ما رکورد بازدید 39,000 coronavirus موارد در یک روز: زنده

  • ایالات متحده دیده می شود عمده تجدید حیات در coronavirus موارد به عنوان تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا همه گزارش ثبت افزایش می دهد.
  • Coronavirus hospitalisations و caseloads اوج جدید رسیده اند در بیش از نیمی از ایالات در ایالات متحده به تازگی تایید موارد در سراسر کشور بازگشت در نزدیکی اوج خود سطح از دو ماه پیش.
  • تعداد موارد در سراسر جهان است انتظار می رود برای رسیدن به 10 میلیون دلار در هفته آینده, سازمان بهداشت جهانی گفته است و هشدار داد که این ویروس هنوز به اوج در آمریکا.
  • بیش از 9.4 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 بیش از 4.7 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 482,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 25

08:16 GMT – خلیج فارس coronavirus عفونت پیشی بگیرد 400,000 رویترز شمارش را نشان می دهد

تعداد رمان coronavirus موارد در شش خلیج عربی متحده دو برابر شده است و در یک ماه به بیش از 400 ، 000 به عنوان منطقه دو تا از بزرگترین اقتصادهای این هفته به طور کامل برداشته حکومت تحمیل شده به مبارزه با عفونت.

همانطور که از عصر روز چهارشنبه چوب خط حساب کردن در تولید انرژی منطقه بود در 403,163 عفونت با 2,346 فتح کرد گرفته شد, مرگ و میر با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن. آن گذشت 200,000 علامت on May 27.

07:50 به وقت تهران روسیه – گزارش بیش از 7000 جدید کروناویروس موارد

روسیه تایید کرد 7,113 موارد جدید از رمان coronavirus هل دادن آن شمارش به 613,994.

مقامات گفت: 92 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,605.

07:25 GMT – افغانستان با استفاده از رنگ سبز محرک به استخدام مستند بیکاری افزایش کابل تامین آب

ذاکر حسین Zaheri بود آشپز در افغانستان سرمایه ای که از دست رفته کار خود را در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر او حفر ترانشه به جذب آب باران و ذوب برف بر روی کوه در حومه کابل به عنوان شهر چنگ زدن با هر دو یک آب و سلامت بحران است.

مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری باید عوارض خود را گرفته در افغانستان, اقتصاد, بنابراین دولت این است که به کارگیری بیش از 40,000 بیکاری کارگران برای بازسازی منابع آب زیرزمینی خود را برای رشد سریع سرمایه است.

07:05 GMT – ما سوابق بزرگترین و در عین حال روزانه coronavirus موارد در حدود 39,000

ایالات متحده شاهد افزایش عمده در coronavirus موارد هفته پس از بسیاری از مناطق بازگشایی اقتصاد خود را.

هفت متحده عمدتا در جنوب و غرب و از جمله تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا گزارش رکورد افزایش در روز چهارشنبه با سراسر کشور شمارش افزایش بیش از 38,600.

تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا همه گزارش رکورد را افزایش می دهد, با 7,100, 5,550 و 5,510 موارد جدید به ترتیب بیش از قبل 24 ساعت.

Coronavirus - Florida

مردم منتظر یک ارزیابی سلامت را بررسی کنید-در قبل از ورود به یادبود جکسون در بیمارستان به عنوان میامی-Dade شهرستان برطرف برخی از مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در میامی فلوریدا [مارکو Bello/رویترز]

06:40 GMT – سنگال رئیس جمهور خود قرنطينه پس از تماس با COVID-19 مورد

رئیس جمهور سنگال Macky Sall است quarantining برای دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تلویزیون دولتی گفت.

این اندازه گیری پیشگیرانه به عنوان یک اولیه COVID-19 آزمون Sall اتحاد دوباره منفی آن گفت.

06:15 GMT – لوفت هانزا سهام افزایش می یابد و پس از سهامداران عمده و پشت طرح نجات

لوفت هانزا سهام شروع به پریدن کرد بیش از 27 درصد در اوایل تجارت پس از میلیاردر سرمایه گذار هاینز هرمان Thiele تایید شده 9 میلیارد یورو ($10.12 میلیارد دلار) دولت یونان برای نجات حامل ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

“من خواهد رای برای پیشنهاد” Thiele که صاحب یک 15.5 درصد سهام در لوفت هانزا گفت: Frankfurter Allgemeine روزانه در روز چهارشنبه.

حمایت خود را به مبلغ یک مهلت برای شرکت هواپیمایی پس از ترس بود swirled که او ممکن است وتو این بسته پیشنهادی که می بینید آلمان خرید 20 درصد از این شرکت است.

