ما می توانید ببینید 100,000 coronavirus روزانه موارد می گوید Fauci: زنده

  • ایالات متحده می تواند 100,000 جدید کروناویروس موارد روزانه اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci هشدار داده است.
  • نارندرا نخست وزیر هند گفت: این کشور COVID-19 مرگ و میر تحت کنترل است اما این کشور در “برهه حساس”.
  • بیش از 10.3 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با coronavirus بیش از 5.2 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 507,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

شنبه, ژوئن 30

19:27 GMT – کانادا گسترش قرنطینه نظم بین المللی مرز بسته شدن

کانادا گسترش جهانی ممنوعیت سفر و آن اجباری قرنطینه اقدامات که نیاز به بسیاری از مسافران به کانادا از جمله شهروندان بازگشت به خانه خود جدا برای 14 روز پس از ورود دولت کانادا گفته است.

اجباری قرنطینه منظور این است که در حال حاضر در اثر حداقل تا 31 اوت در حالی که ممنوعیت سفر برای بسیاری از مسافران خارجی افزایش یافته است به تاریخ 31 ژوئیه با توجه به فدرال اسناد و مدارک.

این اقدامات طراحی شده به سرعت گسترش coronavirus شد به پایان می رسد در ماه ژوئن 30.

17:45 به وقت تهران – در مورد اردوگاه پناهندگان در آمریکا و مکزیک, مرز, افزایش alarm

یک پناهجو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در وسیع اردوگاه فقط مراحل از ایالات متحده و مکزیک مرز در ماتاموروس تاکید چالش های مهاجران در حفاظت از خود را از این بیماری همه گیر.

مهاجر طرفداران به شدت نگران بالقوه برای شیوع در یک اردوگاه مسکن حدود 2000 نفر از مهاجران.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

Matamoros

چادر خط پیاده رو در ماتاموروس اردوگاه مسکن پناهجویان در مرز آمریکا و مکزیک است که دیده می شود اول آن coronavirus مورد [Ying Huang Pu/الجزیره]

16:58 GMT – ما می توانید ببینید 100,000 موارد جدید در روز: Fauci

ایالات متحده می تواند 100,000 جدید کروناویروس موارد یک روز اگر آمریکایی ها نمی شروع به زیر بهداشت عمومی توصیه ما بیماری های عفونی متخصص Anthony Fauci هشدار داده است.

“ما در حال حاضر با داشتن 40-به علاوه هزار مورد جدید در روز” Fauci گفت: در شهادت به بهداشت و درمان مجلس سنا و کمیته آموزش و پرورش.

“من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف” Fauci گفت. “و من بسیار نگران است.”

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی کاهش یافته است به پیش بینی رقم مورد انتظار تعداد مرگ و میر در ایالات متحده از این بیماری همه گیر اما گفته است که برای رفتن به “اخلال”.

Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, speaks during a Senate Health, Education, Labor and Pensions Committee hearing on efforts to get back to work and

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال سخنرانی در مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنوایی در واشنگتن, DC, ایالات متحده آمریکا [Al Drago/رویترز]

16:40 GMT – موارد در ترکیه نزدیک به 200000 خوانده شده را علامت

ترکیه تایید کرده است 1,293 بیشتر موارد از coronavirus آوردن مجموع شمارش به حدود 200000 با توجه به کشور وزیر بهداشت.

با استناد به وزارت بهداشت داده Fahrettin Koca گفت در توییتر که تعدادی از coronavirus موارد می ایستد در 173,111.

16:35 GMT – امریکا مرگ و میر می تواند به افزایش 438,000 اکتبر: چه کسی مدیر

مرگ و میر از COVID-19 می تواند به افزایش 438,000 در آمریکای لاتین اکتبر اگر اقدامات پیشگیری نگهداری می شود تا سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای برای آمریکا, Carissa اتین گفته است.

