ما مهاجرت سازمان آماده برای کار کاهش

ایالات متحده سازمان مسئول پردازش برنامه های کاربردی مهاجرت گفته است که در حال آماده سازی برای کردند نزدیک به 70 درصد از نیروی کار خود را مگر اینکه آن را دریافت تازه بودجه یک حرکت است که کارکنان می گویند را در حال حاضر backlogged سیستم برای مجازی متوقف شد.

ما خدمات مهاجرت و شهروندی (USCIS) یک سازمان از وزارت خارجه, وابسته به هزینه های از جدید مهاجرت برنامه های کاربردی برای عملیات خود و با آن مواجه است تاریخی کسر بودجه. در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که برش های قانونی و غیر قانونی, مهاجرت یک centrepiece از سال 2020 دوباره انتخابات.

خواهد شد ‘خیال’ باقی می ماند در محافظت از ما ؟ | داخل داستان

تعداد مهاجران جدید که به ما شده است به طور چشمگیری ریشه با مقررات جدید و یک سری از اقدامات اجرایی همراه با محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده و در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

آژانس در حال حاضر دیده می شود 50 درصد کاهش در هزینه های پس از ماه مارس که بیشترین سفر و مهاجرت متوقف شده به کشور منتقل شد برای کنترل گسترش coronavirus یک USCIS سخنگو در بیانیه ای گفت.

USCIS خواسته است برای $1.2 میلیارد دلار کمک مالی از کنگره برای جلوگیری از پیش بینی کاهش کارکنان.

“در و یا قبل از تاریخ 2 ژوئیه حدود 13,400 USCIS کارکنان را دریافت خواهد کرد توجه کنید که اگر USCIS باید ادامه با اداری کردند آنها خواهد بود furloughed آغاز اوت 3” USCIS سخنگوی بیانیه گفت.

پناهنده و پناهندگی ‘skeleton crew’

این furloughs اگر اجرا “خواهد شد برای مطمئن شوید که علت تاخیر قابل توجه بلافاصله” یکی USCIS کارمند که خواسته بود به نام گفت: خبرگزاری رویترز. “در حال حاضر وجود دارد بسیاری از کارهای عقب افتاده به کار را از طریق. احمقانه است حتی تامل چقدر بد این است رفتن به دریافت کنید.”

در ضمن کارکنان پناهندگان, پناهندگی و بین المللی عملیات تقسیم USCIS مطلع شده و در یک ایمیل دیده می شود به دنبال این است که اعلامیه خواهد بود ارسال شده در جولای 24 و 25 به حدود 1500 نفر از کارکنان 2200 کارکنان در آن واحد است.

کسانی که در نگهداری خواهد بود “skeleton crew” به “نگه داشتن چراغ” ایمیل گفت.

روز دوشنبه تهمت امضا ریاست جمهوری اعلام ممنوعیت ورود برای چند دسته از دارندگان ویزای موقت و تمدید ممنوعیت برخی از کارت سبز متقاضیان آن گفت: دولت کمک خواهد کرد باز بیشتر شغل برای آمریکایی ها. منتقدان می گویند این اقدامات به اقتصاد صدمه دیده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>