ما دستور دادگاه پرونده سابق NSA مایکل فلین کاهش یافته است

دادگاه تجدید نظر آمریکا در روز چهارشنبه به کارگردانی یک قاضی فدرال برای رها کردن پرونده جنایی علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین به عنوان درخواست وزارت دادگستری جلوگیری از یک بررسی قضایی از نزاکت از درخواست.

در یک تصمیم گیری تقسیم سه قاضی پنل از ما دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار حکومت به نفع فلین و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در جلوگیری از آمریکا در منطقه قاضی مورچه سالیوان از ورزش خود را تشخیص اینکه آیا به کمک مالی اداره حرکت به روشن فلین که دو بار گناه التماس کرد.

فلین بازنشسته ارتش سپهبد که در خدمت به عنوان یک مشاور به آن نامزد ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سال 2016 انتخابات شده بود به دنبال برداشت خود 2017 گناه که او در آن بستری برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد تعاملات با روسیه سفیر آمریکا در هفته قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

ما وزارت دادگستری قطره اتهامات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور

فلین وکلا در دادگاه و استدلال کرد که او کمین را به عنوان بخشی از یک طرح توسط مغرضانه محققان و این مورد را باید رد کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس گفت که او با توجه به عفو فلین که به طور خلاصه به عنوان رییس خانه مشاور امنیت ملی نگرانی.

رئیس جمهور توییتی در حمایت از این تصمیم خواستار آن را “بزرگ” در مدت کوتاهی پس از این حکم اعلام شد.

آمریکا وزارت دادگستری گفت: در ماه گذشته آن را رها اتهامات اما ما در منطقه قاضی مورچه سالیوان می خواستم به مورد مداقه قرار دادن این تصمیم بیشتر است.

قاضی ایتالیایی رائو که نویسنده نظر اکثریت نوشت که قبلی حکم به نفع یک جلسه در دولت تصمیم به رها کردن این اتهامات را تضعیف می کند مجریه را “منحصر به فرد دادستانی قدرت است.”

قاضی رابرت ویلکینز نوشت: در مخالفت با آن “این یک طنز است که در پیدا کردن دادگاه منطقه به بیش از آن در صلاحیت این دادگاه پس grievously oversteps خود را دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نفر در رسانه های اجتماعی برای حمایت از این تصمیم گفت: آن را نقل مکان کرد به ما نزدیک به عدالت است.

منتقدان به تمسخر حاکم است. زک Petkanas سیاسی و مشاور ارشد سابق کارمند برای وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون مغلوب ساختن پیشی جستن حریف در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آن را به نام “خیره کننده”.

در پی باید این مورد را رد کرد وزارت دادگستری گفت که اف بی آی بود و اساس کافی برای سوال فلین در وهله اول و که اظهارات او در طول مصاحبه نمی شد مواد را گسترده تر ضد جاسوسی تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و تهمت و مبارزه است.

این گروه گفت که رد شد به نفع عدالت و که آن را زیر توصیه ایالات متحده وکیل منصوب شده بود توسط دادستان کل ویلیام Barr به بررسی و مدیریت فلین بررسی است.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>