ما محدودیت سفر به برزیل در میان تعمیق coronavirus شیوع

کاخ سفید اعلام کرده است بان کی مون در سفر به ایالات متحده آمریکا از برزیل با توجه به گسترش coronavirus در آمریکای لاتین ترین-آمار کشور است.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه که این ممنوعیت شامل همه اتباع خارجی که در کشور برزیل در 14 روز قبل از رفتن به آمریکا.

بیشتر:

McEnany بازیگران آن به عنوان یک حرکت توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “برای محافظت از کشور ما”. مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد در هفته گذشته بود که او با توجه به محدودیت در برزیل.

رئیس جمهور در حال حاضر ممنوع سفر از پادشاهی متحده, اروپا و چین که همه را ضربه سخت شده توسط ویروس. آمریکا دارای بیشترین تعداد موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و ثبت نزدیک به 100,000 مرگ و میر.

به Bolsonaro

ممنوعیت سفر بود یک ضربه به جناح راست رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که سایه مغلوب ساختن پیشی جستن در رویکرد خود را به همه گیر مبارزه برای تماس های اجتماعی فاصله و شعار اثبات نشده مخدر. رئیس جمهور برزیل را نداد, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“ما حفظ مشارکت قوی با برزیل و ما از نزدیک کار برای کاهش اقتصادی-اجتماعی و سلامت اثرات COVID-19 در برزیل” سفارت آمریکا در برازیلیا در بیانیه ای گفت.

محدودیت های جدید به اجرا در آمده در 28 مه سفارت گفت.

Trump Bolsonaro

ممنوعیت ضربه ای به رئیس جمهور برزیل Bolsonaro که به دنبال Trumps’ مثال در پرداختن به همه گیر [فایل: مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست]

دارندگان کارت سبز دید از بستگان ما شهروندان و خدمه پرواز در میان انتخاب دیگران معاف خواهد بود.

برزیل وزارت امور خارجه آن را به نام ویژگی های تصمیم گیری در زمینه “مهم دو جانبه همکاری” برای مبارزه با COVID-19 گیر برجسته ما کمک های مالی از $6.5 متر و جدید کاخ سفید وعده 1000 ماسک.

McEnany بیشتر توضیح داد که محدودیت های جدید کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی را نمی عفونت های اضافی به ما, اما اعمال را به جریان تجارت بین دو کشور.

امنیت ملی آمریکا و مشاور رابرت اوبراین در اوایل روز یکشنبه گفت: CBS television network چهره ملت برنامه ای است که او امیدوار است این حرکت می تواند تجدید نظر در برخی از نقطه.

“ما امیدواریم که می تواند موقتی باشد اما به دلیل وضعیت در برزیل, ما در حال رفتن به هر مرحله لازم است برای محافظت از مردم آمریکا” اوبراین گفت.

مشاور رییس جمهوری برزیل بازی پایین مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برجسته دیدگاه مشترک در مبارزه با این ویروس با اثبات نشده داروهای ضد مالاریا مانند هیدروکسی کلروکین.

“وجود دارد هیچ چیز خاص در برابر برزیل ایم” فیلیپ مارتینز مشاور در امور بین المللی به Bolsonaro.

دو ساعت قبل او نوشت که تهمت بود “افتتاح یک خط مستقیم برای تبادل اطلاعات در مورد پروتکل برای استفاده از هیدروکسی کلروکین و درمان های دیگر برای ویروس”.

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در ماه گذشته در مورد استفاده از این دارو برای درمان COVID-19 با استناد به “گزارش ها از جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران دریافت کننده دارو است.

Bolsonaro اصرار بر دارو بالقوه و سرپیچی از حالت انزوا دستور دادند دو وزرای بهداشت بعد از یک ماه هر دو پزشکان آموزش دیده است.

سرپرست وزارت بهداشت, یک ژنرال ارتش با صدور دستورالعمل در این هفته به گسترش استفاده از مواد مخدر در coronavirus موارد است.

برزیل گزارش کرده است بیش از 363,000 COVID-19 مورد دوم تنها به آمریکا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دفعات مشاهده شده است.

برزیل نیز ثبت کرده است بیش از 22 ، 000 مرگ و میر پنجم-بالاترین در جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>