ما تعداد بیش از 2000 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت زندگی می کنند به روز رسانی

ایالات متحده گزارش کرده است 2,108 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت بالاترین افزایش روزانه در این کشور پس از وقوع شروع به هل دادن کل ما مرگ و میر به 18,777 در یک ماه سالگرد سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام coronavirus شیوع یک بیماری همه گیر.

در ضمن تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده در صدر 501,000 در روز شنبه به عنوان در سراسر جهان مرگ و میر پیشی گرفته 102,000.

بیشتر:

این آمریکا است که به زودی انتظار می رود برای رسیدن به ایتالیا در گریم و موقعیت به عنوان کشوری با بالاترین تعداد مرگ و میر. به تاریخ ایتالیا ثبت شده حداقل 18,800 مرگ و میر.

با تعدادی از عفونت ها در سراسر جهان در حال حاضر نزدیک به 1.7 میلیون نفر از جمله بیش از 376,000 بهبود بیماران که خواست احتیاط به کشور با توجه به کاهش محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“راه را به پایین می تواند به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

چهار شنبه, مارس 11

06:45 GMT – ایتالیا مهاجران زندگی می کنند از طریق اورژانس در اورژانس

آن استفاده می شود به طور گسترده ای پیچیده به طور غیر قانونی ساخته شده بلوک آپارتمان و خانه های تعطیلات در دریای مدیترانه امروز کستل ولتورنو است اجرا پایین هیچ منطقه ای در جنوب منطقه کامپانیا.

شهر شمارش حدود 25000 نفر از آنها 5,000 ثبت نام مهاجران و حدود 15,000 undocumented عمدتا نقطه از غرب و کشورهای آفریقایی از جمله نیجریه و غنا, مقامات می گویند.

کمک نمایندگان گروه عامل در اینجا پیوست شهردار شهر در هشدار در مورد یک “تیک تاک بمب” و “حباب ناامیدی” آماده به پشت سر هم به عنوان افراد در حال حاضر تحت مستند مانع از درآمد معمول روزانه خود را زندگی می کنند.

بدون جامد کمک برنامه های این جمعیت در اینجا خطرات سقوط قربانی گرسنگی با توجه به این ویروس است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Castel Volturno - Giovanni Izzo

یک مهاجر ساکن کستل ولتورنو روابط خود را به یک چراغ-پست reenacting مصلوب شدن عیسی مسیح به عنوان اعتراض به شرایط را تحمل توسط مهاجران در منطقه [جیووانی Izzo/الجزیره]

06:30 GMT – فلوریدا خانه های پرستاری درخواست برای طرح دعوی در دادگاه حفاظت: گزارش

فلوریدا بزرگترین خانه سالمندان سازمان است با ارسال نامه ای به فرماندار ران DeSantis درخواست به صورت گسترده حمایت از دعاوی حقوقی مربوط به شیوع کروناویروس با توجه به گزارش های Buzzfeed news.

در نامه ای به فرماندار صنعت گروه, مدیر اجرایی, نوشت که در برخی از خانه های پرستاری و کارکنان بهداشت و درمان به ارائه بهترین مراقبت “این ضروری است که امکانات مراقبت های بهداشتی و مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حال محافظت از مسئولیت که ممکن است در نتیجه از درمان افراد با COVID-19 تحت شرایط مرتبط با این بهداشت عمومی اورژانس”.

به درخواست یکی از اولین از نوع خود در ایالات متحده با توجه به اخبار سایت.

05:45 GMT – Pro کشتی گیران در آمریکا دست و پنجه نرم کردن با مستند

ضرب المثل قدیمی اصرار دارد که در سرگرمی محافل “نشان می دهد باید در”. اما اگر آن را نمی?

آن است که یک سردرگمی در مواجهه با بسیاری از هنرمندان به عنوان قفل حلق آویز فلزی قرار دارد در ورزشگاه گیتس صحنه درب و خانه ورودی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این ممنوعیت در مجامع عمومی به نفع فیزیکی فاصله است نابود صنعت از جمله ما طرفدار کشتی کج صحنه.

Kaci لنوکس, an up-and-coming استعداد که انجام می دهد در کشتی نشان می دهد در سراسر فلوریدا است احساس درد دست اول.

