ما شناور طرح به اخراج هزاران نفر از دانشجویان

در آخرین نشانه ای از تنش میان امریکا و پکن بیش از تجارت coronavirus همه گیر حقوق بشر و وضعیت هنگ کنگ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممکن است به زودی اخراج هزاران نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی ثبت نام در دانشگاه در ایالات متحده و تحمیل تحریم دیگر علیه مقامات چینی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را یک اطلاعیه در مورد چین روز جمعه و مقامات دولت گفت: او با توجه به یک ماه-پیر پیشنهاد برای لغو روادید از دانش آموزان وابسته و موسسات آموزشی در چین مربوط به افراد ارتش آزادی یا چینی هوش.

بیشتر:

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین وزن هدف سفر و تحریم های مالی علیه مقامات چینی برای اقدامات در هنگ کنگ مقامات آمریکایی آسوشیتدپرس گفت news agency.

“ما اعلام می شود آنچه که ما در حال انجام فردا با توجه به چین و ما خوشحال هستند با چین” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک نامربوط رویداد روز پنج شنبه با اشاره عمدتا به COVID-19. “ما خوشحال هستند با آنچه که اتفاق افتاده است. در سراسر جهان مردم در حال رنج 186 کشور جهان است. در سراسر جهان از آنها رنج می برند. ما خوشحال نیست.”

اگر چه دانش آموز اخراجی ها به طور مستقیم مربوط به هنگ کنگ و چین حرکت به دفاع از کنترل کامل بیش از سابق بریتانیا قلمرو بالقوه تحریم ها علیه مقامات درگیر در این تلاش خواهد بود در نتیجه وزیر امور خارجه مایک Pompeo تعیین که دلار هنگ کنگ دیگر نمی تواند در نظر گرفته شود مستقل از سرزمین اصلی چین است.

Pompeo مطلع کنگره آمریکا در روز چهارشنبه است که هنگ کنگ است و دیگر مستحق ترجیحی تجارت و بازرگانی وضعیت آن لذت می برد را از ما پس از آن بازگشته و به قانون در سال 1997. تحت یک مشترک چین و بریتانیا توافق در مورد تحویل هنگ کنگ بود که حکومت متفاوت از سرزمین اصلی به مدت 50 سال تحت “یک کشور دو سیستم” سیاست.

Pompeo تعیین درب به تحریم های احتمالی و از دست دادن قدرت پردازش خاص هنگ کنگ دریافت کرده است از ما است. اما نه Pompeo و نه دیگر مقامات قادر بودند در روز چهارشنبه به توصیف آنچه اقدام دولت ممکن است یک عدم قطعیت مربوط به تاثیر چنین تحریم را بر ما شرکت هایی که کار در هنگ کنگ و شهر را به عنوان امور مالی مرکز. مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات موجب افت در بازارهای مالی ایالات متحده.

توجه جدی ویزا لغو پیشنهاد مواجه شده است و مخالفان از دانشگاههای آمریکا و علمی سازمان است که بستگی به شهریه پرداخت شده توسط دانش آموزان چینی برای جبران هزینه های دیگر. این نهاد همچنین ترس ممکن است عمل متقابل از پکن است که می تواند در حد خود دانش آموزان و مربیان’ دسترسی به چین است.

در اشاره به کسانی که نگرانی مقامات گفت: هیچ گونه محدودیت خواهد بود دقت طراحی شده برای تحت تاثیر قرار تنها دانش آموزانی که در حال حاضر قابل توجهی از خطر درگیر در جاسوسی و یا سرقت مالکیت معنوی. مقامات می گویند که چگونه بسیاری از مردم می تواند در نهایت اخراج می شود اگر چه آنها گفت: این امر می تواند تنها بخشی از تعدادی از دانش آموزان چینی در کشور است.

هنگ کنگ استقلال: وضعیت ویژه با ما در شک (4:28)

هنوز هم این احتمال که این پیشنهاد ممکن است اجرا شده و نگرانی از مربیان است.

“ما بسیار نگران در مورد چگونه به طور گسترده این اعمال خواهد شد و ما نگران آن می تواند ارسال یک پیام است که ما دیگر خوش آمدید با استعداد دانشجویان و دانش پژوهان از سراسر جهان گفت:” سارا Spreitzer, مدیر روابط دولت در شورای آمریکایی در آموزش و پرورش است.

“ما لازم نیست که مقدار زیادی از اطلاعات در مورد چگونه آنها می رویم به تعریف روابط به دانشگاه ها چه نوع از دانشگاه ها می خواهند به هدف چه تشکیل یک دانشگاه با داشتن روابط به چینی, نظامی,” او گفت:. اگر وضعیت معکوس شد و دیگر ملت تحمیل محدودیت در دانش آموزان از دانشگاههای آمریکا دریافت خواهید کرد که وزارت دفاع بودجه او اشاره کرد و آن را تحت تاثیر قرار دهد طیف گسترده ای از مدارس.

آمریکا میزبانی 133,396 دانش آموزان فارغ التحصیل از کشور چین در 2018-19 سال تحصیلی و آنها ساخته شده 36.1 درصد از تمام بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی با توجه به موسسه بین المللی آموزش و پرورش است. به طور کلی وجود دارد 369,548 دانش آموزان از چین حسابداری برای 33.7 درصد از دانشجویان بین المللی که کمک نزدیک به $15bn به اقتصاد آمریکا در سال 2018 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>