ما گسترش coronavirus ممنوعیت سفر به انگلستان و ایرلند: به روز رسانی زنده

در سراسر جهان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس رسید گذشته از 5000 در روز شنبه با مجموع تعداد موارد افزایش به بیش از 140,000 به عنوان عفونت همچنان به موقع کشورها به اقدامات بی سابقه ای برای کمک به دفع جهانی بهداشت از بحران.

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که دولت این کشور خواهد بود اعلام سراسر کشور مستند در حالی که اعلام یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.

به ما اعلام کرد که آن را گسترش سفر از محدودیت های تحمیل شده بر کشورهای اروپایی به بریتانیا و ایرلند است.

از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ضمن گفت اروپا در حال حاضر تبدیل به “epicentre” گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

عربستان سعودی گفت: این امر تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته در پاسخ به شیوع بیماری در حالی که نیوزیلند اعلام کرد اجباری دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی وارد این کشور تنها چند ساعت پس از لغو یک سال یادبود از Christchurch مسجد حملات.

Coronavirus نیز گسترش به چندین کشور در قاره آفریقا با کنیا و اتیوپی و سودان, گینه, موریتانی و Eswatini (که قبلا به عنوان شناخته شده سوازیلند) همه تایید اولین مورد در روز جمعه و شنبه.

بیشتر:

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, مارس 14

18:39 GMT – سوریه انتخابات به تعویق افتاد بیش از coronavirus

سوریه گفت: انتخابات پارلمانی برنامه ریزی شده برای ماه آینده خواهد بود به تعویق افتاد و به عنوان بخشی از اقدامات برای حفاظت از جنگ-کتک کشور در برابر coronavirus بیماری همه گیر.

دفتر رئيس جمهور گفت: در رسمی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی است که رای گیری خواهد شد تحت فشار قرار دادند به 20 مه از اصلی تاریخ مارس 13.

در دیگر “اجتماعی فاصله” مراحل تصویب شده توسط دمشق است که به تاریخ گزارش هر مورد از بیماری های هفتگی نماز جمعه در مساجد شده اند به حالت تعلیق و همچنین نماز تجمعات.

18:29 GMT – اسپانیا coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد 73 در یک روز

اسپانیا coronavirus تلفات رسیده 193 روز شنبه از 120 روز جمعه پخش عمومی TVE گفت.

فقط بیش از وجود دارد 6,250 coronavirus موارد در سراسر کشور TVE گفت: از 4,209 در روز جمعه و همچنین از 5,753 موارد گزارش شده قبلی در روز است.

18:10 به وقت تهران – Fauci: ما 2,226 coronavirus موارد

بالا ما متخصص بیماری های عفونی گفت که این کشور ثبت کرده است 2,226 مورد جدید کروناویروس اما هنوز به اوج شیوع.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه روز جمعه ملی اضطراری به معنای “در حال حاضر آن را در تمام سیستم های رفتن” به سطح شیب دار تا تست در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر.

17:41 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته coronavirus آزمون به کاخ سفید آغاز شد protectively چک کردن درجه حرارت هر کسی که به تماس نزدیک با او و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

ظاهر می شود در یک کاخ سفید در کنفرانس خبری که در آن او تلاش دوباره برای ارائه راهنمایی و اطمینان به نگران ما شهروندان مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در عین حال برای دریافت نتایج خود را تست.

بر خلاف توصیه های پزشکی, رئیس جمهور دیده می شد در روز جمعه دست دادن همه دور او جمع شده بودند خود را coronavirus تیم پاسخ در کاخ سفید – یک تمرین او گفت: بدهکار به زمان عادت به عنوان یک سیاستمدار اما گفت که باید برای تغییر.

17:25 GMT – ما گسترش اتحادیه اروپا محدودیت های پرواز به انگلستان و ایرلند

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که واشنگتن تصمیم به گسترش این سفر از محدودیت های تحمیل شده بر کشورهای اروپایی به بریتانیا و ایرلند شروع در 04:00 GMT روز سه شنبه.

“آمریکایی ها در انگلستان یا ایرلند می آمد خانه. حقوقی ساکنان می آمد خانه” پنس گفت: کاخ سفید در کنفرانس خبری افزود که چنین افرادی خواهد بود “قریب خاص از طریق فرودگاه و پردازش شده است.”

