ما خانه پنل پیشرفت لایحه برای لغو مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر

ایالات متحده قضایی مجلس کمیته رای دادند در روز چهارشنبه برای پیشبرد لایحه ای را که لغو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر است که اهداف مختلفی اکثریت مسلمان کشور و محدود کردن رئیس جمهور از اعمال محدودیت های آینده بر اساس دین است.

مجلس نمایندگان پانل رای دادند و در امتداد خط حزب را به نفع پیشبرد “هیچ ممنوعیت عمل” که معرفی شد در میان گسترده خشم و انزجار بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر. اندازه گیری در حال حاضر حرکت به مجلس.

حقوق مدنی گروه استقبال خانه پانل حرکت می کند.

بیشتر:

“کنگره در زمان یک گام بزرگ به جلو امروز با ارسال پیام به رئیس جمهور این کشور که مسلمانان و دیگر جوامع از رنگ ها خوش آمدید اینجا. در حال حاضر که این لایحه را تصویب کرده است از کمیته ما نگاه به جلو به آن عبور سریع از در خانه و بدون هر گونه تغییرات بیشتر,” مانا وحید ارشد قانونی و وکالت مشاور برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) در بیانیه ای گفت.

“ما باید در پایان این ممنوعیت و جلوگیری از رئیس جمهور با استفاده از رتبه تعصب به تبعیض علیه سیاه و قهوه ای مردم” وحید اضافه شده است.

هیچ ممنوعیت عمل معرفی شده در مارس و پشتیبانی شده توسط نزدیک به 250 نفر از اعضای کنگره و صدها حقوق مدنی و ایمان و امنیت ملی جامعه و سازمان از سراسر کشور است. آن را لغو ممنوعیت سفر و جلوگیری از رئیس جمهور از ایجاد محدودیت های آینده مگر اینکه دولت فراهم می کند و شواهد قوی قبل از کنگره است.

مسلمان طرفداران یک حقوق مدنی سازمان مستقر در واشنگتن دی سی در بیانیه ای گفت که “ده ها هزار نفر از مسلمانان آمریکایی شده اند ظالمانه از خانواده هایشان جدا شده توسط این ممنوعیت است.”

“این درد و رنج بی نیاز ساخته شده است ما را امن تر و به جای جمع رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن متعصب دستور کار به استثنای مسلمانان آفریقایی, مهاجران و دیگر مردم از رنگ از داستان امریکا” با توجه به این بیانیه.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را اعلام کرد اولین سفر بان کی مون در سال 2017, بدون هشدار, روز پس از به دست گرفتن. آن را تحت تاثیر چندین اکثریت مسلمان کشور و منجر به هرج و مرج در فرودگاه های سراسر کشور به عنوان صدها نفر از مسافران بازداشت شدند و هزاران قبلا ویزای صادر شده به آمریکا لغو شد.

پس از پایین احکام دادگاه باطل دو تکرار از ممنوعیت دیوان عالی کشور در ژوئن 2018 را تایید کرد نسخه سوم که اعمال شده به شهروندان از پنج اکثریت ملت های مسلمان ایران و لیبی سومالی و سوریه و یمن و قرار دادن محدودیت در برخی از مسافران از ونزوئلا و کره شمالی.

در اوایل این ماه ناروا گسترش این ممنوعیت شامل برخی از محدودیت در شش کشور دیگر از جمله کشورهای قرقیزستان, میانمار, نیجریه سودان و تانزانیا. دولت او استدلال این کشورها موفق به ملاقات با ما امنیت و اطلاعات-های استاندارد.

در یک صدای جیر جیر دموکراتیک نماینده Pramila Jayapal گفت: ممنوعیت سفر این است که یک “تاریک لحظه در تاریخ ما” و “مجموعه های یک استاندارد است که رئیس جمهور ایالات متحده می تواند هدف و تبعیض علیه هر کسی بدون عواقب”.

حتی اگر هیچ قانون ممنوعیت عبور دموکراتیک-چراغ خانه از آن شانس کمی برای پاکسازی جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.

جمهوری خواهان در کمیته قضایی مجلس استدلال در روز چهارشنبه است که این لایحه محدود کردن رئیس جمهور را توانایی و گفت این اقدام “به طور موثر eviscerates توانایی دولت را سریع و قاطع عمل برای محافظت از میهن ما زمانی که نگرانی بوجود می آیند”.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در سال 2016 در یک وعده به ممنوعیت مسلمان مهاجران و پناهندگان از ورود به کشور و تحمیل شدیدتر قوانین مهاجرت تمرکز خود را در انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب مجدد درایو برای سال 2020 انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>