مجلس تصویب $8.3 میلیارد دلار در هزینه های برای مبارزه با کروناویروس

ایالات متحده آمریکا در مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه رای دادند تقریبا به اتفاق آرا, 415-2 به تایید $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های لایحه به آدرس تهدید COVID-19 کروناویروس در آمریکا و در سطح جهان است.

در میان نشانه های این ویروس است که از شخصی به شخص در آمریکا این لایحه گرفته خواهد شد تا به سرعت در آمریکا و ارسال به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای امضای خود را تا پایان هفته به قانونگذاران گفت.

“مردم آمریکا در حال شمارش را بر دولت ما برای بودجه به طور کامل هماهنگ و جامع دولت اسرائیل را به کروناویروس” گفت: نماینده نیتا Lowey دموکراتیک رئیس کمیته مجلس در تخصیص بودجه.

“ما باید به سرعت تصویب این قانون – زندگی در خطر” Lowey گفت.

“ما یک وضعیت اضطراری” گفت: نماینده فرد آپتون یک جمهوری خواه است. “من مصرانه از همه همکاران من به پشتیبانی این پول را دریافت و آن را به رئیس جمهور به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

اعضای این خانه تا به حال یک بسته-درب جلسه از معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه.

پنس گفت: کساني که تهمت به زودی درخواست ما کسب و کار اجازه می دهد تا کارکنان به کار از راه دور و یا پرداخت را ترک کنند.

در حال حاضر وجود دارد هیچ جدید داخلی محدودیت های مسافرتی در آمریکا و جدید کیت های آزمایش برای این ویروس در حال توزیع به فرد متحده است. هزینه تست خواهد شد و تحت پوشش دولت بهداشت و درمان برنامه های مدیکر و مدیکید و همچنین بیمه خصوصی پنس قانونگذاران گفت.

Coronavirus: ایتالیا به تمام مدارس و دانشگاه ها

با توجه به خلاصه ارائه شده توسط کمیته مجلس در تخصیص بودجه, این لایحه ارائه خواهد شد:

  • $2.2 میلیارد دلار برای بودجه بهداشت عمومی برای مقابله و پیشگیری از آن $950m است برای دولت های محلی و سازمان های سلامت
  • $1bn برای صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان ها و جامعه پزشکی مراکز
  • $3bn برای توسعه واکسن درمان و تشخیص
  • $435m برای سیستم های سلامت خارج از کشور
  • $300m برای نیازهای انسانی
  • بالقوه $7bn در وام های کم بهره برای کسب و کارهای کوچک

“ما با دقت گوش به سازمان ها و کارشناسان در خط مقدم در تهیه این بسته” سناتور ریچارد شلبی جمهوری خواه رئیس کمیته مجلس سنا در تخصیص بودجه در بیانیه ای گفت:.

“من از رئیس جمهور تهمت اشتیاق به ثبت نام در این قانون” شلبی گفت.

هزینه های لایحه کوتوله مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست اولیه هفته گذشته برای $2.5 میلیارد دلار در بودجه ای که دولت به دنبال در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برای جلوگیری از اثرات بالقوه آن.

تعداد تایید عفونت در ما بالاتر رفته 129 روز چهارشنبه به عنوان پزشکان و بیمارستان ها شروع به تست مبتلا به این ویروس در حداقل 15 متحده است. ده نفر در ایالت واشنگتن و یک نفر در کالیفرنیا فوت کرده اند از این بیماری است.

پزشکی در پاسخ به این ویروس در آمریکا شده بود با تاخیر به دلیل عدم کیت های آزمایش. این مسائل در حال حل و فصل به عنوان کیت های توزیع و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) باعث محدودیت در تست. وجود دارد در حال حاضر به اندازه کافی کیت در دسترس برای تست 750,000 مردم CDC گفت: در روز چهارشنبه.

دکتر Anthony Fauci بالا بیماری مسری متخصص در ایالات متحده موسسه ملی سلامت گفت: اعضای کنگره در یک جلسه عمومی روز چهارشنبه که فعال تست در شش شهر ایالات متحده در حال گسترش است و “ما را یک ایده خوب از چه تحت رادار است که ما در حال از دست رفته”.

CDC آغاز شده تست افرادی که نشان می دهد تا در بیمارستان اتاق اورژانس با علائم COVID-19 در لس آنجلس سان فرانسیسکو, هونولولو, نیویورک, شیکاگو و واشنگتن, DC. CDC برای گسترش برنامه های تست به دیگر شهرهای بزرگ به عنوان منابع بیشتری در دسترس Fauci گفت.

در حالی که بسیاری از افرادی که قرارداد این ویروس زنده ماندن اطلاعات جدید از چین نشان می دهد میزان مرگ و میر بالاتر از سه درصد ساخت ويروس جديد “بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از بار” کشنده تر از فصلی آنفولانزا Fauci گفت: نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه.

تا کنون بسیاری از موارد تایید شده از coronavirus رخ داده در منطقه سیاتل که در آن ویروس را از طریق یک خانه سالمندان برای افراد مسن. اما نگرانی در حال افزایش است در سراسر کشور.

Coronavirus USA

یک وسیله نقلیه تعمیر و نگهداری ابزار کارگر خدمات دستمال مرطوب کردن یک اتوبوس با مواد ضد عفونی کننده در طول یک روال نظافت در شهرستان کینگ مترو اطلس و پایگاه مرکزی در سیاتل, واشنگتن, [Jason ردموند/رویترز]

سیاتل مقامات بهداشت عمومی در حال آماده شدن برای شیوع گسترده تر با خرید یک متل است که می تواند مجهز به یک موقت بیمارستان به خانه بیماران و برنامه ریزی جدید مدولار واحد مسکن برای کسانی که آلوده می شوند.

دولت حزب دموکرات لغو قبل از اولیه جمع آوری کمک های مالی و جوایز شام برنامه ریزی برای شنبه شب. واشنگتن ریاست جمهوری اولیه انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 10.

“ما نگران حوادث” نماینده Pamila Jayapal یک دموکرات در این باره گفت.

“من برنامه ریزی شده بود برای انجام بسیاری از حوادث این آخر هفته” Jayapal گفت. “ما به دنبال دیدن و گرفتن راهنمایی از وزارت بهداشت و درمان در مورد آنچه که ما باید انجام دهید. مردم در حال یادگیری تلاش می شود در اتاق های بزرگ با تعداد زیادی از مردم است.”

به عنوان قانونگذاران سفر به عقب و جلو از خانه خود را در منطقه در تعطیلات آخر هفته کنگره آمریکا با وزن امکان تعلیق جلسات به عنوان ویروس گسترش می یابد نماینده Rueben Gallego به خبرنگاران گفت:.

“ما نیاز به مطمئن شوید که درمان و تست شده است به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است” گفت: Gallego که در حال برنامه ریزی برای معرفی یک لایحه نیاز به دولت برای پوشش هزینه های تست برای همه.

“این یک طرح ملی سلامت و اورژانس” Gallego گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>