ما بازدید Huawei با racketeering, توطئه برای سرقت اسرار تجاری اتهامات

این اتهامات شامل سرقت مالکیت معنوی و دور زدن تحریم ها.

مقامات فدرال آمار Huawei با racketeering, توطئه برای سرقت اسرار تجاری و مناجات از دیگر اتهامات پنج شنبه در آخرین تشدید تنش بین آمریکا و چین مخابراتی غول.

اتهامات اعلام شده توسط وزارت دادگستری از محدوده misappropriating مالکیت معنوی از ایالات متحده شرکت های فن آوری برای دور زدن تحریم ها برای انجام کسب و کار با کره شمالی و ایران.

16-تعداد جانشین کیفرخواست پنج شنبه اعلام کرد آورده بود در برابر هواوی و چهار از شرکت های تابعه آن و همچنین به عنوان رئیس امور مالی Wanzhou Meng.

Meng, دختر Huawei بنیانگذار, شده است, مرکز بین المللی استرداد حماسه از دسامبر 2018 زمانی که او دستگیر شد در ونکوور به درخواست ایالات متحده است.

این اتهامات جدید مربوط به اتهام دهه تلاش های هواوی و شرکت های تابعه “برای سوءاستفاده از مالکیت معنوی از جمله از شش آمریکا شرکت های فناوری در تلاش برای رشد و عمل Huawei کسب و کار” با توجه به بیانیه ای از وزارت دادگستری اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

یک Huawei سخنگو گفت: ABC News در بیانیه ای اعلام کرد “این کیفرخواست جدید است که بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون است. این اتهامات جدید بدون شایستگی و تا حد زیادی بر اساس بازیافت اختلافات مدنی از 20 سال گذشته است که قبلا حل و فصل احکام و در برخی از موارد رد فدرال قضات و داوران است.”

“دولت نمی خواهد غالب در آن اتهاماتی که به ما ثابت خواهد کرد هر دو بی اساس و ناعادلانه” به این نتیجه رسیدند.

مقامات می گویند Huawei را به اتهام تلاش برای سرقت اسرار تجاری و فن آوری در ایالات متحده موفق بودند.

“به عنوان یک نتیجه از مبارزات انتخاباتی خود را به سرقت از این فناوری و مالکیت فکری, Huawei قادر بود به شدت کاهش آن در تحقیق و توسعه و هزینه های مربوط به تاخیر, به شرکت داری و مزیت رقابتی ناعادلانه” در بیانیه ای گفت:.

علاوه بر این مقامات ادعا می کنند Huawei تا به حال یک “برنامه جایزه برای پاداش دادن به کارکنان که به دست آمده اطلاعات محرمانه از رقبا است.”

خود را از اتهام سیاست “روشن ساخته است که کارکنان ارائه شده است که اطلاعات ارزشمند به لحاظ مالی پاداش” به آن اضافه شده است.

این کیفرخواست همچنین شامل جدید اتهامات که هواوی و شرکت های تابعه آن انجام کسب و کار در کشورهای مشمول تحریم از جمله ایران و کره شمالی.

مقامات ادعا می کنند که شرکت های چیده شده برای حمل و نقل از Huawei کالا به کاربران در تحریم کشور و داخلی مراجعه کننده به آنها را با “نام کد” مانند “A2” برای ایران و “A9” برای کره شمالی.

در نهایت مقامات آمریکایی ادعا کرد, Huawei دروغ در مورد ارتباط آن Skycom گفت: این یک فرعی. به عنوان یک اتهام شرکت های فرعی, Huawei Skycom “کمک به دولت ایران در انجام نظارت داخلی از جمله در طول تظاهرات در تهران در سال 2009.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>