27 ساله در این باره گفت: “بسیاری از ما بستگی دارد کشتی به پرداخت صورتحساب خود را. برخی از مردم فقط نمی باید پول ذخیره شده است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

WWE Wrestling

ناتالیا و Lacey ایوانز آن را از نبرد در WWE گوهر تاج رویداد در ورزشگاه بین المللی شاه فهد ریاض, عربستان سعودی. [فایل: احمد Yosri/رویترز]

05:20 به وقت تهران -ویتنامی هواپیمایی برای از سرگیری پروازهای داخلی از روز شنبه

ویتنام بامبو هوایی و VietJet هوا خواهد از سرگیری پروازهای داخلی از روز شنبه پس از انقضای یک دستور دولت برای 15 روز از فاصله فیزیکی این شرکت گفت.

از اواخر ماه مارس ویتنام دستور محدودیت در پروازهای داخلی به تصویب رسید و به فاصله فیزیکی در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نیز آلوده کرده است که 257 مردم اگر چه هیچ یک فوت کرده اند.

“هانوی-هوشی مین شهر مسیر از سر گرفته خواهد شد از 16 آوریل در حالی که راه های دیگر به عقب خواهد بود به بهره برداری از آوریل 20,” بامبو هوایی در بیانیه ای گفت.

بودجه حامل VietJet هوایی همچنین اعلام کرد که از سرگیری پرواز در مسیرهای داخلی از روز شنبه اما توصیه مشتریان آن را تا به حال تنها یک انتظار برنامه که ممکن است به تغییر.


سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار Ted Regencia.

05:08 GMT – کره جنوبی به استفاده از مچبند الکترونیکی برای نظارت بر coronavirus موارد

در بحث گام دولت کره جنوبی اعلام کرده است که آن را بند مچبند الکترونیکی در افرادی که مخالف خود-قرنطینه سفارشات آن را به عنوان تدابیر نظارت به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

ارشد وزارت بهداشت رسمی Yoon Tae-ho در روز شنبه اذعان کرد که حریم خصوصی و آزادی مدنی نگرانی های اطراف باند که به اجرا گذاشته خواهد شد از طریق پلیس محلی و مقامات اداری پس از دو هفته تهیه و تولید آسوشیتد پرس (AP) خبر داد.

اما او گفت که مقامات باید بیشتر نظارت موثر ابزار به این دلیل که تعداد زیادی از مردم در زیر قرار داده شده خود قرنطینه ballooned است و پس از این کشور آغاز شد اجرای 14 روز قرنطينه در تمام مسافران ورود از خارج از کشور در مارس 1 در میان بدتر شدن شیوع بیماری در اروپا و آمریکا.

04:40 GMT – تایلند گزارش جدید کروناویروس مرگ و میر 45 موارد جدید

تایلند اعلام کرده است دو کروناویروس جدید-مرتبط با مرگ و میر آوردن به 35 تعداد کل مرگ و میر در کشور است.

دولت همچنین گفت که 45 مورد جدید تشخیص داده شده اند ساخت تعداد کل موارد 2,518 که 1,135 مرخص شده.

03:56 GMT – اجتماعی فاصله کالیفرنیا coronavirus هوا روشن

کالیفرنیا بالا بهداشت عمومی رسمی است گفت: برای اولین بار است که coronavirus ممکن است به عنوان ویرانگر به عنوان مقامات دولتی بود و می ترسید و فرماندار گاوین Newsom نشان داد دولت او در حال حاضر برنامه ریزی برای چگونه برای بازگشایی دولت AP گزارش شده است.

اما با عید پاک یکشنبه و آب و هوای آفتابی در افق Newsom التماس مردم برای دور ماندن از دیگران به خنثیسازی پیشرفت قابل توجهی تحت اقامت خود را در خانه سفارش دهید. در سراسر کالیفرنیا مقامات دولت محلی بسته شده و خیابان ها و پارک ها و دیگر فضاهای عمومی برای بازداشتن مردم از جمع آوری.