30 روز ما ممنوعیت سفر از اتحادیه اروپا شنگن border-منطقه آزاد, زمان اثر در شنبه اما ویژه مانع بریتانیا و ایرلند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا تایید این ممنوعیت می تواند به گسترش این کشورها به عنوان پیشرفت بیماری همه گیر.

16:43 GMT – دانمارک ثبت مرگ برای اولین بار از coronavirus بیمار

اولین مرگ یک فرد مبتلا به کروناویروس تایید شد در دانمارک. یک 81 ساله فوت بیمار در بیمارستانی در کپنهاگ در شهرستان مقامات بهداشت گفت: در آزادی مطبوعات.

دانمارک گزارش 827 coronavirus موارد از شنبه.

16:34 GMT – یونان تعلیق تمام ایتالیا پرواز در میان دو coronavirus مرگ و میر

یونان گفت: این امر تعلیق همه پروازهای بودند که هنوز هم عامل به و از ایتالیا پس از گزارش دو بیشتر مرگ و میر ناشی از coronavirus بالا بردن تعداد کل مرگ و میر در کشور به سه.

مرحوم بودند دو مرد سالخورده 67 و 90 هر دو جدی در زمینه سلامت مشکلات وزارت بهداشت گفت.

یونان تعطیل مدارس, کافه ها, کافه ها و مراکز خرید و در حال حاضر به حالت تعلیق در تمام پروازها به مقصد و از شمال ایتالیا تا 23 مارس برای مبارزه با گسترش coronavirus.

همچنین گزارش شده 38 جدید تایید موارد coronavirus از جمعه افزایش تعداد عفونت به 228.

16:20 به وقت تهران – نیویورک سوابق اولین coronavirus مرگ

یک 82 ساله شد نیویورک اولین coronavirus مرگ و میر, مقامات گفت: یک روز رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: کاری که قبلا دچار آمفیزم در بیمارستان بستری شد در منهتن در مارس 3. او به خبرنگاران گفت که دولت شمارش از موارد افزایش یافته بود به 524.

در سراسر کشور بیش از 2000 نفر آلوده شده اند و 48 فوت کرده اند.

Travelers wear masks in John F Kennedy International Airport in New York, U.S., amid coronavirus reports, March 11, 2020. REUTERS/Lucas Jackson

بیش از 2000 نفر آلوده شده اند و 48 نفر در ایالات متحده با توجه به کروناویروس [لوکاس جکسون\رویترز]

16:06 GMT – امارات متحده عربی به حالت تعلیق ویزا شروع از آوریل 17

امارات متحده عربی اعلام کرد محدودیت های ویزا به عنوان یک اندازه گیری اضافی شامل coronavirus بیماری همه گیر.

امارات متحده عربی را به حالت تعلیق در صدور ویزا شروع در 17 مارس رسمی خبرگزاری WAM گزارش با استناد به مقامات اداره مهاجرت و اضافه کرد که دیپلمات های خارجی معاف خواهد بود.

15:52 GMT – اردن توقف تمام پروازهای مسافری بین المللی

اردن گفت: این امر متوقف کردن تمام تماس های ورودی و خروجی پروازهای مسافری به داخل کشور از روز سه شنبه آن را به عنوان تدابیر کنترل مرز برای مبارزه با گسترش coronavirus.

اعلام حرکت نخست وزیر Omar Razzaz گفت: دانشگاه ها و مدارس خواهد بود بسته به مدت دو هفته و در تمام سایت های گردشگری و ورزش و سینما نیز بسته می شود.

اینجا بیشتر بخوانید.

15:20 GMT – قطر محدود کردن ویزا به عنوان بخشی از اقدامات برای مهار ویروس

قطر اعلام کرده است محدودیت های ویزا به عنوان بخشی از اقدامات جدید حاوی شیوع کروناویروس.

این کشور را روز یکشنبه با توقف صدور ویزا در هنگام ورود به ملیت های مختلف اروپایی دولت ارتباطی کرد.

این تصمیم شامل شهروندان و ایتالیا و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

افراد رفت و آمد از این کشورها که در اختیار قطر اقامت محروم هستند از این تصمیم اما آنها را مجبور به ماندن در یک قرنطینه تسهیلات برای 14 روز به عنوان در هر محلی روش.

