ما در انتخابات سال 2020: آیا انتخابات مقدماتی و قفقاز?

در میان یک استیضاح محاکمه و افزایش تنش ها بین ایالات متحده و کشورهای دیگر از جمله در خاورمیانه و ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری را رسما لگد به دنده بالا.

چیزهایی که حرکت می کند و حتی سریعتر روز پس از زمانی که ریاست جمهوری ابتدایی فصل رسما می شود در آیووا.

بیشتر:

در اواسط ماه جولای دموکرات ها را انتخاب خواهد کرد که در صورت – جلوگیری از هر گونه شدید پیش بینی نشده تحولات بین در حال حاضر و پس از آن – جمهوری خواه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نوامبر 3 انتخابات عمومی.

رای دهندگان اولویت مشخص خواهد شد از طریق یک سری از اوایل مقدماتی و قفقاز برگزار شده توسط هر دو احزاب جمهوری خواه و دموکرات در هر یک از 50 ایالت. در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه که در واقع محل (هفت متحده در حال حاضر به لغو آنها را) تا حد زیادی بی ربط. دموکرات از سوی دیگر باید 11 نامزدها را انتخاب کنید.

2016 US election - primary

نشانه هدایت رای دهندگان به سمت ما دموکراتیک ریاست جمهوری و پارلمانی در سایت Martin Luther King, Jr مدرسه ابتدایی در سیاتل, واشنگتن, [فایل: دیوید رایدر/رویترز]

ما غیر معمول است در اجازه می دهد برای این دور اول رای با تکیه بر مقدماتی یا قفقاز مستقیم نمایندگان خواهد شد که انتخاب حزب خود را نامزد.

انتخابات مقدماتی تنها یک چیز در 1970s و اکثر متحده و چندین خارج از کشور ما سرزمین نگه دارید و آنها را ابتدا با نیوهمپشایر در 11 فوریه سال 2020 است.

چهار متحده Iowa, نوادا, داکوتای شمالی و وایومینگ – قفقاز برگزار خواهد شد این سال است.

آنچه در حال قفقاز?

یک تعداد انگشت شماری از کشورهای نگه قفقاز به جای دولت-اجرای رسمی انتخابات برگزار رسمی رای گیری در محل است که مورد در مقدماتی. قفقاز کوچک خصوصی تجمعات در کلیساها و مدارس و کتابخانه ها و یا حتی اعضای خانه های خصوصی که در آن اعضای حزب آشکارا بیان اولویت خود را برای یک نامزد بیش از دیگری است.

منتقدان از قفقاز گفت: آنها تمایل به حذف حاشیه صداها و نفع بیشتر درگیر و اطلاع رای دهندگان. طرفداران می گویند این اجازه می دهد تا اعضای حزب را به تعامل با یکدیگر است. اما تعداد متحده و سرزمین ما در این سال به مراتب کمتر از در سال گذشته. در سال 2016 18 متحده و سرزمین های انجام شده در قفقاز.

US election 2020 - Iowa caucus

شارون McNutt صحبت می کند به رای دهندگان در یک سال 2016 انجمن سایت نقره در شهرستان آیووا [فایل: دیو ویور/AP Photo]

در آیووا وجود دارد بیش از 1600 سنتی حوزه حزبی سایت و 87 “ماهواره” مکان از جمله مساجد و سایت های خارج از دولت است.

چه مقدماتی?

اصلی دولت است-موفق انتخابات با راز آراء انتخابات ریاست جمهوری افغانستان و “من رای دادند” برچسب. شهروندان تصمیم می گیرید که حزب بهترین نشان دهنده دیدگاه های خود و انتخاب کردن برای کمک به را انتخاب کنید که نامزد حزب برای انتخابات عمومی. برخی از ایالت’ مقدماتی باز هستند که در این صورت رای دهندگان می توانید تصمیم بگیرید که حتی در آخرین لحظه که حزب اصلی آنها رای خواهد داد در – هر چند هرگز هر دو – و برخی از آنها بسته به این معنی که تنها رای دهندگان ثبت نام کرده اید با یک حزب خاص قبل از روز انتخابات می تواند انتخابات که حزب اصلی.

