ما دموکراتیک کنوانسیون باید تقریبا همه-مجازی

دموکرات ها در ایالات متحده برگزار خواهد شد تقریبا به طور کامل مجازی ریاست جمهوری نامزد کنوانسیون اوت 17-20 در میلواکی با استفاده از پخش زنده و آنلاین, جریان, حزب, مقامات روز سه شنبه گفتند.

جو بایدن قصد دارد برای قبول نامزدی ریاست جمهوری در فرد اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا وجود خواهد داشت قابل توجهی در فرد مخاطب وجود دارد به آن را ببینید. کمیته ملی حزب دموکرات در بیانیه ای گفت که رسمی کسب و کار از جمله رای به نامزد بایدن و در عین حال-به-نام همسر در حال اجرا برگزار خواهد شد تقریبا با نمایندگان خواسته تا از سفر به Milwaukee.

این آخرین نشانه چقدر COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به زندگی آمریکایی و 2020 انتخابات ریاست جمهوری پیشرو بایدن و حزب به رها معمول مظاهر یک رویداد است که تساوی دهها هزار نفر از مردم را به شهر میزبان به علامت شروع انتخابات. حتی در طول جنگ داخلی و یا جنگ جهانی دوم را دو حزب عمده ترک در فرد کنوانسیون با شلوغ عرصه است.

بایدن را مدیر کمپین جن اومالی دیلون گفت: به شدت تغییر کنوانسیون خواهد بود و نه مانع.

“معاون رئیس جمهور بایدن در نظر دارد تا با افتخار قبول خود را از نامزدی در میلواکی و گام بعدی را رو به جلو به سمت ساخت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور,” او گفت:, و اضافه کرد که بایدن را به مبارزات انتخاباتی خود ادامه خواهد داد به برجسته ویسکانسین به عنوان یک کلید میدان نبرد دولت است.

Joe Biden

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را قبول خود را از نامزدی در طول تقریبا تمام-مجازی کنوانسیون در ماه اوت است. [فایل: اندرو بیلبائو/AP Photo]

دموکرات ها تا به حال ارائه شده از سیگنال های قوی قبل از یکشنبه که آنها را محدود کنوانسیون فعالیت های از جمله زمانی که حزب رئیس تام پرز را به عقب رانده اصلی کنوانسیون تاریخ در اواسط ماه جولای.

این جزئیات جدید منتشر شد در همان روز که بایدن تیم خود را اعلام کرد رهبری تیم در ویسکانسین یکی از سه کلید متحده کمک کرد که سوق دادن نسبت ناروا به یک کالج انتخاباتی پیروزی چهار سال پیش. او برنده ویسکانسین توسط کمتر از 23,000 آرا – کمتر از 1 درصد.

کنگره Bennie تامپسون از می سی سی پی در خدمت به عنوان همایش, صندلی, پارتی, مقامات گفت.

پرز گفت: پوسته پوسته شدن پشت دموکرات’ جشن یک ماده از سلامت عمومی است. او به دنبال جلب کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن فشار به صورت سنتی کنوانسیون در کارولینای شمالی برخورد با دولت دموکراتیک فرماندار Roy کوپر و مقامات بهداشت عمومی بیش از جزئیات در میان همه گیر.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه خود را تایید کرده است کسب و کار رسمی انجام خواهد شد در شارلوت. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: او قصد دارد برای قبول نامزدی خود را در جکسون ویل فلوریدا به دلیل کوپر را تضمین نمی کند جمهوری خواهان توانایی میزبان یک رویداد در مقیاس بزرگ در شارلوت حرفه ای بسکتبال آرنا.

“بر خلاف این رئیس جمهور جو بایدن و دموکرات متعهد به حفاظت از سلامت و ایمنی مردم آمریکا” پرز گفت.

علاوه بر حوادث در ویسکانسین دموکرات ها طرح دیگر حوادث در مکان های ماهواره ای در سراسر کشور به پخش به عنوان بخشی از کنوانسیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>