او هشدار داد که مدل ریاضی پیش بینی باید گرفته نمی شود اما به معنای واقعی کلمه به عنوان برنامه ریزی ، تحت شرایط فعلی این بیماری همه گیر است که انتظار می رود به اوج در شیلی و کلمبیا در اواسط ماه جولای اما در آرژانتین و برزیل و بولیوی و پرو در ماه اوت و در کاستاریکا در ماه اکتبر.

16:05 GMT – هیچ تضمینی وجود ندارد ما باید امن واکسن موثر: Fauci

ایالات متحده نمی تواند تعداد دفعات مشاهده در دسترس بودن یک محیط امن و موثر COVID-19 واکسن های دولت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: در حالی که اصرار آمریکایی ها برای همکاری با یکدیگر برای مبارزه با کروناویروس.

“این بسیار مهم است که بی خطر و موثر واکسن در دسترس برای همه در این کشور” دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: یک کمیته سنای آمریکا.

Fauci, اما افزود که “هیچ تضمینی وجود ندارد … ما باید امن و موثر واکسن”.

او در این خبرنامه آمده است که مقامات بهداشتی هشدار می دهند که برخی از آمریکایی ها به خصوص افراد میانسال باید اجازه نگهبانان خود را پس از پایان اجباری مستندات در محل قرار داده و در ماه های مارس و آوریل به متوقف کردن بیماری همه گیر.

15:43 GMT – هشت متحده اضافه شده به نیویورک فرماندار قرنطینه سفارش

فرماندار نیویورک اندرو کومو دستور داده است تا مردم پس از رسیدن از هشت متحده به قرنطینه برای 14 روز.

هشت اضافی متحده در ایالات متحده California, گرجستان, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی — که همه باید رشد caseloads, کومو در بیانیه ای گفت.

15:40 GMT – انگلستان تلفات توسط 155 به 43,730

مرگ و میر از تایید موارد COVID-19 در بریتانیا افزایش یافته است 155 به 43,730, سلامت, مقامات گفت.

15:30 به وقت تهران – که مدیر می گوید آرامش بخش اقدامات بیش از حد به زودی می تواند تمدید خروش

کشورهای متحده و شهرستانها که استراحت محدودیت بیش از حد به زودی می تواند آب گرفتگی با کروناویروس جدید, موارد, سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای برای آمریکا, Carissa اتین هشدار داده است در مجازی جلسه از Washington DC, ایالات متحده است.

در ایالات متحده, واشنگتن و نیویورک در حال دیدن بسیار کم تعداد موارد جدید و, مرگ و میر, اما 27 کشورهای دیگر هستند گزارش رشد نمایی, او گفت:.

آمریکا منطقه گزارش 5.1 میلیون نفر و بیش از 247,000 مرگ و میر به علت COVID-19 ژوئن 29.

که در بیماری همه گیر کوروناویروس: ‘بدترین است’

15:25 GMT – ما موارد دو در ماه ژوئن در حداقل 10 متحده

Coronavirus موارد بیش از دو برابر حداقل در 10 ایالت آمریکا از جمله فلوریدا و تگزاس در ماه ژوئن خبر و تحلیل را نشان می دهد.

آریزونا ثبت بزرگترین جهش در موارد ماه در 294 درصد و پس از کارولینای جنوبی و آرکانزاس است. موارد نیز بیش از دو برابر در آلاباما, نوادا, کارولینای شمالی, اوکلاهما و یوتا است.

در سراسر کشور, موارد, افزایش حداقل 43 درصد و مرگ و میر 20 درصد افزایش یافته.

بیشتر ایالات آمریکا قدم به عقب از بازگشایی به عنوان COVID-19 مورد افزایش

14:50 GMT – انگلستان بوریس جانسون وعده ‘آمریکا’ برای ساخت اقتصاد

بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون وعده داده است یک “معامله جدید” برای بازسازی اقتصاد آمار مستند.

او گفت: مرکزی تخته از این طرح ساخت و ساز اعلام کرد که دولت در مدت کوتاهی رو به جلو رادیکال ترین اصلاحات به سیستم برنامه ریزی پس از پایان جنگ جهانی دوم است.