US 2020 election - primary

رای دهندگان در صف انتظار برای بازیگران خود را سه شنبه رای گیری در یک مرکز رای دهی واقع در دانشگاه Co-op در Austin تگزاس در سال 2016 [فایل: Tamir Kalifa/AP Photo]

نیوهمپشایر برگزار شد اولین انتخابات ریاست جمهوری ابتدایی از سال 1920 و موظف است توسط قانون دولت به ادامه انجام این کار صرف نظر از آنچه در کشورهای دیگر انجام دهید. آن را ابتدایی سال جاری برگزار خواهد شد در فوریه 11.

چرا هر دو قفقاز و مقدماتی?

مقدماتی لازم نیست توسط, قانون اساسی ایالات متحده. متحده و رهبران حزب توسعه این سیستم ها در طول زمان است. آنها پدید آمده از مترقی دوران اوایل قرن 20 زمانی که اصلاح طلبان خسته شد از فاسد رهبران حزب چیدن سیاسی نامزدها به دلایل اشتباه. ایده این بود که به طور گسترده ای به تصویب رسید برای دولت های محلی و مسابقات تقریبا بلافاصله, اما تنها به استفاده گسترده در انتخابات ریاست جمهوری در اوایل دهه 1970 زمانی که احزاب جمهوری خواه و دموکرات تغییر قوانین در مورد چگونگی کنوانسیون نمایندگان در حال ديه زن نصف ديه مرد به نامزد.

چه مردم رای گیری ،

اولیه رای دهندگان به رای دادن نه به طور مستقیم برای یک نامزد حتی اگر روی کاغذ که آنچه به نظر می رسد اتفاق می افتد. به جای آنها چگونه رای تعیین می کند که چگونه هر یک از دولت نمایندگان تقسیم می شوند تا در میان نامزدها در هر حزب نامزدی کنوانسیون. نمایندگان در واقع آنهایی که در انتخاب نامزد.

US 2020 election

یک زن علائم و نشانه های رای گیری با کودک او را به دنبال در انتخابات اولیه در بدفورد دبیرستان در Bedford New Hampshire [فایل: ریک Wilking/رویترز]

در این سال کنوانسیون دموکراتیک است که در ماه جولای در Milwaukee, Wisconsin. خواه کنوانسیون است در ماه اوت در Charlotte, North Carolina.

این شرکت در اکثر کشورهای در حال اتصال به این معنی است که بسیاری از دولت نمایندگان موظف به رای دادن به یک کاندیدای خاص بسته زودتر رای شمارش.

چرا مقدماتی و قفقاز مهم است ؟

جواب واضح است که ایالات متحده در آینده رئیس جمهور بر اساس نتایج مقدماتی و قفقاز. وجود دارد اما دلایل دیگر. اولین آنها به رای دهندگان فرصتی برای شنیدن از هر تعداد از افراد مختلف که همه ممکن است ایده های مختلف قبل از میدان تنگ است فقط دو برای انتخابات عمومی.

دوم مقدماتی می تواند کمک قالب یک حزب پلت فرم در مسائل. اگر یک نامزد که دفاع و پشتیبانی تغییر آب و هوا را بالاتر از همه چیز در طول مقدماتی شانس به خصوص به خوبی شانس بیشتری هستند که تغییر آب و هوا خواهد بود در نزدیکی بالای این حزب را در دستور کار دارد. در نهایت مقدماتی خوبی اثبات زمین به صورت غیر متعارف و عقل است. در سال 1960 دموکرات ها متقاعد شدند که در جنوب رای دهندگان هرگز رای برای یک کاتولیک رومی نامزد شده است. جان اف کندی برنده بیش از هوبرت هامفری در غرب ویرجینیا اولیه ثابت در غیر این صورت و رهبر حزب بسیج پشت مرد جوان از ماساچوست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>