آیا تهمت می دانم آنچه 19 در COVID-19 معنی است ؟

05:34 GMT – موارد در پاکستان ادامه به کاهش

Coronavirus تست اعداد در پاکستان یکی از کشورهای با بالاترین میزان شیوع این عفونت در حال حاضر – در ادامه به رها کردن تنها با 21,835 تست های انجام شده در روز چهارشنبه.

از کسانی که 4,044 بیماران آزمایش مثبت با توجه به اطلاعات دولت یک آزمون مثبت نرخ 18.5 درصد است. سراسر کشور موارد رز در روز چهارشنبه به 192,970 موارد با توجه به داده ها. این کشور همچنین از ثبت آن دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز جمعه با 148 بیماران در حال مرگ گرفتن به طور کلی مرگ و میر به 3,978 با توجه به دولت داده است.

افت تست رانده است کاهش قابل توجهی در آزمایش روزانه در سند و پنجاب استانها به ترتیب, این کشور پرجمعیت ترین مناطق. در سند مقامات الجزیره گفت: افت تست شد به دلیل “کمبود کارکنان” در آزمایشگاه باعث جمع شدن.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


04:45 GMT – هنگ کنگ اعلام کرد coronavirus مرگ

55-سال-مرد coronavirus بیمار (مورد تایید هیچ 1180) بستری در بیمارستان در هنگ کنگ در اواخر ماه مه درگذشت اوایل صبح روز پنجشنبه یک سخنگوی شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان گفت:

بیمارستان مرد گفت: تا به حال دچار سکته مغزی در فیلیپین بود و airlifted بازگشت به هنگ کنگ.

هفت نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در این سرزمین است.

03:50 GMT – “ما نمی گزافه گویی شرم’: آسه آن نمایندگان مجلس در قایق pushbacks

گروهی از نمایندگان مجلس از جنوب شرقی آسیا هستند در تماس با رهبران اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) به انجام بیشتر برای کمک به پناهندگان و مهاجران به خصوص Rohingya گرفتن قایق در سراسر اقیانوس هند.

باز نامه ای امضا شده توسط چارلز سانتیاگو رئیس آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر (APHR) خواست رهبران آسه آن به احترام آسیب پذیر جوامع و جلوگیری از نفرت و بلاغت به پناهندگان و مهاجران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مالزی بازداشت 269 Rohingya در یک قایق آسیب دیده در اوایل این ماه و گزارش رسانه های این هفته است که یک قایق حامل 300 نفر تبدیل شده بود. APHR گفت: کشورهای آسه آن نیاز به کار با میانمار برای پایان دادن به Rohingya بحران و “سازماندهی فوری جمعی در عملیات جستجو و نجات برای قایق حمل Rohingya پناهندگان و سازمان به صورت مناسب خود را تخلیه.

“ما نمی توانیم گزافه گویی شرم آور است که سقوط بر ما جمعی از زمانی که دولت ما را انتخاب کنید برای فشار به مردم به مرگ در دریا.”

03:20 GMT – بیشتر کوانتاس کارکنان به از دست دادن شغل به عنوان یک نتیجه از coronavirus

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس است شلیک حداقل 6,000 مردم – 20 درصد از نیروی کار خود را – به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات شدید برای مقابله با تاثیر از coronavirus

کوانتاس همچنین قصد دارد به زمین 100 هواپیما زمانی که 12 ماه و برخی دیگر نیز بازنشسته آن شش باقی مانده بوئینگ 747 هواپیما بلافاصله شش ماه جلوتر از برنامه.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که داستان ما از تیم کسب و کار در اینجا.

Qantas passenger

شرکت های هواپیمایی شده است به خصوص سخت-ضربه گیر به عنوان مرز بسته و سفر همه اما زمین به توقف [فایل: Brendon ترون/بلومبرگ]

03:05 به وقت تهران – پکن را افزایش می دهد, تست ظرفیت برای نگه داشتن در بالای موارد

پکن افزایش یافته است و روزانه نوکلئیک اسید تست ظرفیت به بیش از 300,000 نمونه یک روز در مقایسه با حدود 40,000 قبلا با توجه به رسانه های دولتی.

مقامات چینی در پایتخت شدت, تست پس از افزایش موارد مرتبط به اصلی و عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه تایید کرد 19 موارد جدید COVID-19, 13 آنها را در پکن.

03:00 GMT – دیزنی لند تاخیر در بازگشایی پس از کالیفرنیا موارد افزایش

دیزنی لند در ایالت کالیفرنیا که بسته شده است از اواسط ماه مارس تاخیر برنامه ای برای بازگشایی شده است.

