خود در سراسر عراق و تحکیم نیروهای ائتلاف در بغداد و در عین al-Asad پایگاه هوایی در کشور در صحرای غربی.

طرح شده در این آثار از اواخر سال گذشته ارشد ائتلاف نظامی رسمی گفت و شتاب هنگامی که نیروهای عراقی ثابت کرد آنها قادر به مواجهه با تهدید از این است که با محدود ائتلاف کمک.

ائتلاف مقامات گفتند که هنوز هم در کمک به نیروهای عراقی با پشتیبانی هوایی و نظارت است اما به طور قابل توجهی کاهش در آموزش و عملیات زمینی به عنوان محدود برداشت همچنان ادامه دارد.

تا ماه گذشته, وجود دارد برخی از 7,500 نیروهای ائتلاف مستقر در عراق از جمله 5,000 نیروهای ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>