ما تحمیل تحریم های جدید در آمریکا بیش از هنگ کنگ قوانین

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز جمعه گفت که ایالات متحده شد اعمال محدودیت های ویزا در چین حزب کمونیست مقامات تصور می شود مسئول برای محدود کردن آزادی در هنگ کنگ است.

این حرکت در می آید پیش از دیدار از چین و مجلس در هفته آینده است که انتظار می رود به تصویب قوانین جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ است که احساس خطر دولت های خارجی و فعالان دموکراسی در منطقه ویژه اداری.

آمریکا محدودیت های ویزا درخواست به “فعلی و سابق CCP مقامات که اعتقاد به مسئول و یا همدستی در تضعیف دلار هنگ کنگ درجه بالایی از خودمختاری”, Pompeo گفت: بدون نام بردن از آنها.

ماه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به چین قانون جدید را با اعلام یک فرآیند برای از بین بردن ویژه اقتصادی درمان است که اجازه هنگ کنگ به باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی.

Pompeo اعلام دهنده اولین بتن ما گام در پاسخ به چین حرکت می کند.

ما شعارهای علیه پکن به شدت در طول تهمت مجدد انتخابات. نظر سنجی در بر داشت رای دهندگان به طور فزاینده ای تلخ تری نسبت به چین به خصوص بیش از coronavirus شیوع آغاز شد که در آن کشور است.

“رئیس جمهور تهمت وعده داده شده به مجازات مقامات حزب کمونیست چین که مسئول eviscerating هنگ کنگ آزادی. امروز ما در حال اقدام به انجام درست آن” Pompeo گفت.

او گفت: چین در حال افزایش تلاش ها برای تضعیف هنگ کنگ برای استقلال از طریق قانون و توسط فشار مقامات محلی به بازداشت معترضان و رد صلاحیت دموکراسی انتخاباتی نامزدها.

“ایالات متحده ادامه خواهد داد به نقد و بررسی آن مقامات برای پاسخ به این نگرانی ها,” او گفت:.

به سفارت چین در واشنگتن اصرار داشت در بیانیه ای که “هیچ کس هیچ زمینه قانونی یا راست را غیر مسئولانه نظرات به Hong Kong امور.

“ما می خواهیم ما را به سمت بلافاصله تصحیح اشتباهات خود برداشت تصمیمات و جلوگیری از تداخل در چین امور داخلی. طرف چینی ادامه خواهد داد به اقدامات قدرتمندی را برای حمایت از حاکمیت ملی و امنیت و توسعه منافع” آن را ادامه داد.

چینی ها قوانین با هدف مقابله با تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی اگر چه معلوم نیست چه فعالیت هایی را تشکیل می دهند چنین جنایات و چه مجازات خواهد بود. چین می گوید که هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل.

قانون انتظار می رود که تصویب شده توسط تصمیم گیری بدن از چین, مجلس در سه روز نشست با شروع در روز یکشنبه.

در روز پنج شنبه جمهوریخواه اکثریت سنای آمریکا در تصویب قانون دو حزبی که تحمیل اجباری تحریم ها بر مردم و یا شرکت های که در تلاش برای محدود کردن هنگ کنگ استقلال.

اندازه گیری شامل ثانویه تحریم ها بر بانک ها است که انجام کسب و کار با هر کسی که پشتوانه هر گونه سرکوب در قلمرو استقلال به طور بالقوه برش آنها را از همتایان آمریکایی و محدود کردن دسترسی به دلار معاملات.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>