14:40 GMT – اسپانیا گزارش از 1500 مورد جدید در راستای برنامه ریزی شده و مستند در سراسر کشور

رسانه های اسپانیایی گزارش داد که دولت این کشور اعلام خواهد کرد که آن را با قرار دادن تنگ محدودیت در حرکت برای ملت از 46 میلیون نفر در حالی که اعلام یک هفته دو حالت اضطراری برای مبارزه با افزایش شدید عفونت کروناویروس.

آژانس خبری اروپا, مطبوعات و روزنامه ال موندو گزارش مرحله شدید در مدت کوتاهی قبل از نخست وزیر پدرو سانچز بود که با توجه به آدرس ملت است.

پیش نویس فرمان دیده می شود توسط آژانس خبری رویترز می گوید این مستند را به زور وارد در روز دوشنبه در ساعت 8 صبح (07:00 GMT).

مقامات بهداشتی در اسپانیا گفت که عفونت کروناویروس رسیده اند 5,753 مردم نیمی از آنها در پایتخت مادرید. که نشان دهنده یک ملی افزایش بیش از 1500 در 24 ساعت.

14:20 به وقت تهران – مراکش coronavirus موارد افزایش به 17: وزارت بهداشت

مراکش تایید و نه جدید کروناویروس موارد در دوشنبه آوردن تعداد کل افراد آلوده به 17 وزارت بهداشت گفت.

این موارد جدید شامل اولین بار در کشور به صورت محلی منتقل, مورد, در حالی که باقی مانده موارد قرارداد این ویروس در اسپانیا و ایتالیا و فرانسه این وزارتخانه در بیانیه ای گفت.

14:00 GMT – هلندی coronavirus عفونت افزایش به 959 با دو مرگ و میر بیشتر

تعداد تایید عفونت کروناویروس در هلند افزایش 155 959, هلندی, سلامت, مقامات گفتند.

تعداد مرگ و میر افزایش تعداد 12 از یک روز قبل هلندی موسسه ملی بهداشت عمومی (RIVM) در بیانیه ای گفت.

12:40 GMT – هند تعلیق داخلی فوتبال و کریکت بازی

هند به حالت تعلیق فوتبال داخلی تا پایان این ماه در حالی که کریکت داخلی در انتظار قرار داده شد به طور نامحدود با توجه به کوروناویروس.

همه هند فدراسیون فوتبال در بیانیه ای گفت: پس از وزارت بهداشت و دولت در سطح, مشاوره “همه فوتبال فعالیت تحت نظارت AIFF اقامت معلق تا مارس 31”.

تمام من-مسابقات لیگ برتر را نیز معلق شده است اما نهایی از حق رای دادن بر اساس هندی سوپر لیگ بود که با توجه به پیش بروید بدون تماشاگر در گوا بعد در روز شنبه.

در ضمن هیئت مدیره از کنترل کریکت در هند (BCCI) به حالت تعلیق در تمام مسابقات داخلی و همچنین “تا اطلاع ثانوی”.

12:20 به وقت تهران – شهر اسپانیایی تعلیق عید پاک کروبی

سویل هفته مقدس کروبی لغو خواهد شد با توجه به شیوع کروناویروس گفت: tاو شهردار جنوبی شهرستان اسپانیایی.

“من می خواهم برای برقراری ارتباط در مشکل ترین تصمیم گرفته اند در مدت پنج سال به عنوان شهردار تعلیق از هفته مقدس کروبی سال 2020” سویل شهردار ژوئن Espadas Cejas در توییتر نوشت.

12:05 GMT – افغانستان ممنوعیت ورزش و نوروز, حوادث, بسته مدارس

تعداد موارد در افغانستان شروع به پریدن کرد به 11, سلامت, وزارت, گفت, باعث این کشور به سطح شیب دار تا تلاش های خود را برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Coronavirus انفعال: می تواند رهبران خون در دست خود را?

در میان جدید محدود کردن اقدامات این کشور لغو سنتی نوروز مراسم معمولا برگزار شد به مناسبت سال جدید فارسی. دولت همچنین لغو تمام رویدادهای ورزشی و مدارس تعطیل هستند تا نامشخص تاریخ توییتی وحید عمر مدیر کل دفتر رئيس جمهور از عمومی و امور راهبردی.