جانسون گفت: اصلاحات شامل برش نوار قرمز درگیر در تبدیل املاک تجاری به مسکونی مسکن – حرکت به پا زدن شروع صنعت ساخت و ساز و افزایش سرعت بازسازی است.

اینجا بیشتر بخوانید.

انگلستان PM خواست برای مقابله با بیکاری در فقیرترین بخش

14:16 GMT – تورنتو شهردار می خواهد ماسک اجباری با استناد به مشکلات ما

شهردار کانادا بزرگترین شهر است که به درخواست رئیس شورای شهر برای ایجاد ماسک اجباری در فضاهای داخلی.

“شما به ما گفته اند شما نمی خواهید برای دیدن تکرار آنچه که شما ببینید زمانی که شما به نوبه خود بر روی تلویزیون خود ببینید و گزارش از ایالات متحده,” تورنتو شهردار John Tory گفت.

این آئین نامه را به اثر می آیند جولای 7, اگر به تصویب رسید.

Dr آیلین د ویلا تورنتو افسر پزشکی بهداشت گفت در حال رشد است شواهد نشان می دهد که غیر ماسک های پزشکی می تواند کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

Phase 2 reopening in Toronto

مردم لذت بردن از نوشیدنی و مواد غذایی در یک پاسیو به عنوان استانی مرحله 2 از بازگشایی شروع می شود در تورنتو کانادا [کارلوس Osorio/رویترز]

14:10 به وقت تهران – با ما ایران به افغانستان رفتن به کابل

ایالات متحده امریکا برای افغانستان و زلمای خلیل زاد نمی خواهد رفتن به پایتخت افغانستان کابل, در حالی که در منطقه با توجه به همه گیر و به جای خواهد ویدئو کنفرانس به افغانستان وزارت امور خارجه ایالات متحده گفته است.

افغانستان را ویران نظام سلامت است دست و پنجه نرم کردن با این بیماری همه گیر با تعدادی از عفونت های فکری به مراتب بیشتر از رسمی شمارش بیش از 31,000 موارد از جمله 733 مرگ و میر.

خلیل زاد بود که در پایتخت ازبکستان تاشکند در روز جمعه خواهد بود با سفر به پاکستان و بعد از آن در روز و یا اوایل روز چهارشنبه قبل از دیدار با مقامات طالبان در قطر که در آن آنها را به یک دفتر سیاسی.

14:00 GMT – تصمیم اتحادیه اروپا در ‘امن’ لیست از 14 کشور برای سفر از سرگیری

اتحادیه اروپا و دولت باید در توافق اولیه “لیست امن” از 14 کشور که از آنها اجازه خواهد داد که غیر ضروری سفر از ماه جولای با ما در میان قابل توجه ترین از غیبت.

“امن” کشورهای الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه شورای اروپا روز سه شنبه گفت:.

علاوه بر این چین شامل خواهد بود اگر آن را متقابلا اجازه می دهد در اتحادیه اروپا مسافران است.

اینجا بیشتر بخوانید.

Berlin Waits For Tourists As EU Travel Restrictions Ease

غیر ضروری سفر به اتحادیه اروپا ممنوع شده است از اواسط ماه مارس [Sean گالوپ/گتی ایماژ]

13:55 به وقت تهران

سلام این Mersiha Gadzo در تورنتو مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من الیزابت Melimopoulos در دوحه.

12:30 به وقت تهران – اسپانیا برای باز کردن مرز مراکش تنها در صورت عمل متقابل

اسپانیا تنها باز کردن مرزهای خود با مراکش اگر وجود دارد یک توافق متقابل به مردم اجازه از اسپانیا وارد آفریقای شمالی کشور دولت اسپانیا سخنگوی ماریا عیسی Montego گفت.

مراکش بخشی از یک گروه از 15 کشور را شامل می شود و در لیست امن مقصد سفر است که اتحادیه اروپا را به پرده بعد از آن در روز سه شنبه.