رفت و آمد مکرر به علت باز دوباره در ژوئیه 17, اما دیزنی مقامات می گویند که آنها نمی خواهد که زمان برای آماده سازی از دولت را تنها عامل انتشار دستورالعمل در 4 جولای.

دیزنی لند در جهان است دوم-ترین-محبوب پارک.

02:10 GMT – استرالیا پست بزرگترین افزایش روزانه در موارد در دو ماه

بیشتر در مورد وضعیت در استرالیا پس از اعلام این که نیروهای فرستاده خواهد شد به ملبورن کشور دوم-بزرگترین شهر و پایتخت ویکتوریا دولت است.

دولت گزارش 33 نفر تست مثبت برای این ویروس در 24 ساعت گذشته از روز نهم دو رقمی را افزایش می دهد.

این کشور به عنوان یک کل است ثبت بیش از 7,500 مورد از این بیماری اما با شیوع بیماری به ظاهر تحت کنترل آن را به حال کاسته ترین محدودیت. آن را ثبت کرده است 104, مرگ و میر, آخرین 85-سال-پیر مردی که در ماه آوریل است اما در حال حاضر تایید شده است به این بیماری را داشته اند.

02:05 GMT – کره جنوبی موارد سهولت

کره جنوبی آخرین coronavirus داده ها حاکی از آن است که گرفتن گرفتن در خوشه است که پدید آمده در سئول در هفته های اخیر.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: امروز صبح کشور در حال ثبت 28 مورد جدید, 23 از آنها عفونت های محلی. است که کاهش از چهار 51 مورد و سه شنبه را 46.

ترین خوشه های مرتبط تحویل شرکت های کوچک و کلیساها.

00:30 GMT – استرالیا سربازان سر به ویکتوریا برای مقابله با شیوع سنبله

استرالیا نظامی است که برای ارسال 1000 سرباز به ملبورن برای مقابله با کروناویروس جدید خوشه که پدید آمده در پایتخت ویکتوریا دولت که ثبت کرده است تقریبا 150 عفونت های جدید در طول هفته گذشته.

تا 850 نیروی دفاع استرالیا پرسنل کمک خواهد کرد که نظارت بر بازگشت مسافران بین المللی در هتل قرنطینه در حالی که حدود 200 نفر دیگر را فراهم خواهد کرد لجستیکی و پشتیبانی پزشکی به COVID-19 تست امکانات, او گفت:.

به طور جداگانه ویکتوریا برتر دن اندروز گفت: دولت شد راه اندازی یک “حومه تست حمله رعد اسا” با هدف قرار دادن مناطق شناسایی شده به عنوان نقاط مهم در بالا از وقوع.

00:15 GMT – ژاپن izakaya انتشارات فرهنگ رنج می برد در طول COVID

ژاپنی هستند که بیشتر مراقب باشید در مورد بیرون رفتن برای بعد از شام نوشیدنی و آسیب رساندن است, بارها, شناخته شده به عنوان “izakayas” شناخته شده و ارزان برای, نوشیدنی, خوشمزه, غذا, و یک فضای دنج. برخی از آنها کوچک تنها با چند صندلی.

رویترز می گوید izakayas در حال حاضر رو به یک “بحران وجودی” به عنوان مردم از خانه کار می کنند و جلوگیری از داخل سالن.

“اگر نوشیدن محسوب نمی شود خوش آمدید izakayas را به زیر” Hitoshi Yaosaka که صاحب 10 بارها در توکیو دیده است و کسب و کار بازگشت به تنها یک سوم از قبل از COVID سطوح. “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ژاپن izakaya فرهنگ خواهد مرد ،

00:00 GMT – متحده در شمال شرقی آمریکا تحمیل قرنطينه در مسافران از هشت متحده

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دستور داده اند که مسافران از هشت کشورهای دیگر به قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود به عنوان اپیدمی در آمریکا محکوم کرد.

منظور این بود “چیزی هوشمند برای انجام” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به رسانه ها گفت.

قرنطینه در مورد افراد پس از رسیدن از آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا از جمله شمال شرقی ساکنان از بازگشت از آن مناطق. آن را به اجرا گذاشته خواهد شد با جریمه که برای افزایش مجرمین.

Pedestrians pass customers dining outside Casa Mezcal, Monday, June 22, 2020, in New York. New York City ventured into a crucial stage of reopening as stores let people in Monday, offices brought work

نیویورک باز شدن دوباره پس از شدت ضربه در اولین coronavirus موج در ایالات متحده است. در حال حاضر آن است که اعمال قرنطينه در مسافران از تعدادی از کشورهای که در آن caseloads و hospitalisations باید رسید [جان Minchillo/AP Photo]

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>