11:45 GMT – اتریش اعلام کرد coronavirus بسته کمک

اتریش در حال ساخت 4 میلیارد یورو ($4.4 میلیارد دلار) فورا در دسترس است برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر محافظه کار به رهبری دولت گفت: به عنوان آن در حال غرق مرکزی تعهد به تعادل بودجه خود را.

“یک بودجه متوازن است که همیشه مهم است اما اتریشی’ سلامت شغل و ثبات اقتصاد مهم تر است” وزیر دارایی Gernot Bluemel گفت: دولت در کنفرانس خبری با اشاره به خود و شخص صدراعظم محافظه کار Sebastian Kurz برتر اقتصادی هدف است.

11:25 GMT – رویداد مذهبی در مالزی متصل 41 موارد جدید

مالزی گزارش 41 جدید کروناویروس موارد همه مربوط به یک رویداد مذهبی در حومه کوالالامپور بود که با حضور حدود 10 ، 000 نفر از کشورهای مختلف است.

به دنبال یافته های جدید تعداد کل افراد آلوده رز به 238 وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

در مجموع 81 مورد در کشور را در حال حاضر تایید شده است که متصل به همان رویداد برگزار شد در یک مسجد بین 27 فوریه و 1 مارس.

شامل موج عفونت نخست وزیر Muhyiddin یاسین لغو و یا به تعویق افتاد تمام تجمعات از جمله نشست های بین المللی, ورزشی, اجتماعی و حوادث مذهبی تا پس از مه, او گفت:.

A Muslim wearing a protective mask uses his phone while lying down after the Friday prayers at National Mosque, following the coronavirus outbreak, in Kuala Lumpur, Malaysia,

یک مسلمان با پوشیدن ماسک محافظ با استفاده از تلفن خود را در حالی که دراز کشیده و پس از نماز جمعه در مسجدی در کوالالامپور [Huey Teng/رویترز]

11:10 به وقت تهران – زرد جلیقه معترضان را به خیابان ها با وجود ممنوعیت

هزاران نفر از نیروهای امنیتی دامن زده سراسر مرکزی پاریس به عنوان ضد دولتی زرد “جلیقه” معترضان را به خیابان با وجود ممنوعیت تجمع جرم صادر شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

وزیر کشور کریستف Castaner گفت: در روز جمعه که همه تجمعات با بیش از 100 نفر ممنوع شده است. پاریس پلیس در حال حاضر تبدیل, درخواست معترضان برای نشان دادن در سایت های حساس از جمله شانزه لیزه که در درگیری با نیروهای امنیتی و معترضان تقریبا یک سال پیش به بعد.

“این شنبه تظاهرات روز. برخی از مردم فکر می کنم که coronavirus نمی خواهد آنها را لمس و حاضر به احترام مشاوره” یک شورش افسر پلیس به رویترز گفت در مقابل به شدت مسلح نقلیه مسدود کردن جاده ها که منجر به کاخ ریاست جمهوری.

10:45 GMT – کامبوج میله نفر از پنج کشور

کامبوج اتحاد ورود ممنوع برای بازدید کنندگان از آمدن از ایتالیا, آلمان, اسپانیا, فرانسه و آمریکا برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

30-روز ممنوعیت “خارجی ها” را به اثر در 17 مارس وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: به عنوان کامبوج ثبت دو مورد جدید آوردن آن شمارش به هفت.

“پادشاهی کامبوج پس از آن شناسایی COVID-19 ویروس های مختلف اتباع خارجی که نیاز به اقدامات فوری برای جلوگیری از گسترش و واردات از COVID-19 ویروس به کامبوج گفت:” وزیر بهداشت مام Bunheng.

10:30 به وقت تهران – مرگ و میر در ایران موج به 611 میان 12,792 موارد

Coronavirus کشته شدن یکی دیگر از 97 نفر در ایران هل دادن تلفات به 611 میان 12,792 موارد ایرانی در تلویزیون دولتی گفت.

ایران در کانون شیوع بیماری در خاورمیانه و همچنین این کشور با بیشترین تعداد موارد آلوده در میان آمار دولت از جمله حداقل هفت مقامات بالا که جانشان را از دست دادند.

برای مبارزه با کروناویروس ایران خواست صندوق بین المللی پول برای $5bn در بودجه اضطراری.

