ما کارخانه غرق در مارس برای سومین ماه متوالی: بررسی

آمریکا کارخانه قرارداد برای سومین ماه متوالی در ماه مه به عنوان آنها همچنان به حفظ و اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

واشنگتن — آمریکا کارخانه قرارداد برای سومین ماه متوالی در ماه مه به عنوان آنها همچنان به حفظ و اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

موسسه مدیریت عرضه یک انجمن مدیران خرید روز دوشنبه گفت که آن شاخص تولید در آمد در 43.1 ماه گذشته پس از ثبت نام 41.5 در ماه آوریل است. هر چیزی زیر 50 سیگنال است که در ایالات متحده تولید کنندگان در حال عقب نشینی است. سفارشات جدید و تولید و استخدام و جدید صادرات سفارشات همه کاهش یافت و در ماه مه اما در سرعت کندتر از آنها در ماه آوریل است.

نتایج در مورد آنچه که اقتصاددانان انتظار می رود.

یازده 18 صنایع تولیدی قرارداد در ماه گذشته به رهبری چاپ اولیه فلزات و حمل و نقل تجهیزات سازندگان. شش گزارش, رشد, رهبری, من, مواد معدنی شرکت ها و سازندگان مبلمان.

همه گیر و مستندات و محدودیت های مسافرتی به معنای مبارزه با آن به ارمغان آورده اند فعالیت های اقتصادی نزدیک به وقفه. ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 5 درصد نرخ سالانه از ژانویه-مارس است و انتظار می رود به رها کردن در یک رکورد متلاشیکننده 40% نرخ از آوریل تا ژوئن.

وزارت بازرگانی گفت: در هفته گذشته که دستور به صورت ليزينگ تولید کالا کاهش یافته است 17.2% در ماه آوریل پس از سقوط 16.6 درصد در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>