ما تحمیل قوانین جدید در دولتی رسانه های چینی

دولت ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز سه شنبه گفت: آن را شروع درمان پنج چینی عمده رسانه دولتی اشخاص با ما عملیات همان سفارتخانه های خارجی نیاز است که آنها ثبت نام خود را به کارکنان و خواص با وزارت امور خارجه.

دو مقام ارشد وزارت امور خارجه گفت: مقامات این تصمیم بود چون چین شده است سفت و کنترل دولت بر رسانه ها و رئیس جمهور چین ساخته شده است تهاجمی تر استفاده از آنها را به گسترش pro-پکن تبلیغات.

“کنترل بیش از هر دو محتوا و کنترل سرمقاله را تنها تقویت بیش از این دوره از خلق چین در این مدت در قدرت گفت:” مقام. “این بچه ها در واقع سلاح CCP را (جامعه چینی را) دستگاه تبلیغاتی.”

بیشتر:

پکن داده نشده بود پیش از این تصمیم خواهد بود و مطلع در بعد از ظهر سه شنبه یک مقام گفت.

پکن را کنترل دولت چین متعلق به رسانه تبدیل شده است “بیشتر و بیشتر سخت گیرانه” دومین مقام گفت.

هر دو مقامات صحبت می کرد به خبرنگاران خواست نامش فاش نشود.

تنش بین دو کشور تشدید شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به دفتر سه سال پیش با اختلافات اعم از تجارت تعرفه به اتهام چینی به اتهام جاسوسی در آمریکا و حمایت آمریکا از تایوان.

روز سه شنبه تصمیم گیری های دولتی مرتبط به هر گونه تحولات اخیر در چین و آمریکا روابط شده است و تحت بررسی برای برخی از زمان.

جدید تعیین شده است که اعمال می شود به Xinhua News Agency, چین, جهانی, شبکه تلویزیون چین رادیو بین المللی چین روزانه توزیع شرکت و Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا و گنجانیده شده است, مقامات گفت.

چین روزانه به زبان انگلیسی روزنامه منتشر شده توسط حزب کمونیست چین. Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا توزیع روزانه مردم, روزنامه رسمی حزب کمیته مرکزی.

China Daily

مرد خواندن یک دلار هنگ کنگ نسخه از چین, روزانه, ملی چین زبان انگلیسی روزنامه [فایل: مهر]

پنج اشخاص ” ما عملیات را مجبور به افشای پرسنل خود فهرست اسامی و استخدام و اخراج گیری و ثبت املاک در ایالات متحده است که آنها اجاره و یا خود را با وزارت امور خارجه, مقامات گفت.

آنها همچنین باید به دنبال پیشرفته تصویب آنها قبل از اجاره یا خرید جدید ما خواص آنها گفت.

پرسید: اگر نگرانی وجود دارد که پکن را مقابله به مثل در برابر رسانه های غربی در چین بر اساس یک مقام به ذکر است که خارجی اخبار رسانه ها وجود دارد در حال حاضر تحت قوانین سختگیرانه و جدید قوانین افشای اعمال هیچ محدودیتی در پنج دولتی چینی اشخاص ” ما عملیات.

“این بچه ها در عمل به مراتب بیشتر لیبرال محیط زیست در اینجا در ایالات متحده از هر مطبوعات خارجی لذت ببرید در جمهوری خلق چین” این مقام گفت.

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>