ما محققان بازرسی سایت های کشنده ترکیه سقوط هواپیما

ترکیه را دولت اجرا اخبار آژانس می گوید ایالات متحده حمل و نقل هوایی محققان در حال بررسی این خرابه یک بوئینگ 737 است که سقوط در استانبول کشته شدن سه نفر

آنکارا, ترکیه — ایالات متحده حمل و نقل هوایی محققان باید وارد سایت مرگبار سقوط هواپیما در استانبول ترکیه دولتی “آناتولی” گزارش شنبه.

یک تیم از تولید کننده هواپیما بوئینگ و ایالات متحده آمریکا در سازمان هواپیمایی کشوری بازرسی خرابه پگاسوس هواپیمایی بوئینگ 737 که skidded کردن یک باند در فرودگاه سابیها گوچن در شب چهارشنبه کشته شدن سه نفر.

این هواپیما که تقسیم به سه قطعه در حادثه بعد خواهد بود برچیده شده توسط جرثقیل Anadolu گفت.

تصادف اتفاق افتاده است به عنوان 11-year-old هواپیما فرود در برف و باران سنگین است.

تیم است که به دنبال برای دیدن اگر هر گونه ویژگی های عوامل است که می تواند کمک به حادثه Anadolu گزارش شده است.

محققان در حال بررسی بسیاری از علل احتمالی از جمله هواپیما را با سرعت و آب و هوا در زمان تصادف. در پنج شنبه, هواپیمایی پگاسوس, مدیر عامل شرکت Mehmet T. نان گفت: این هواپیما جعبه سیاه بازیابی شده و اطلاعات از آنها بود که کشف رمز.

یک گزارش در این تصادف که در آن 180 مسافر و خدمه مجروح شدند و انتظار می رود در ماه آینده Anadolu گزارش شده است.

دادستان گرفته اند اظهارات از کنترل ترافیک هوایی و کارکنان فرودگاه کارمندان و خلبانان دو هواپیما که سقط فرود در مدت کوتاهی قبل از پگاسوس پرواز فرود آمد.

Pegasus تا به حال چندین نمونه از جهش پولي باند فرودگاه.

یکی دیگر از هواپیمایی پگاسوس هواپیما skidded کردن باند در همان فرودگاه در Jan. 7 باعث بسته شدن موقت فرودگاه. هیچ آسیب وجود دارد.

در ژانویه 2018 دیگر بوئینگ 737 در Pegasus ناوگان تضعیف کردن یک باند در فرودگاه ترابزون در شمال شرقی ترکیه است. هواپیما آمد به استراحت در خاک بالاتر از دریای سیاه با بینی خود را به سوی آب. هیچ کس مجروح شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>