12:10 به وقت تهران – سازمان ملل متحد حقوق مون, ویروس, پاسخ, در, چین, روسیه, آمریکا

رئیس بخش حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت: COVID-19 بود که instrumentalised به سکوت رایگان سخنرانی با استناد به چین و روسیه ابراز زنگ در اظهارات در ایالات متحده است که “انکار واقعیت” ویروس.

میشل باشله با اشاره به روسیه و چین و کوزوو نیکاراگوئه در میان دیگران که در آن “تهدید و ارعاب علیه روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان و فعالان مدنی به ویژه در سطح محلی (که استفاده می شود) با ظاهری هدف دلسرد انتقاد از مقامات’ پاسخ به COVID-19”.

شیلی نیز ابراز نگرانی در مورد “محدودیت های شدید بر آزادی بیان” در مصر و “بیش از حد و خودسرانه اجرای” از همه گیر پاسخ اقدامات در السالوادور.

“سانسور و جرمانگاری سخنرانی به احتمال زیاد به سرکوب اطلاعات حیاتی مورد نیاز برای رسیدگی به همه گیر,” او گفت: 44 جلسه سازمان ملل متحد شورای حقوق بشر.

11:35 GMT – نخست وزیر هند می گوید ویروس را گسترش هنوز هم بحرانی

نارندرا نخست وزیر هند گفت: در زندگی نشانی در روز سه شنبه که این کشور coronavirus نرخ مرگ و تحت کنترل است اما این کشور در “مقطع حساس.”

مودی ششم آدرس پس از همه گیر شروع شد آمد به هند گزارش داد نزدیک به 560,000 عفونت و بیش از 16 ، 000 مرگ و میر.

“مردم در حال تبدیل شدن به بی دقتی” او گفت: “ما نیاز به تماس با متخلفان.”

در هند, جهان چهارم-بدترین آسیب دیده, کشور موارد, شات پس از پایان 10 هفته مستند در اوایل ماه ژوئن است.

A health worker in personal protective equipment (PPE) collects a sample using a swab from a person at a local health centre to conduct tests for the coronavirus disease (COVID-19), amid the spread of

در حالی که برخی از محدودیت ها باقی می ماند و بسیاری از صنایع و کسب و کار بازگشایی شد [muralidharan/رویترز]

10:25 GMT – سازمان ملل خواستار $10bn کمک برای مردم سوریه و احاطه شده توسط جنگ و COVID-19

سازمان ملل متحد تحت فشار قرار دادند تا دولت ها در کنفرانس های مجازی برای حدود $10bn کمک به سوریه که در آن نه سال جنگ آواره میلیون ها نفر در یک بحران انسانی تشدید افزایش قیمت مواد غذایی و coronavirus بحران است.

در حال حاضر سالانه صندوق جمع آوری گرد برای سوریه به ارمغان آورد با هم 60 دولتها و غیر رسمی سازمان از طریق ویدئو در یک رویداد به میزبانی اتحادیه اروپا است.

“سوریه زنان و کودکان را تجربه کرده اند, آسیب, جابه جایی, تخریب, ترور … در مقیاس عظیم” گفت: نماینده ویژه سازمان ملل برای سوریه Geir پدرسن.

“خطر COVID-19 حاد باقی می ماند.”

10:00 GMT – ایرباس کاهش می یابد و خدمات فشار در میان coronavirus بحران

ایرباس به تعویق انداخته است هدف خود را از ساخت یک $10bn خدمات کسب و کار در میان coronavirus بحران است اما چسبیده با یک استراتژی حمایت از خطوط هوایی عملیات اجرایی ارشد گفت که این شرکت سر به صورت گسترده تر shake-up.

ایرباس گفته است که می خواهد برای افزایش خدمات درآمد به $10bn تا سال 2030 در مقایسه با بیش از $4bn در سال 2019 معکوس فشار توسط رقیب بوئینگ.

اما coronavirus سفر بحران برخورد کرده است تقاضا برای خدمات مانند قطعات یدکی و تعمیر و نگهداری داده ها-خرد.

