ما DOJ کاوش Arbery قتل که ممکن است جرم و جنایت نفرت وکلا می گویند

ایالات متحده آمریکا وزارت دادگستری در حال بررسی قتل Ahmaud Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد که کشته شد در حالی که آهسته دویدن در یک عمدتا سفید محله در ایالت جورجیا به عنوان ممکن است جنایت نفرت ما از رسانه ها گزارش روز دوشنبه به نقل از وکلای مدافع Arbery خانواده است.

سی بی اس گزارش داد که آمریکا برای منطقه جنوبی از گرجستان و دفتر خود را بررسی اینکه آیا Glynn شهرستان و دولت گرجستان را نقض برابر حفاظت بند از قانون اساسی ایالات متحده.

بیشتر:

آن را در زمان بیش از دو ماه برای مقامات برای بازداشت گرگوری و تراویس McMichael و شارژ سفید پدر و پسر اواز یا موسیقی دو نفری با قتل و تشدید حمله در ارتباط با Arbery مرگ است.

دستگیری ساخته شد تنها پس از یک ویدیو پدید آمده از تیراندازی تکان دهنده ملی ایرانیان ، ویلیام “Roddie” Bryan که فیلم برداری قتل بود بعد از آن دستگیر و به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

گرگوری McMichael بازنشسته سال گذشته پس از بیش از دو دهه به عنوان یک محقق برای دفتر دادستان محلی. به دلیل آن روابط Brunswick قضایی مدار دادستان منطقه Jackie Johnson recused خودش از این مورد است. دو خارج دادستان اختصاص داده شده مورد نیز پا به کنار.

Ahmed Arbery

سفید و نارنجی متقابل با ‘A’ بر روی آن می ایستد در زمین گیر کرده در امتداد بزرگراه 17 در ورودی Satilla سواحل محله که در آن Ahmaud Arbery یک جوان غیر مسلح سیاه پوست کشته شد [داستین اتاق/رویترز]

گرگوری McMichael گفت که او و پسرش را دنبال Arbery در Satilla محله در فوریه 23, چرا که آنها معتقد بودند او یک سارق است. گرگوری McMichael گفت Arbery به ضرب گلوله کشته شد در یک مبارزه برای تراویس تفنگ. اما Arbery مادر می گوید او معتقد است که او با فقط برای تنه زدن.

این مورد گریبانگیر کشور با اشاره به مسابقه به عنوان یک عامل ایجاد انگیزه در Arbery قتل. سوال باقی می ماند بیش از چگونه مورد به کار گرفته شد و به همین دلیل آن را در زمان دو ماه به بازداشت.

گرجستان یکی از چهار ایالت است که جرم و جنایت نفرت قوانین اما دولت فدرال باید قدرت را به جرم و جنایت نفرت اتهامات باید آن تلقی می شود آنها را مناسب.

وزارت دادگستری است و قبلا گفته شد وزن فدرال جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. آن را نیز گفت که با توجه به درخواست از گرجستان را به لوی سارنوالی دست زدن به صورت.

این بخش را بلافاصله اظهار نظر در Arbery خانواده وکلای نظرات به دوشنبه.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>