09:55 به وقت تهران – ابوظبی تعطیل عمده فرهنگی سالن

مقامات در ابوظبی بسته اند عمده گردشگری و مکانهای فرهنگی از جمله موزه لوور ابوظبی موزه فراری جهان در پارک, از, مارس 15 تا 31 امیدوار است به این حرکت کمک خواهد کرد که شامل گسترش coronavirus.

09:40 GMT – رواندا تایید اولین مورد

رواندا تبدیل شده است و آخرین کشور به گزارش یک مورد جدید کروناویروس.

بیمار یک شهروند که وارد در شرق کشور آفریقایی از بمبئی در 8 مارس با توجه به رواندا وزارت بهداشت. او تا به حال هیچ علائم در هنگام ورود اما ارائه خود را به یک مرکز درمانی در مارس 13.

“او در حال حاضر تحت درمان در شرایط با ثبات جدا شده از بیماران دیگر” وزارت گفت. “ردیابی تمام تماس های انجام شده برای بیشتر مدیریت”.

رواندا است که در 19 کشور آفریقایی به ثبت نام یک مورد.

09:20 به وقت تهران – اندونزی موارد افزایش به 96 پنج مرگ و میر

اندونزی گزارش شده 27 مطلب coronavirus موارد آوردن تعداد کل تایید عفونت به 96 در جنوب شرقی آسیا کشور گفت: Achmad Yurianto های رسمی وزارت بهداشت.

تعداد کل مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش به پنج Yurianto گفت.

موارد یافت شده در چندین شهر در سراسر مجمع الجزایر از جمله پایتخت جاکارتا, برخی از شهرهای غرب و مرکز, جاوا, شهرستان مانادو در جزیره سولاوسی و پونتیانک در جزیره بورنئو است.

A worker wearing protective suit passing by near a wall where is depicted a dinosaur at Dufan, which is closed amid the coronavirus disease (COVID-19) outbreak spreading in Jakarta

یک کارگر با پوشیدن کت و شلوار محافظ عبور در نزدیکی جاکارتا Dufan پارک تفریحی است که در بسته در میان شیوع کروناویروس [Ajeng دینار Ulfiana/رویترز]

09:05 GMT – نامیبیا گزارش دو مورد اول

نامیبیا گزارش داد که دو مورد اول از coronavirus با یک زن و شوهر اسپانیایی که وارد در جنوب کشور آفریقایی روز چهارشنبه هر دو تست مثبت و قرنطینه وزیر بهداشت Kalumbi Shangula گفت.

با وجود این اخبار دولت ادامه خواهد داد با برنامه ریزی برای جشن روز استقلال نامیبیا در مارس 21, Shangula یک کنفرانس خبری گفت.

08:50 GMT – فیلیپین تایید 34 مورد جدید

فیلیپین گزارش 34 جدید کروناویروس موارد آوردن مجموع 98 پیش از اجرای اقدامات قرنطینه در پایتخت, Manila.

آن مشخص شده بزرگترین واحد در روز افزایش موارد تایید شده در کشور جنوب شرق آسیا که دارای هشت coronavirus مرگ و میر.

جزئیات جدید از موارد هستند که اعتبار و مقامات در حال بررسی گزارش موارد اضافی, بهداشت, معاون وزیر ماریا روساریو Vergeire یک کنفرانس خبری گفت.

08:40 GMT – چین وارداتی موارد پیش افتادن شماره محلی منتقل می شود

چین به نظر می رسد در مواجهه با یک چالش جدید به عنوان تعدادی از عفونت های آینده از خارج از مرزهای آن
در حال حاضر بالاتر از یکی از محلی منتقل, موارد, عنوان, چین همچنان به سرعت گسترش ویروس در داخل کشور.

ملی کمیسیون بهداشت تایید 11 مورد جدید اما هفت نفر از کسانی که همه در شناسایی مسافران آینده به چین از خارج از کشور به طور خاص و ایتالیا و ایالات متحده و عربستان سعودی است.

بعد در شنبه شانگهای شهر دولت تایید کرد بیشتر از دو وارداتی موارد در مسافران از فرانسه و اسپانیا.

08:20 به وقت تهران – ایران متوقف می شود پالایشگاه آبادان توسعه تا اواسط ماه مارس

ایران تصمیم به توقف کار بر روی گسترش آن در پالايشگاه نفت آبادان تا اواسط ماه آوریل است.