09:45 به وقت تهران – آفریقا رایگان-تجارت چشم انداز تیره و ابر آلود توسط ویروس و سرعت مذاکرات

تاریخی مقابله به سر و صدا کردن موانع تعرفه در آفریقا است که braked توسط coronavirus همه گیر و زاغه از مذاکره مشکلات.

آفریقا قاره توافقنامه تجارت آزاد (AfCFTA) به طور رسمی راه اندازی شد بیش از یک سال پیش در یک فروغ از خوش بینی.

این توافق با هدف فاز از تمام تعرفه های تجارت در این قاره یک هدف است که حامیان می گویند می تواند به تجاری مگا-تکان خوردن به عنوان تنها 15 درصد از تجارت با کشورهای آفریقایی است که با قاره همسایه است.

قرار بود آن را به عملیاتی اثر در پنج شنبه, جولای 1, اما جدول زمانی تضعیف شده تحت عوارض ناشی از COVID-19 شیوع بلکه روند کند مذاکرات خود را.

09:15 GMT – ایالات متحده نه در اتحادیه اروپا ‘امن’ سفر لیست دیپلمات ها می گویند

ایالات متحده در یک “لیست امن” از مقصد به صورت غیر ضروری سفر با توجه به رونمایی شود توسط اتحادیه اروپا و دولت بعد از آن در روز سه شنبه, سه دیپلمات ها گفته اند.

27-عضو بلوک است که انتظار می رود به تصویب طرح برای تفریح و یا کسب و کار سفر از روز چهارشنبه به 14 کشور فراتر از مرزهای خود را زمانی که آنها رای در لیست ظهر بروکسل زمان (10:00 GMT) این دیپلمات گفت.

کشورهای الجزایر و استرالیا و کانادا و گرجستان و ژاپن و مونته نگرو, مراکش, نیوزیلند, رواندا, صربستان کره جنوبی و تایلند و تونس و اروگوئه گفتند.

روسیه و برزیل همراه با ایالات متحده در میان کشورهای است که نمی توان اولیه “لیست امن”.

09:00 GMT – اسپانیا-تولید ناخالص داخلی کاهش 5.2 درصد در سه ماه اول سال

اسپانیایی آمار رسمی نشان می دهد که این کشور به تولید ناخالص داخلی قرارداد 5.2 درصد در طول سه ماه اول سال در مقایسه با سه ماهه قبلی, بزرگترین کاهش حداقل نیم قرن است.

موسسه ملی آمار و یا INE گفت که اقتصادی یخ تحمیل شده به سرعت گسترش coronavirus نهفته اقتصاد مانند پیش از این هرگز پس از سه ماهه سوابق شروع به نگه داشته می شود در سال 1970.

08:45 GMT – هند روزانه coronavirus موارد در حدود 20000 نفر به عنوان برخی از شهرستانها گسترش مستندات

چندین هندی شهرستانها آماده کرده ایم به گسترش مستندات خود را برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus روز سه شنبه به عنوان روزانه موارد در کشور باقی مانده است نزدیک به 20 ، 000.

هند گزارش 18,522 موارد جدید بیش از قبلی 24 ساعت با توجه به بهداشت فدرال آمار منتشر شده در روز سه شنبه کمی پایین از روز یکشنبه رکورد 19,906.

با بیش از 550 ، 000 مجموع عفونت هند نشدم تنها ایالات متحده آمریکا و برزیل و روسیه در مجموع موارد.

08:30 به وقت تهران – COVID-19 افزایش ازدواج کودکان و ختنه خطر برای میلیون ها: سازمان ملل متحد

Coronavirus همه گیر است, پیشرفت معکوس در پایان دادن به ازدواج کودکان و female genital mutilation (FGM), jeopardising آینده میلیون ها نفر از دختران عضو ارشد سازمان ملل گفته است.

“همه گیر هر دو باعث می شود کار ما سخت تر و فوری تر به عنوان بسیاری از دختران بیشتر در حال حاضر در معرض خطر” ناتالیا Kanem, رئیس سازمان ملل متحد’ سلامت جنسی و باروری, سازمان, سازمان صندوق جمعیت ملل متحد گفت.

