ما شرکت را تکذیب آلمانی ‘دزدی’ در آمریکا از بین رفته ماسک صورت

این شرکت آمریکایی در مرکز اتهامات که هزاران نفر از ماسک صورت به مقصد آلمان ضبط شد این اتهامات را رد کرده است. جهانی فعلی فاقد این موارد است که باعث سراسیمگی از حوادث.

ما کنگلومرا 3M در روز شنبه را تکذیب کرد آلمان ادعا می کند که حمل و نقل از 200,000 پزشکی ماسک صورت دستور داد در شهر برلین در میان coronavirus همه گیر wasconfiscated در پایتخت تایلند, بانکوک, با مقامات آمریکایی.

ادامه مطلب: Coronavirus: مردمی پروژه سازگار غواصی ماسک برای استفاده در برابر COVID-19

این شرکت گفت: آلمان DPA اخبار آژانس که آن را تا به حال نه هر گونه گزارش از ماسک مصادره شده و نه هیچ یک از مدارک از جمله حمل و نقل که به مقصد برلین.

انکار پس از برلین منطقه ای وزیر کشور Andreas Geisel, در روز جمعه متهم کرد آمریکا از “مدرن دزدی دریایی” برای داشتن ضبط FFP-2 ماسک در نظر گرفته شده برای استفاده توسط افسران پلیس در پایتخت. او گفت که این ماسک که گزارش تولید شده در چین بودند پرداخت.

اتهامات متعدد

در روزهای گذشته فرانسه سیاستمداران نیز متهم ناشناس ما خریداران از خرید ماسک صورت سفارش فرانسه با رهبر coronavirus زده Grand Est منطقه گفت: planeload از ماسک خریداری شد آسفالته در شانگهای فقط قبل از این هواپیما را تحویل آنها.

مقامات آمریکایی را تکذیب این اتهامات را به عنوان به خوبی.

همچنین وجود داشته است گزارش ها از ماسک به مقصد کانادا منحرف, با نخست وزیر, Justin Trudeau, درخواست از وزرا برای بررسی.

نافرمان رئیس جمهور

این می آید به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که مقامات بهداشتی فدرال بودند توصیه به پوشیدن پارچه پوشش صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس در کشور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خودش نمی خواهد زیر توصیه می شود.

ادامه مطلب: دکتر پرادا می پوشد – چگونه طراحان مد و مجموعه های تلویزیونی پشتیبانی بیمارستان

3M مجبور شده است توسط دولت فدرال ایالات متحده برای تامین این کشور با به عنوان بسیاری از پزشکی درجه ماسک به عنوان امکان پذیر است. کنگلومرا گزارشی در انتقاد رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای اطمینان از عرضه به ما گفته شده بود تولید به عنوان بسیاری از ماسک ها به عنوان امکان پذیر است “طی چند هفته و ماه است.”

همچنین گفت: ممنوعیت صادرات ماسک به کانادا و آمریکای لاتین افزایش “قابل توجهی پیامدهای بشردوستانه” و می تواند کشورهای دیگر به مقابله به مثل خودداری لوازم به ما.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>