دادگستری آمریکا مقامات مواجه شده ‘فشار سنگین’ در Roger سنگ مورد

اداره فدرال است که منجر به محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست راجر سنگ دریافت “فشار سنگین از بالاترین سطح وزارت دادگستری” به سهولت آن صدور حکم توصیه حرفه ای دادستان هارون Zelinsky قصد دارد برای گفتن کنگره با توجه به آماده اظهارات.

Zelinsky که خارج از راجر سنگ مورد اعتراض را شهادت در روز چهارشنبه قبل از دموکراتیک کنترل مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته در مورد فشارهای سیاسی که او گفت: ما دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا مواجه شده است.

او اضافه خواهد شد که تیم شیا اقدام آمریکا در آن زمان – که منصوب شد دادستان کل ویلیام Barr در نهایت مجوف به فشار چرا که او “ترس از رئیس جمهور”.

Zelinsky شهادت هرگز به صراحت گفت که تحت فشار شیا اما او گفت: به او گفته شد که شیا “بود دریافت فشار سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری برای برش سنگ شکستن”.

“من به صراحت گفته است که انگیزه برای تغییر حکم یادداشت سیاسی بود و چون ما وکیل بود ‘ترس از رئیس جمهور’,” Zelinsky گفت.

U.S. President Trump presents Public Safety Medals of Valor to officers at the White House in Washington

دادستان کل آمریکا ویلیام بار در جلسه ای در کاخ سفید در واشنگتن, DC. بر این است که متهم از فشار دادستان به کاهش حکم تهمت محرم راجر سنگ. [فایل: Carlos Barria/رویترز]

وزارت دادگستری تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در شهادت او.

جمهوری خواهان در حال انتظار برای به عقب راندن بر شهادت او گفت که او گیج کننده است سیاسی با سیاست اختلافات.

Zelinsky گفت حرفه ای دادستان هرگز برای دیدن پیش نویس تجدید نظر شده یادداشت که حاوی پرونده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی دفتر در توییتر برای اصلی آن توصیه از هفت به نه سال است.

خواه به نام رئيس جمهور توصیه “وحشتناک” و “سقط جنین از عدالت”. سنگ دوستی با مغلوب ساختن پیشی جستن قدمت چند دهه.

سنگ 67 بود که محکوم به انسداد شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره در طول تحقیقات خود را به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 است و با توجه به گزارش به زندان در اواخر این ماه به شروع خدمت خود در سه سال و چهار ماه حبس. او به دنبال یک فرمت به دلیل نگرانی در مورد پیمانکاری COVID-19.

چهارشنبه شنیدن اولین باری خواهد بود که Zelinsky را علنا مورد بحث درام که, گرفت, پشت صحنه, با این مورد در چه منتقدان را به عنوان یک شهروند الگوی نامناسب سیاسی دخالت دادستان در سیستم عدالت کیفری.

Zelinsky را شهادت در کنار جان الیاس حرفه ای وزارت دادگستری ضد تراست وکیل است که در خدمت به عنوان بخش رئیس ستاد و برنامه به بحث در مورد سیاسی ضد تراست پروب به حشیش شرکت ها و بخش خودرو با توجه به آماده اظهارات.

در این جلسه در می آید فقط پس از Barr ناگهان نقل مکان کرد و بدون هیچ گونه توضیحی به حذف منهتن بالا دادستان فدرال جفری برمن که دفتر شده است بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودلف جولیانی.

بار نیز نقل مکان کرد و در ماه گذشته به رد پرونده جنایی در برابر تهمت سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اگر چه فلین تا به حال دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی است.

دموکرات ها باید گفت: کسانی که حرکت بر بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا او اقدام بیشتر شبیه مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی و نه در خدمت منافع عمومی.

خود را آماده شهادت الیاس قصد دارد برای گفتن قانونگذاران که “شاهدانه تحقیقات اختصاص پنج از هشت فعال ادغام تحقیقات” در یک اتاق با یک مجموعه گسترده ای.

او همچنین گفت: یک آنتی تراست پروب چهار خودروسازان آغاز شد و روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در تاریخ 21 اوت که او عصبانی شد که این شرکتها با مذاکره با کالیفرنیا در مورد کیفیت هوا استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای.

بررسی اثر بازداری دیگر خودروسازان از پیوستن داوطلبانه کالیفرنیا موافقت نامه.

وزارت دادگستری نیست هر گونه اظهار نظر فوری در ضد تراست شهادت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>