اضافی 13 میلیون زن می تواند مجبور به ازدواج کودکان و دو میلیون بیشتر می تواند انجام ختنه در دهه های آینده فراتر از آنچه می شده اند و انتظار می رود به عنوان COVID-19 مختل تلاش جهانی برای پایان دادن به هر دو شیوه را افزايش گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:55 GMT – روسیه coronavirus مورد شمارش روش 650,000

روسیه گزارش کرده است 6,693 موارد جدید از رمان coronavirus مصرف آن در سراسر کشور شمارش به 647,849.

این کشور coronavirus پاسخ مرکز گفت: 154 نفر بر اثر این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 9,320.

COVID-19 در روسیه: خبر جعلی و اخذ اعترافات اجباری | گوش دادن پست (25:00)

07:40GMT – ازبکستان تحمیل محدودیت های جدید به عنوان موارد افزایش

ازبکستان تحمیل کرده است یک شبه حکومت نظامی در برخی از نقاط کشور از جمله پایتخت تاشکند آن را به عنوان به دنبال محدود کردن تازه افزایش COVID-19 عفونت های زیر تدریجی و بلند کردن اجسام از دو ماه مستند.

مرکزی کشور آسیایی شده بود با احتیاط بلند کردن اجسام در سراسر کشور مستند کرده که در جای خود در آوریل و مه. پس از یک کاهش در COVID-19 موارد بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه آن بار دیگر شاهد افزایش مداوم.

07:25 GMT – بخش هایی از استرالیا شهر قفل شده است برای جلوگیری از ویروس سنبله

صدها نفر از هزاران نفر از مردم در سراسر ملبورن شمال و غرب دستور داده شده است به ماندن در خانه استرالیا به عنوان دومین شهرستان تلاش برای مهار افزایش coronavirus موارد است.

ایالت ویکتوریا ثبت 233 COVID-19 موارد از روز پنج شنبه – عمدتا در ملبورن – افزایش عمده در کشور است که در غیر این صورت با موفقیت پیشتر از گسترش ویروس.

دولت برتر Daniel Andrews گفت: ملبورن خواهد بود موضوع را به مستند از نیمه شب به وقت محلی روز شنبه. مناطق تحت پوشش خانه را به بیش از 300 ، 000 نفر است.

Australia-Health-Virus

ایالت ویکتوریا ثبت 233 COVID-19 موارد از روز پنج شنبه. [فایل: ویلیام وست / خبرگزاری فرانسه]

07:10 به وقت تهران – پوسته می گوید را به $22bn آمار از coronavirus

رویال داچ شل گفته است: “نوشتن $22bn کردن ارزش دارایی های خود را پس از به شدت کاهش نفت و گاز, چشم انداز قیمت در پی coronavirus بیماری همه گیر.

این تصمیم همچنین به عنوان شرکت انگلیسی-هلندی شرکت بررسی عملیات خود را پس از مدیر عامل شرکت بن ون Beurden گذاشته قصد دارد در ماه آوریل به منظور کاهش انتشار گازهای گلخانه ای به شبکه صفر تا سال 2050.

پوسته است که ارزش بازار از $126.5 میلیارد دلار رسیده گفت: در یک به روز رسانی پیش از آن در سه ماهه دوم نتایج در جولای 30 که آن را به کل پس از کسر مالیات اختلال در شارژ در محدوده از $15 $22bn در سه ماهه.

شیوع کروناویروس اثر را در بازار نفت و گاز | شمارش هزینه (25:00)

06:55 GMT – پاکستان سوابق 2,825 عفونت های جدید

پاکستان یکی از کشور که در آن coronavirus همچنان به گسترش در یک سرعت سریع در میان تقریبا به طور کامل شل مستند ثبت شده 2,825 مورد جدید از این ویروس به آن شمارش به 209,337.