Coronavirus: نگرانی از افزایش بیش از سلامت روان تاثیر جداسازی

“به منظور جلوگیری از گسترش Coronavirus فاز دوم پالایشگاه آبادان پروژه متوقف شد از هفته آینده تا اواسط فروردین (اولین تقویم ایرانی ماه شروع می شود که در آوریل 20),” نیمه رسمی مهر گفت: با استناد به مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران شرکت مهندسی و ساخت (NIOEC) سعید ستاری نائینی.

در دسامبر 2017, سینوپک چین, مهندسی (گروه) شرکت با امضای یک قرارداد با ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران شرکت برای انجام این کار بیش از یک دوره چهار سال است.

08:10 به وقت تهران – کامبوج نزدیک به مدارس در دو شهر

کامبوج است دستور تعطیلی مدارس در پایتخت آن پنوم پن و مقصد توریستی محبوب از Siem Reap, در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 رسانه های محلی گزارش.

سالانه دو هفته فرار از مدرسه در ماه آینده در طول خمر تعطیلات سال جدید شروع می شود در اوایل وزارت آموزش و پرورش گفت.

دانش آموزان را به بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات دوره که مشاهده می شود از مارس 14 تا 16 در این سال.

کامبوج تا کنون گزارش هفت عفونت در کل.

07:42 GMT – اپل به فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین

اپل تمام فروشگاه های خرده فروشی خود را در خارج از چین تا مارس 27 امیدوار به حداقل رساندن خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است.

“ما بسته خواهد شد همه ما از فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27” مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک در نامه ای نوشت: ارسال شده در وب سایت این شرکت.

“در تمام دفاتر ما, ما در حال حرکت به انعطاف پذیر مقدمات کار در سراسر جهان خارج از چین,” او اضافه شده است. “این بدان معناست که اعضای تیم باید کار از راه دور اگر کار خود را اجازه می دهد.”

07:21 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus و سیاست یک بیماری همه گیر

کارشناسان هشدار می دهند رهبران جهان را برای غلبه بر ملی گرایش به مقابله با گسترش بیماری است.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:06 GMT – جاکارتا تعطیل مدارس به مدت دو هفته

مدارس سراسر اندونزی پایتخت جاکارتا را برای دو هفته پس از 69 نفر تست مثبت و چهار نفر از این رمان coronavirus.

“مردم را خواستار شده است برای این اقدامات برای چند روز در حال حاضر به عنوان این رشد حس اضطراب می سازد تا در مورد شیوع کروناویروس گفت:” الجزیره جسیکا واشنگتن, گزارش, از جاکارتا.

“نگرانی وجود دارد به ویژه در اطراف شفافیت و چگونه اندونزی دولت دست زدن به این بحران” واشنگتن گفت.

A teacher checks a student with a thermometer at school after Indonesia confirmed new cases of coronavirus disease (COVID-19), in Jakarta, Indonesia, March 11, 2020 in this photo tak

یک معلم چک های یک دانشجو با یک دماسنج در مدرسه قبل از دولت دستور بسته شدن مدارس برای مدت دو هفته. [Antara عکس/رویترز]

06:54 GMT – عربستان به تعلیق پروازهای بین المللی

عربستان سعودی وزارت امور خارجه گفت: این امر تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“پادشاهی و دولت تصمیم به تعلیق پروازهای بین المللی به مدت دو هفته (شروع از یکشنبه, مارس 15) به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش #CoronaVirus” آن در توییتر نوشت.

پادشاهی که ثبت نام 86 موارد تا کنون اما هیچ مرگ و میر در حال حاضر متوقف پرواز به برخی از کشورها و بسته مدارس و دانشگاه ها.

آن را نیز به حالت تعلیق Umra در طول سال زیارت مسلمان شهرهای مقدس مکه و مدینه.

06:01 به وقت تهران شنبه – مترو مانیل تحمیل حکومت نظامی در طول coronavirus مستند

شهری سازمان توسعه مانیل (MMDA) که نظارت بر پایتخت فیلیپین و اطراف آن مناطق اعلام کرده است که این اعمال مقررات منع رفت و آمد در شهر از یکشنبه.

