ما: چهار مرد به اتهام تلاش برای سرنگونی اندرو جکسون مجسمه

مقامات فدرال متهم اند که چهار نفر را در ارتباط با تلاشی ناموفق در هفته گذشته به پایین بکشید معروف مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید است.

در شکایت unsealed در شنبه مقامات ادعا می کنند که چهار نفر بودند در میان گروهی که آسیب دیده و اقدام به پاره کردن جکسون مجسمه واقع در میدان لافایت گذشته دوشنبه. مربع بوده است سایت از اعتراضات پس از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

دادستان می آید به عنوان برگ برنده ramped تا تهدید در برابر کسانی که اشک پایین فدرال بناهای تاریخی به عنوان بخشی از یک جنبش ملی برای حذف مجسمه ستیز چهره های تاریخی از فضاهای عمومی.

جکسون هفتمین رئیس جمهور ایالات متحده و مالک. در سال 1830 او به قانون امضا هند راهنمای عمل منجر به کشنده اخراج بومیان آمریکایی از خاک در شرق رودخانه می سی سی پی. مجبور به جابجایی برخی از 60,000 بومی آمریکایی در یک فرایند که در آن حدود 4000 نفر تبدیل شده است شناخته شده به عنوان “تنباکو”.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر پس از اقدام به سرنگونی برجسته اساسنامه خواستار آن را “ننگین خرابکاری”. روز جمعه او یک فرمان اجرایی را امضا متعهد به اجرای محاکمه معترضان که deface عمومی یادبود.

پس از این اتهامات اعلام شد, کاخ سفید, سخنگوی Kayleigh McEnany توییتی که مغلوب ساختن پیشی جستن “به تعقیب افراد پاره کردن ما مجسمه ها به حد کمال از قانون”.

چهار مرد به اتهام

این متهم مردان Lee, Michael Cantrell, 47, ویرجینیا, Connor متی Judd, 20, از Washington DC, Ryan لین, 37, از مریلند و گراهام لوید, 37, از مین است. می توان آنها را در کثیرالانتشار ویدئوها از تلاش برای پاره کردن مجسمه با توجه به بیانیه ای از آمریکا به اوباما برای, District of Columbia.

جاد دستگیر شد و در روز جمعه و به نظر می رسد در برتر دادگاه منطقه کلمبیا در شنبه, مقامات گفت. سه تن دیگر نیز بازداشت نشدند. اف بی آی و ما پارک پلیس شده اند تحقیق در مورد این حادثه گفتند.

“ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا نمی خواهد بیکار ایستادگی و اجازه می دهد تا ما آثار ملی به تخریب و نابود” اقدام ما وکیل مایکل R شروین در بیانیه ای گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>