ما نیروهای تحت آتش در حال گشت زنی در سوریه

این وضعیت بوده است د-تشدید یک سخنگوی نظامی گفت.

آمریکایی نیروهای ائتلاف در حال گشت زنی در سوریه رد و بدل اسلحه با افراد ناشناس در نزدیکی یک طرفدار رژیم بازرسی در حالی که در حال گشت زنی در شمال شرقی سوریه با این وضعیت در حال حاضر ده-تشدید یک سخنگوی نظامی گفت.

نیروهای نظامی بودند که در حال گشت زنی در نزدیکی Qamishli با مرز ترکیه و سوریه زمانی که آنها مواجه می شوند یک پاسگاه اشغال شده توسط نرم افزار-سوریه نیروهای رژیم در روز چهارشنبه.

“پس از نیروهای ائتلاف با صدور یک سری هشدارها و د-تشدید تلاش گشت آمد زیر آتش سلاح های کوچک از افراد ناشناخته” عملیات ذاتی حل و فصل سخنگوی سرهنگ Myles B. Caggins III در بیانیه ای گفت. “در دفاع از نیروهای ائتلاف به آتش بازگشت. وضعیت de-تشدید و در دست بررسی است.”

ائتلاف گشت تا پس از بازگشت به پایگاه خود را ،

این گروه که باز آتش در ایالات متحده آمریکا شد و رژیم حمایت مردم و رسانه های دولتی سوریه گزارش داده است که یک مرد کشته شده توسط نیروهای ایالات متحده در تبادل آتش با توجه به آسوشیتد پرس.

تبادل آتش برجسته زمان و وضعیت پیچیده برای باقیمانده نیروهای آمریکایی در شمال شرقی سوریه که در آن روسیه و نیروهای دولتی سوریه را اشغال مختلف پست های بازرسی.

ایالات متحده کشیده اکثر نیروهای نظامی خود را در منطقه ترک فقط چند صد پشت برای محافظت از کلید های نفتی است. نیروهای ائتلاف همچنان به انجام ماموریت علیه داعش در سوریه که در آن گروه تروریستی به جیب از مبارزان به دنبال بازسازی.

مبارزه در این کشور جنگ زده به شدت در هفته های اخیر به عنوان نیروهای رژیم حمایت ایران پروکسی و هوایی روسیه قدرت باید بسته در بازپس گیری ادلب آخرین دژ شورشی در این کشور در شمال غربی. بیش از نیم میلیون سوری شده باشند آواره از جنگ در دو ماه گذشته و مقامات ایالات متحده نگران پناهندگان در بحران است.

به پیچیده تر شدن وضعیت بیشتر, حمله به ادلب دیده است روسیه-حمایت نیروهای سوریه از درگیری با نیروهای ترکیه و ترکیه به حمایت از شبه نظامیان که عبور کرده اند به نقاط مختلف در شمال سوریه به عنوان بخشی از حمله نظامی علیه کردها.

هفته گذشته جیمز جفری ایالات متحده فرستاده ویژه سوریه خاص روسیه نقش مهمی در آشکار بحران انسانی.

“ما در حال دیدن خیلی بیشتر تهاجمی روسیه در ادلب” و سازمان ملل به تقویت بشار اسد به خبرنگاران گفت:. “روسیه ظاهرا احساس می کند که آن را نمی تواند رژیم را به انجام چیزهایی که لازم است به آن را در خط با جامعه بین المللی انتظارات بنابراین روس ها در حال رفتن به فشار رو به جلو در یک پیروزی نظامی.”

جفری خواهد شد دیدار با مقامات ترکیه امروز پس از رئیس جمهور ترکیه روز سه شنبه گفت که رژیم سوریه خواهد پرداخت “بسیار سنگین قیمت” برای نقش خود را در جنگ در یمن است.

اما در حالی که آمریکا به شدت آن محکومیت اگر مشترک سوریه و روسیه حمله به ادلب مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفته است که ایالات متحده نمی خواهد عمل به عنوان “جهان پلیس.”

“چه هستند که ما قرار است انجام دهید برای جلوگیری از آن ؟” او گفت: “شورای آتلانتیک” روز سه شنبه. “ما قرار است به چتر نجات به عنوان یک جهانی پلیس و نگه دارید تا علامت توقف و بگو: این کشور ترکیه, جلوگیری از این, روسیه, این, ایران, متوقف این, سوریه,’?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>