هفته گذشته کشور شاهد کاهش میانگین روزانه افزایش می یابد در مواردی که کارشناسان پزشکی می گویند تا حد زیادی با توجه به کاهش روزانه تست. روز دوشنبه تست باقی مانده کم با 20,930 آزمایشات انجام شده بسیار پایین تر از کشور اوج 31,681 آزمون در تاریخ 19 ژوئن.

پاکستان COVID-19 عفونت تصویب 100,000

06:40 GMT – UK قفل پایین شهر لستر پس از COVID-19 عود

انگلستان معرفی خواهد شد تغییرات قانونی در مدت کوتاهی به اجرای یک مستند اعمال شده در زبان انگلیسی, city of Leicester که در آن شده است وجود دارد ور از رمان coronavirus وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

شهر لستر در انگلستان اولین منطقه از انگلستان به صورت یک هدف محلی coronavirus مستند پس از دولت شروع کاهش در سراسر کشور مستند در اوایل این ماه.

“ما خواهد شد آوردن به جلو قانونی تغییر بسیار اندکی در چند روز آینده به دلیل برخی از اقدامات است که ما متاسفانه تا به حال به در لستر نیاز به یک حقوقی زیر بنای,” هنکاک گفت: آسمان.


سلام این الیزابت Melimopoulos در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


05:10 GMT – تایلند گزارش هیچ محلی از موارد coronavirus برای 36 روز

تایلند گزارش کرده است هیچ محلی منتقل موارد coronavirus برای 36 روز به عنوان یک وضعیت اضطراری معرفی شده برای مقابله با این بیماری همه گیر شد و با توجه به پایان می رسد در روز سه شنبه.

کشور گزارش دو مورد جدید هر دو در تایلند به تازگی از قطر که در حال حاضر در دولت شده است.

04:40 GMT – سازمان ملل متحد هشدار coronavirus می توانید به عقب مقابله با ازدواج کودکان

سازمان ملل متحد هشدار داده است که این بیماری همه گیر است معکوس و پیشرفت برای مقابله با ازدواج کودکان و female genital mutilation (FGM).

این سازمان صندوق جمعیت ملل متحد, سازمان ملل متحد, باروری و سلامت جنسی آژانس می گوید اضافی 13 میلیون دختر می تواند ازدواج کردن و دو میلیون بیشتر تحمل ختنه در 10 سال آینده به دلیل اختلال ناشی از کوروناویروس.

“همه گیر هر دو باعث می شود کار ما سخت تر و فوری تر به عنوان بسیاری از دختران در حال حاضر در معرض خطر” را افزايش سر ناتاشا Kanem گفت: در راه اندازی یک گزارش به “سکوت و بومی بحران” از شیوه های مضر علیه دختران و زنان است.

#AJOPINION: ختنه جان دختران و زنان است. حتی اگر ما در آن زنده بمانند

03:55 GMT – نمایندگان مجلس هشدار می دهند در تایلند ‘وضعیت اضطراری’ فرمت

آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر است خواست تایلند به تمدید وضعیت اضطراری در آن اعمال شده برای مقابله با کروناویروس.

ماریا چانه عبدالله مالزی MP و APHR عضو می گوید این کشور به ارمغان آورده است روزانه تعداد coronavirus موارد تحت کنترل و تقریبا با تمام محدودیت ها برداشته شده است “بدون هیچ دلیلی” برای توجیه اورژانس قدرت.

“تایلند باید لغو فرمان اضطراری بلافاصله خود را ادامه مبارزه با این بیماری همه گیر در داخل معمول ساختار قدرت و تمرکز بر توسعه اقتصادی که بسته خودنمایی نابرابری که این ویروس در معرض” چانه عبدالله در بیانیه ای گفت.

انجمن جنوب شرق آسیا (ASEAN) دارای 10 عضو از جمله تایلند است.

03:25 GMT – چین گزارش 19 جدید COVID-19 موارد 7 در پکن

ملی چین کمیسیون بهداشت می گوید این کشور به حال 19 موارد جدیدی از کروناویروس تا نیمه شب در تاریخ 29 ژوئن در مقایسه با 12 روز قبل از.

