ما: Derek چوین با اتهام قتل در مرگ جورج فلوید

سفید افسر پلیس است که دیده می شود در فیلم دو زانو بر گردن جورج فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که در بازداشت پس از شفاعت است که او نمی تواند نفس بکشد دستگیر شد و به اتهام قتل در یک مورد که موجب تظاهرات در سراسر ایالات متحده و خشونت در مینیاپولیس, مینه سوتا.

درک چوینافسر دیده می شود در یک تماشاچی تلفن همراه تصویری زانو در Floyd گردن در روز دوشنبه قبل از 46 سال درگذشت متهم شده است با سوم-قتل عمد و قتل نفس Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: “ما جلسه.

بیشتر:

“او در بازداشت است و اتهام قتل” فریمن گفت: از چوین. “ما شواهدی داریم شهروند دوربین ویدئو وحشتناک وحشتناک ترین چیزی که همه ما دیده می شود بارها و بارها ما افسر بدن فرسوده دوربین ما از اظهارات برخی از شهود.”

این تلفن همراه فیلم نشان داد فلوید بارها و بارها ناله و نفس نفس زدن در حالی که او التماس کرد به چوینبالا در گردن او, “لطفا, من نمی توانم نفس بکشم.” پس از چند دقیقه فلوید به تدریج رشد می کند آرام و متوقف به حرکت می کند.

دستگیری و اتهامات آمده پس از سه روز تظاهرات که تشدید خشونت به عنوان تظاهر کنندگان آتش کشیدند پلیس حوزه که رها شده بود توسط ماموران.

ساکنان استقبال از اتهامات عنوان شده اما گفت که سه تن دیگر از افسران درگیر نیز باید دستگیر و متهم شده است.

فریمن گفت: آن دسته از افسران هنوز تحت بررسی است.

با دود دست خوش پیشامد میشه بیش از مینیاپولیس, مینه سوتا, فرماندار Tim Walz روز جمعه اذعان کرد که “شکست تحقیرآمیز” از پاسخ به این هفته از تظاهرات خشونت آمیز و به نام swift عدالت برای پلیس درگیر در Floyd مرگ است.

US: Protestors set fire to Minneapolis police precinct

یک قاره در کنار یک ماشین سوختن و دارای یک امضا در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در سومین روز از تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید [Anadolu]

Walz گفت: دولت را بیش از پاسخ و که آن زمان برای نشان دادن احترام و کرامت به کسانی که رنج می برند. آمریکا گارد ملی وارد شده بود در مینیاپولیس ظهر پنج شنبه.

“مینیاپولیس و سنت پل در آتش هستند. آتش هنوز smouldering در خیابان های ما. خاکستر نمادین دهه و نسل درد و از غم و اندوه بی سابقه” Walz و افزود: “در حال حاضر نسل از درد است که تجلی خود را در مقابل جهان و جهان است.”

خود را به صبح روز بعد از معترضان را به آتش کشیدند یک ایستگاه پلیس که افسران رها شده در سومین شب از خشونت است.

Livestream تصویری نشان داد معترضان وارد ساختمان که در آن عمدا مجموعه آتش سوزی فعال هشدار دهنده دود و آبپاش. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید اقدام به tweeting “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” که باعث شد یک هشدار از توییتر برای “ستایش خشونت”.

فرماندار مواجه پرسش های دشوار پس از گارد ملی رهبر سرگرد ژنرال جان جنسن مقصر عدم وضوح در مورد گارد ماموریت برای پاسخ کند. Walz گفت: دولت در حمایت از نقش و بود که آن را تا به رهبران شهر به اجرا وضعیت.

“شما نمی خواهد که امشب وجود خواهد داشت هیچ فقدان رهبری” Walz گفت.

ده ها تن از آتش سوزی نیز مجموعه ای در نزدیکی Saint Paul, که در آن نزدیک به 200 کسب و کارهای آسیب دیده بودند و یا غارت. اعتراضات در سراسر آمریکا سوخت توسط خشم بیش فلوید مرگ و سال از خشونت علیه آمریکایی های آفریقایی تبار به دست پلیس.

تماشا کنید: که جورج فلوید?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>