03:14 GMT – اروگوئه حمل و نقل استرالیا, زلاند نو از ویروس-آمار کشتی

Montivideo, Uruguay

گرگ مورتیمر مسافران در هیئت مدیره هواپیما خود را برای بازگشت به استرالیا و نیوزیلند [ماریانا شرکت صنعت نوین رویان/رویترز]

اروگوئه آغاز شده است برای بازگرداندن 112 استرالیا و زلاند نو از یک کشتی کروز برخورد با کروناویروس و رشته در لا پلتا رودخانه در نزدیکی پایتخت مونته ویدئو از مارس 27 دولت گفت.

عملیات آغاز شد و در شب هنگامی که گرگ مورتیمر قطب جنوب کشتی کروز توسط شفق اعزامی مستقر در بندر مونته ویدئو.

مسافران برنامه ریزی شده به هیئت مدیره ملبورن-محدود پرواز چارتر در ساعات اولیه روز شنبه. استرالیا مسافر نمی تواند حمل و نقل به دلیل بیماری فقیر اروگوئه وزیر خارجه ارنستو Talvi گفت.

02:36 GMT – نیویورک مرگ و میر پرش توسط 777, اما جدید hospitalisations پایین

Coronavirus - New York

آتش نشانان و اعضای عمومی تحسین پزشکی کارگران در شهر نیویورک [Caitlin Ochs/رویترز]

Coronavirus مرگ و میر در ایالت نیویورک شروع به پریدن کرد 777 در یک روز به تعداد افرادی که در بیمارستان بستری ماند نسبتا مسطح با توجه به AP.

بیش از 3000 مرگ و میر ثبت شده از دوشنبه آوردن ایالت تعداد به 7,844.

تعداد hospitalisations افزایش 290 در مقایسه با روزانه را افزایش می دهد از بیش از 1 ، 000 هفته گذشته است. تعداد مراقبت های ویژه بیماران نیز با اندکی کاهش برای اولین بار از اواسط ماه مارس.

02:15 GMT – اکوادور اعلام کرد اجتماعی اقدامات لازم برای رسیدگی به همه گیر

Ecuadorean جمهور لنین مورنو اعلام کرده است ایجاد یک کمک های بشر دوستانه حساب خواهد شد که بودجه با کمک از شرکت ها و شهروندان به آدرس اثرات اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

“همه گیر آمار ما در یک لحظه بحرانی که ما در تلاش به جلو و پس از یک بحران اقتصادی” مورنو اضافه شده در یک سخنرانی تلویزیونی. “این آمار ما بدون یک درصد در دولت حساب.”

اکوادور گزارش داد بیش از 2,196 فتح کرد گرفته شد عفونت های جدید در یک روز و در روز جمعه بالا بردن تعداد به 7,161. برخی از 297 نفر کشته شده اند و یکی دیگر از 311 شد و به احتمال زیاد کشته شده توسط این ویروس با توجه به داده های رسمی.

02:10 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات نظامی آمریکا برای کمک به ایتالیا در مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دستور بالا مقامات دولت آمریکا برای کمک به ایتالیا در مبارزه با کروناویروس با ارائه تجهیزات پزشکی امدادی و کمک های دیگر.

در یک یادداشت به چند وزرای کابینه تهمت دستور انواع اقدامات از جمله ساخت پرسنل نظامی ایالات متحده در این کشور در دسترس برای پزشکی از راه دور, خدمات کمک به راه اندازی بیمارستان و انتقال منابع با توجه به خبرگزاری رویترز.

01:29 GMT – چین گزارش 46 جدید کروناویروس موارد بالاتر از روز قبل

سرزمین اصلی چین گزارش شده در شنبه 46 جدید کروناویروس موارد از جمله 42 مربوط به مسافران از خارج از کشور از 42 نفر یک روز پیش از آن.

ملی چین کمیسیون بهداشت در بیانیه ای گفت که 34 جدید بدون علامت coronavirus موارد نیز گزارش شده از 47 روز قبل.

سرزمین اصلی چین شمارش از عفونت در حال حاضر در 81,953 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش سه 3,339 با توجه به آژانس خبری رویترز گزارش.

China - coronavirus

سرزمین اصلی چین عفونت در حال حاضر ایستاده در 81,953 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 3,339 با توجه به NHC [Ng هان Guan/AP]

01:06 GMT – اردوغان می فرستد آرزوهای خوب برای بوریس جانسون

ترکیه رئیس جمهور با ارسال نامه ای به بوریس جانسون مایل به نخست وزیر بریتانیا بهبود سریع از coronavirus AP گزارش شده است.

