ما خانه می گذرد گسترده پلیس اصلاحات لایحه اعتراض

در پاسخ به ضد پلیس تظاهرات که جاروب ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان تصویب کرده است بلند پروازانه و گسترده قانون در پلیس اصلاحات.

این قانون به دنبال ممنوعیت گردن دارد از این نوع که به کشته شدن جورج فلوید و خواهد آسانسور موانع قانونی که در سپر پلیس از پرونده های حقوقی. این امر اجازه $2.5 میلیارد دلار برای تحقیقات مستقل از پلیس سوء استفاده و باز کردن راه برای جایگزینی برخی از پلیس در جوامع اجتماعی کارگران است.

به طور گسترده حمایت حقوق مدنی در آمریکا گروه های دموکرات-خانه پیش نویس لایحه تلاش برای قرار دادن به قانون خواسته های معترضان که بسیج در سراسر ایالات متحده برای پلیس اصلاحات. آن مخالف است توسط پلیس اتحادیه و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“در امریکا یک سیاه آمریکا سه برابر بیشتر احتمال دارد به قتل توسط پلیس نسبت به یک فرد سفید” گفت: نماینده جیم مک گاورن پیشرو خانه دموکرات.

“پلیس شلیک, دستگیری و زندانی کردن بیشتر مردم در کشور ما نسبت مشابه کشورهای پیشرفته. آن را استثنا زمانی که یک افسر که شکست قانون در هنگام ارتکاب یک تیراندازی مرگبار است محکوم به جرم و جنایت. آن را به هنجار” مک گاورن گفت.

تصویب شدن قانون تقریبا در امتداد خط حزب در رای از مجلس در روز پنج شنبه شب اما چه اتفاقی می افتد بعدی نامشخص است. خانه لایحه خواهد غرفه مگر اینکه دموکرات ها و جمهوری خواهان در کنگره آمریکا که دور از هم در مورد مسائل کلیدی در این لایحه می تواند به پیدا کردن یک راه برای با هم کار کنند.

Trump w Graffitti

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته تندرو ‘قانون و نظم” موضع ضد پلیس در تظاهرات و تلاش برای سرزنش دموکرات ها برای آسیب به پارک های عمومی و مجسمه [فایل: پاتریک Semansky/AP Photo]

کاخ سفید روز چهارشنبه هشدار داد که رئیس جمهور تهمت وتو, اندازه گیری. در یک بیانیه سیاست های دفتر مدیریت و بودجه به نام دموکرات لایحه “بیش از حد گسترده” و “بیش از حد” و گفت که “شکست را به اجرای قانون و جوامع آنها در خدمت به هم نزدیکتر”.

مجلس سنا روز چهارشنبه موفق به جمع اوری رای کافی را به یک جمهوری خواه حمایت پلیس لایحه که اجازه نزدیک $7bn در کمک مالی جدید برای پلیس. حقوق مدنی گروه بیرون آمد به شدت در برابر اندازه گیری و دموکرات ها حاضر به اجازه دهید آن را به طبقه سنا برای بحث است.

در سخنرانی خود در کاخ سفید در روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دموکرات “می خواهید برای تضعیف ما پلیس”.

“آنها می خواهند برای از بین بردن مقدار زیادی از قدرت ما از پلیس و اجرای قانون را به طور کلی و ما نمی توانیم با آن زندگی می کنند. ما نمی توانیم با آن زندگی می کنند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری.

انجمن ملی پلیس و سازمانهای ائتلافی از پلیس اتحادیه ها و انجمن ها با 240,000 اعضای کشور گفت: در نامه ای به مجلس قانون گذاران است که باز کردن درب به پتانسیل دعاوی را یک “اثر سرما” در پلیس.

و chokeholds “یک ابزار حیاتی برای وقتی که با استفاده از نیروی مرگبار توجیه است” پلیس نامه است.

New York police

پلیس نیویورک گروه افسران در شکل گیری پس از دستگیری های متعدد معترضان پس از حکومت نظامی در ماه ژوئن [فایل: جان Minchillo/AP Photo]

فلوید کشته شد توسط پلیس در مینیاپولیس در مه 25. ویدئوها از تماشاگران و دوربین های امنیتی نشان داد چهار افسران زانو در بدن خود از جمله یکی در گردن او در حالی که فلوید, دراز, دست به دستبند رو به پایین در خیابان.

تظاهرات فوران در سراسر کشور راه اندازی درگیری بین معترضان و پلیس استفاده می شود که nightsticks, گاز اشک آور اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در بیش از 125 رویداد جداگانه در 39 ایالت و واشنگتن دی سی به گفته سازمان عفو بین الملل.

“ما در یک inflexion حاضر در کشور ما” گفت: نماینده کارن باس, صندلی 55-عضو کنگره سیاه حزبی و رهبری حامی این قانون در خانه.

“اگر چه ما ممکن است حزبی امروز ما ممکن است برخی از آرا” فردا باس گفت: با استناد به backchannel گفتگوهای او با رهبران جمهوری خواه.

اما نماینده تام کول جمهوری گفت: پلیس اصلاحات به نظر می رسد در گیر یک “حزبی logjam”.

“ما به وضوح بدست به یک حزبی شروع می کند که من زیادی خوش بینی است که ما چیزی را دریافت کنید از طریق تصویب مجلس سنا و مجلس و امضا شده توسط رئیس جمهور” کول گفت.

به عنوان او خود را آغاز می شود دوباره انتخابات تهمت اتخاذ موضع سختی نسبت به اعتراضات و بارها و بارها توییتی عبارات مانند “نظم و قانون” و سرزنش دموکرات ها برای خشونت و غارت است که همراه با تظاهرات.

دموکرات تفسیر ناروا مطالبات قانون و نظم به عنوان یک نژادپرست “سوت سگ” با هدف دامن زدن بیشتر بخش گفت: نماینده Alcee Hastings یک آمریکایی آفریقایی تبار قانونگذار است که 82 سال سن دارد.

“من دیده ام و شنیده ام که عبارت برای همه از من آگاه سال” هیستینگز روز چهارشنبه گفت:.

“من را دیده اند clan سوختاندن در شهر من از آلتامونت اسپرینگز فلوریدا. من دیده ام یک مرد حلق آویز از یک درخت یک مرد سیاه و سفید است که من می دانستم که خارج از شهر من,” او گفت:.

Robert E Lee statue protest

معترضان با سپر و گاز ماسک منتظر اقدام پلیس به عنوان آنها در اطراف مجسمه مؤتلفه General Robert E. Lee در ریچموند, ویرجینیا, [فایل: استیو Helber/AP Photo]

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح به صدور یک فرمان اجرایی تا پایان هفته کارگردانی اف بی آی و وزارت دادگستری ایالات متحده به شدت تعقیب معترضان که آسیب و یا محو کردن مؤتلفه و دیگر مجسمه که رئیس جمهور تهدید می تواند منجر به 10 سال زندان محکوم شد.

و رئیس جمهور رفت و بیشتر در روز چهارشنبه به دنبال مقصر دموکرات ها برای به دنبال راه های دیگر به معترضان حمله مجسمه ها و بناهای تاریخی.

“آنها دنبال آن هستید در عیسی مسیح است. آنها دنبال آن هستید در جورج واشنگتن است. آنها به دنبال در همه, آبراهام لینکلن, Thomas Jefferson” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “نمی خوای اتفاق می افتد نه تا زمانی که من اینجا هستم.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>