ما مقامات بهداشت: “هنگامی که نه اگر’ coronavirus به ما می رسد

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) در روز سه شنبه هشدار آمریکایی ها شروع به آماده سازی برای گسترش coronavirus در ایالات متحده پس از آنفولانزا مانند ویروس ظاهر در چندین کشور.

اعلام سیگنال تغییر در تن برای ما سلامتی آژانس که تا به حال تا حد زیادی متمرکز شده است در تلاش برای متوقف کردن ویروس از ورود به کشور و quarantining افراد سفر از چین است.

“داده طی هفته گذشته در مورد گسترش در کشورهای دیگر مطرح شده است و سطح ما را از نگرانی و انتظار است که ما می رویم به جامعه گسترش در اینجا” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی.

آنچه شناخته شده است او گفت: “آیا هنگامی که آن را وارد و چگونه شدید ما شیوع ممکن است. “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید” او هشدار داد.

کسب و کار و مدارس و خانواده ها باید شروع داشتن بحث در مورد احتمال این که زندگی خود را ممکن است مختل شود اگر این ویروس شروع به گسترش در جوامع ما.

به طور جداگانه به ما سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر گفت: یک کمیته فرعی سنا احتمال وجود خواهد داشت بیشتر موارد در ایالات متحده و از او خواست که قانونگذاران برای تصویب $2.5 میلیارد دلار بودجه برای مبارزه با شیوع این بیماری پس از پیشنهاد کاهش به بخش بودجه است.

“در حالی که در معرض خطر فوری برای تک تک اعضای آمریکا کم باقی مانده است وجود دارد در حال حاضر جامعه انتقال در تعدادی از کشورها از جمله در خارج از آسیا است که عمیقا در مورد” آذر گفت:, و اضافه کرد که شیوع اخیر در ایران و ایتالیا شد به ویژه نگران کننده است.

عمده شاخص های سهام ایالات متحده کاهش یافت و دوباره در روز سه شنبه پس از یک کاهش شدید فروش در روز دوشنبه.

آذر گفت: دولت آمریکا بود که با همکاری نزدیک با دولت محلی و بخش خصوصی همکاران به آماده شدن برای کاهش این ویروس بالقوه گسترش در آمریکا است.

سناتور چاک شومر گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او تا به حال گرفتار شده است “پا به حالت صاف” و فاقد یک برنامه جامع برای مقابله با کروناویروس. به نام او برای حداقل $3.1 میلیارد دلار بودجه اضافی برای مبارزه با آن است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده قوی و خطرناک بی کفایتی وقتی که می آید به کروناویروس گفت:” شومر بالا سنا از حزب دموکرات. “آقای رئیس جمهور شما نیاز به خود را دریافت کنید با هم عمل می کنند در حال حاضر. این یک بحران است.”

منبع: خبرگزاری رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>