در نامه خود رجب طیب اردوغان نیز منتقل تسلیت خود را به خانواده های قربانیان بریتانیایی از این ویروس ابراز امیدواری کرد که بریتانیا با غلبه بر “تراژدی با حداقل ضرر و زیان” و رله خوب خود خواسته به سلامت کارکنان خدمات درمان COVID-19 بيمار.

اردوغان نیز دعوت جانسون که جد بزرگ شد ترکیه به دیدار “سرزمین اجداد خود را” به بحث در مورد “مراحل است که ما بیشتر همکاری های دو جانبه در پست-Brexit دوره”.

00:48 GMT – آرژانتین گسترش مستند در شهرهای بزرگ

آرژانتین را گسترش مستند آن تحمیل کرده است در این کشور در شهرهای بزرگ رئیس جمهور آلبرتو فرناندز اعلام کرده است.

او مشخص نکرد که این مستند که برای اولین بار موظف در 20 مارس خواهد بود برداشته. او گفت: نیاز است که آرژانتین در خانه بماند تا به کمک کنترل نرخ جدید کروناویروس عفونت خبرگزاری رویترز گزارش داد.

00:12 GMT – که به دنبال عوارض عصبی از coronavirus

این که شرایط اضطراری رئیس می گوید: این سازمان آگاه است برخی از گزارش های موردی از عوارض عصبی در برخی از coronavirus بیماران از چین است.

اما دکتر مایک رایان گفت: مشخص نیست که آیا این ویروس است که به طور مستقیم مغز را تحت تاثیر قرار و یا اینکه آیا آن عوارض عصبی ممکن است به دلیل محرومیت از اکسیژن.

رایان گفت: در حالی که برخی از ویروس ها باعث عوارض مانند آنسفالیت و مننژیت زمانی که آنها آلوده مغز وجود دارد هیچ نشانه ای در عین حال که این مورد با COVID-19 بيمار اضافه کرد که بسیاری از بیماری های عفونی می تواند بی درنگ deliriousness یا یک تغییر در آگاهی که بيماران سطح اکسیژن رها کردن اما به اکسیژن بیشتری اغلب مشکل برطرف شود.

00:10 GMT – صدها نفر پرداخت ادای احترام به کاهش پرستار در اسپانیا

صدها نفر از کارکنان در یک بیمارستان در نزدیکی پایتخت اسپانیا را جمع آوری کرده اند برای ادای احترام به یک زن 57 ساله پرستار که درگذشت جمعه پس از عقد قرارداد COVID-19 AP گزارش شده است.

در یک پست در رسانه های اجتماعی به سورو اوچوا بیمارستان در لگنس گفت: پرستار درگذشت “پس از روز مبارزه خستگی ناپذیر در برابر بیماری”.

پست شناسایی قربانی با نام استبان و گفت: بیوه نیز مشغول به کار در بیمارستان یکی از میدانهای اصلی در برابر coronavirus.

00:01 GMT – پاپ فرانسیس آگهی های فراموش نشدنی روز جمعه در میان صفوف مستند

Pope Francis - Vatican

پاپ فرانسیس رهبری hauntingly خالی جمعه جشن [واتیکان رسانه ها جزوه عکس از طریق رادیو فردا]

پاپ فرانسیس وارد یک مشعل روشن hauntingly خالی سنت پیتر مربع برای یک جمعه خوب در صفوف منظم تحت یک مستند ناشی از کروناویروس که ادعا کرده 100,000 زندگی در سراسر جهان است.

آرژانتین متولد پاپ راه می رفت تا به او تریبون flanked توسط پنج زندان زندانیان از این سخت ضربه شمال شهر پادوا و پنج واتیکان پزشکان و پرستاران.

حضور آنها ادای احترام به قربانیان یک بیماری است که رسما ادعا کرد که نزدیک به 19,000 در ایتالیا زندگی می کند.

قبلا فرانسیس گفته بود که پزشکان و کشیش که پس از تبدیل شدن به آلوده در حالی که به دنبال پس از COVID-19 قربانیان “داد و جان خود را از عشق و مانند سربازان در جبهه”.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (10 آوریل) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>