MMDA رئیس جوجو گارسیا به خبرنگاران گفت: از روز شنبه 17 مترو مانیل شهرداران را تصویب مقررات منع رفت و آمد از ساعت 8 بعد از ظهر تا ساعت 5 صبح به وقت محلی.

این حرکت را به شرح زیر اعلام شده توسط رئیس جمهور رودریگو Duterte در روز پنج شنبه که کل سرمایه منطقه با جمعیت بیش از 12 میلیون خواهد بود در زیر قرار داده شده مستند از یکشنبه.

وجود دارد در حال حاضر شش کشته و 64 تایید coronavirus موارد در فیلیپین.

اضطراری ملی اعلام شده در ایالات متحده بیش از coronavirus

05:40 GMT – کنگره آمریکا می گذرد coronavirus بسته امداد

مجلس نمایندگان آمریکا اوایل روز شنبه با اکثریت تصویب coronavirus بسته امداد برای آمریکایی ها در برخورد با این بیماری همه گیر.

این اقدام که به دنبال اضافی صندوق بالغ بر $50bn گذشت توسط 363 رای به 40 و در حال حاضر حرکت به آمریکا.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از لایحه قبل از رای و خواست هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها را به عقب آن است. – AFP news agency

05:30 GMT – تایلند گزارش هفت جدید کروناویروس موارد در مجموع 82

تایلند گزارش هفت جدید کروناویروس موارد در شنبه, آوردن تعداد کل موارد در جنوب شرقی آسیا کشور به 82, سلامت, مقامات گفت.

یک فرد فوت شده تا کنون با توجه به خبرگزاری رویترز.

Thailand - coronavirus

یک کارگر اسپری های ضد عفونی کننده در Wat Pho معبد در بانکوک در میان ترس از گسترش coronavirus [Sakchai Lalit/AP]

04:09 GMT – نیوزیلند می گوید: هر کس وارد کشور باید خود منزوی شامل coronavirus

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: هر کس وارد این کشور از نیمه شب روز یکشنبه باید خود جدا برای 14 روز در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید.

مردم از کوچک در جنوب اقیانوس آرام جزیره کشور که در حال حاضر هیچ گزارش موارد خواهد بود معاف, protocol wine studio گفت: در یک کنفرانس خبری.

نیوزلند است که در جنوب اقیانوس آرام جزایر جمعیت.

تمام کشتی های کروز نیز خواهد بود گفت: نه به آمدن به نیوزیلند تا ژوئن 30, او گفت:.

Protocol wine studio گفت این بود “گسترده و بی سابقه” اقدامات لازم برای مقابله با جهانی همه گیر. نیوزیلند دارای شش مورد تأیید و ثبت هر گونه مرگ و میر. (مهر نیوز)

04:03 GMT – کلمبیا خاموش مرز با ونزوئلا

رئیس جمهور کلمبیا ایوان دوقو مارکز دستور داده است تا مرز با ونزوئلا بسته به عنوان بخشی از این کشور coronavirus مهار اقدامات است.

از جمعه وجود دارد و نه coronavirus موارد در کلمبیا و حداقل دو مورد در ونزوئلا.

دو کشور به اشتراک گذاری یک 2,200-متر (1,370 مایل) مرز که عبور است توسط هزاران نفر از ونزوئلا هر روز در جستجوی غذا و دارو.
  
بیش از 4.5 میلیون ونزوئلا را ترک کرده اند کشور خود را در سال های اخیر به دلیل بحران اقتصادی بسیاری از ورود در کلمبیا.

04:03 GMT – نظامی آمریکا برای توقف مسافرت داخلی

ارتش ایالات متحده اعلام کرده است که آن را به توقف همه مسافرت داخلی با برخی استثنائات برای خدمات اعضای وزارت دفاع شهروندان و خانواده خود را در میان سریع-پخش coronavirus.

این یادداشت امضا شده توسط معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: سیاست را به اثر در روز دوشنبه از طریق مارس 11 با توجه به آژانس خبری رویترز.

آن اضافه شده است که استثنا می تواند اعطا شده برای ماموریت ضروری سفر, سفر لازم برای بشردوستانه دلایل و سفر موجه با توجه به مشکلات شدید.

03:59 GMT – چک دولت بسته شدن اکثر مغازه ها و رستوران ها

دولت چک بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها از 6 صبح به وقت محلی در روز شنبه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید آن گفت: در یک شبه در بیانیه ای.