هفت مورد جدید در پکن که در آن یک توده تست مبارزات انتخاباتی در راه است, در پی شیوع آغاز شد که در سرمایه های اصلی مواد غذایی عمده فروشی بازار در ژوئن 11.

02:45 GMT – لس آنجلس مقامات هشدار می دهند بیمارستان ها می تواند تحت الشعاع

لس آنجلس در حال تبدیل شدن به جدید کروناویروس کانون در ایالات متحده به عنوان ایالت کالیفرنیا اعلام کرد که یک رکورد پرش از 7,418 موارد جدید در روز دوشنبه.

تعداد در LA دوم-بزرگترین شهر در ایالات متحده بیش از 100,000 با وجود سخت محدودیت هایی در شب زنده داری و نیاز به پوشیدن ماسک در همه حوزه عمومی است.

“افزایش هشدار دهنده در موارد … سیگنال های که ما به عنوان یک جامعه نیاز به اقدام فوری برای کاهش سرعت گسترش COVID-19,” باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی برای لس آنجلس در بیانیه ای گفت:.

02:30 به وقت تهران – جنوب استرالیا را لغو طرح به بازگشایی مرزهای داخلی

ایالت استرالیای جنوبی را لغو کرده است, برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود به ایالتی مسافران از همسایه ویکتوریا پس از سنبله در coronavirus موارد وجود دارد.

محدودیت قراره حذف شده در جولای 20.

ویکتوریا گزارش 75 موارد جدیدی از کروناویروس در روز دوشنبه. این هنوز برای انتشار در شماره روز سه شنبه.

02:00 GMT – هند برای اولین بار COVID-19 واکسن تایید شده برای آزمایش های انسانی

بهارات بیوتکنولوژی را COVID-19 واکسن امن تصویب قانونی برای آزمایش های انسانی.

فاز اول و دوم مطالعات بالینی برای Covaxin هند داخلی اولین نامزد برای یک واکسن ماه ژوئیه آغاز خواهد شد.

جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

00:55 به وقت تهران در لس آنجلس به سواحل برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

لس آنجلس است که نزدیک به سواحل آن برای ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته پس از گزارش یک رکورد در یک روز افزایش موارد است.

مردم معمولا گله به دریا در طول تعطیلات که نشانه ما روز استقلال.

مقامات گفت که بیش از حد از خطر اجازه می دهد سواحل به باز باقی می ماند.

00:00 GMT – آریزونا بسته میله ورزشگاه و سینما

فرماندار ایالت آریزونا گفته است, کافه سینما, ورزشگاه, پارک آب و کاباره ها آنها را به دوباره.

Mlb می گوید: تعطیلی هستند لازم است پس از coronavirus موارد و hospitalisations رسیده جدید اوج بیش از آخر هفته و او انتظار دارد که اعداد به بدتر.

“ما به سادگی نمی تواند اجازه دهید تا,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما در حال بازگشت به حالت عادی در هر زمان به زودی.”

23:30 به وقت تهران – پژوهشگران جدید آنفولانزای خوکی با همه گیر بالقوه

محققان کشف کرده اند نوع جدیدی از آنفولانزای خوکی با پتانسیل به علت یک بیماری همه گیر, با توجه به مطالعه منتشر شده در ایالات متحده علم مجله PNAS.

G4, آنفولانزا ژنتیکی از تبار H1N1 فشار که باعث 2009 همه گیر است “همه ضروری نشانه بودن بسیار سازگار به آلوده کردن انسان” محققان نوشت.

آنها اضافه شده است که G4 از نوع در حال حاضر غالب در خوک و control از عفونت در خوک و نظارت نزدیک از افراد مشغول به کار با حیوانات باید “به فوریت اجرا شود”.

اینجا بیشتر بخوانید.

Made with Flourish

منبع: الجزیره

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن و به روز رسانی از دیروز (29 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>