استثنا در فروشگاه ممنوعیت شامل مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و پمپ بنزین.

03:05 GMT – کامبوج ممنوعیت نوشته های خارجی از پنج کشور

کامبوج اعلام کرد ممنوعیت ورود اتباع خارجی از ایتالیا آلمان و اسپانیا و فرانسه و آمریکا برای 30 روز خمر بار گزارش روز شنبه.

این ممنوعیت را به تلاش در سهشنبه, مارس 17. وجود حدود هفت موارد گزارش شده در کامبوج.

Coronavirus

مرگبار coronavirus همه گیر خواهد شد هزینه های گردشگری جهان حداقل $22bn با توجه به سر از دنیای سفر و گردشگری شورای [تانگ Chhin Sothy/خبرگزاری فرانسه]

02:25 GMT – چین coronavirus تلفات بازدید 3,189

سرزمین اصلی چین تا به حال 11 جدید تایید موارد عفونت کروناویروس در مارس 13, ملی این کشور کمیسیون بهداشت گفت: از هشت مورد یک روز پیش از آن.

که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی تا کنون به 80,824.

شمار تلفات ناشی از شیوع این بیماری در چین رسیده بود 3,189 تا پایان روز جمعه تا 13 از روز قبل.

همه از آخرین و میر بودند در مرکز استان هوبئی در کانون شیوع و 10 از آنها در هوبئی را در استان ووهان.

China - coronavirus

تعداد موارد تایید شده در سرزمین اصلی چین تا کنون به 80,824. [Ng هان Guan/AP]

02:13 GMT – فیلیپین گزارش ششم coronavirus مرگ

فیلیپین وزارت بهداشت اعلام کرده در روز شنبه به مرگ یکی دیگر از coronavirus بیمار – اولین گزارش از جزیره جنوبی میندانائو.

وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت که 54 ساله ساکن مترو مانیل درگذشت, در شب جمعه, در, Northern Mindanao در مرکز پزشکی در شهر Cagayan de Oro.

فیلیپین دارای حداقل 64 تایید coronavirus موارد است. رئیس جمهور رودریگو Duterte تحمیل کرده است مستند از سرمایه مترو مانیل آغاز و در روز یکشنبه.

Coronavirus - Philippines

ایجاد تیم های واکنش اضطراری در مترو مانیل تحت آموزش در روز جمعه در استفاده از لباس محافظ زمانی که در پاسخ به موارد بالقوه coronavirus [رولکس دلا پنا/سازمان حفاظت محیط زیست]

01:15 GMT – مکزیک coronavirus شمارش افزایش به 26

مکزیک ثبت شده افزایش تعداد تایید coronavirus موارد به 26 از 15 روز قبل خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل از وزارت بهداشت.

شده اند وجود دارد گزارش می دهد که در مکزیک است که با توجه به اقدامات در مرز شمالی به سرعت گسترش ویروس از ایالات متحده است.

معاون وزیر بهداشت هوگو لوپز-Gatell به نقل شد که سرایت از ایالات متحده یک تهدید بود.

23:47 به وقت تهران جمعه – موریتانی تایید اولین مورد coronavirus

موریتانی وزارت بهداشت تایید اولین مورد از coronavirus در غرب کشور آفریقایی در بیانیه ای در روز جمعه با توجه به خبرگزاری رویترز.

23:10 به وقت تهران جمعه – انگلستان قصد دارد به ممنوعیت تجمع جرم در هفته آینده

بریتانیا در حال برنامه ریزی برای معرفی قوانین اضطراری در هفته آینده به ممنوعیت تجمع جرم در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس رویترز خبر داد با استناد به اخبار آسمان اواخر روز جمعه.

“ما باید پیش نویس قوانین اضطراری به دولت قدرت به آن نیاز دارد برای مقابله با کروناویروس از جمله قدرت برای جلوگیری از تجمع جرم و جبران سازمان” آسمان نیوز به نقل از این منبع عنوان کرد و گفت با توجه به گزارش.

Coronavirus: قرارداد کارگران از ترس از دست دادن درآمد

من تد Regencia در کوالالامپور.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز (13 مارس) در اینجا.

از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در ضمن گفت اروپا در حال حاضر تبدیل به “epicentre” گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>