ما coronavirus افزایش مرگ و میر گذشته 3,000 علامت: به روز رسانی زنده

ایالات متحده ممکن است تشدید جنبش محدودیت برای جلوگیری از گسترش coronavirus با این کشور در حال حاضر گزارش دو عدد از موارد به چین که در آن شیوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

ایالات متحده نزدیک به 163,500 مورد تأیید بالاترین تعداد در جهان است. بیش از 3000 نفر در ایالات متحده در حال حاضر از درگذشت COVID-19.

بیشتر:

در سراسر جهان بیش از 784,000 مردم تایید شده است به ویروس و تقریبا 165,000 بهبود یافته اند. بیش از 37,500 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی.

سهشنبه, مارس 31

09:40 GMT – اقتصاد سوئد به کوچک شدن چهار درصد در سال 2020: وزیر دارایی

وزیر دارایی مگدلنا اندرسون گفته سوئد تولید ناخالص داخلی دیده می شود کاهش چهار درصد در این سال به عنوان اقتصاد اسلامپ با توجه به شیوع کروناویروس.

“ما باید بسیار جدی در وضعیت اقتصادی هر دو در سوئد و سراسر جهان,” او گفت. “این است که هر دو عرضه و تقاضا و شوک است که در حال گسترش بین دو کشور.”

دولت معرفی کرده است یک قایق از اقدامات از جمله یارانه برای ساعات کار کوتاه تر و مالیات و تخفیف و ضمانت وام و آسان تر قوانین برای این ادعا مزایای به سهولت از شیوع ویروس

09:30 به وقت تهران – مارس بود بزرگترین ماه در رکورد بریتانیا در فروش مواد غذایی

انگلیسی, فروش مواد غذایی افزایش یافت 20.6 درصد در سال در سال در چهار هفته به مارس 22, به عنوان خریداران مواجه نگردند تا قبل از این کشور رفت و در coronavirus مستند ساخت آن را بزرگترین ماه ثبت شده برای فروش مواد غذایی, صنعت, اطلاعات نشان داد.

بازار محقق Kantar گفت: رشد رانده شد مردم به خرید بیشتر و خرید کمی بیشتر با خانواده متوسط هزینه های اضافی 62.92 پوند ($77.36) بیش از چهار هفته است.

09:20 به وقت تهران – کنگو رئیس جمهور سابق Yhombi-Opango می میرد از coronavirus

ژاک جقویم Yhombi-Opango, رئیس جمهور سابق جمهوری کنگو کشته پیمانکاری coronavirus خانواده اش گفت.

Yhombi-Opango درگذشت و در پاریس در بیمارستان در روز دوشنبه. او 81.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:00 GMT – برخی از پلیس بریتانیا رفته اند ممکن است بیش از حد در coronavirus پاسخ

وزیر حمل و نقل Grant Shapps گفت: پلیس بریتانیا در کل باید یک کار خوب انجام داده و در برخورد با کروناویروس شیوع هر چند ممکن است وجود برخی از نمونه های فردی برخی از افسران رفتن کمی بیش از حد در اجرای یک مستند.

“پلیس در حال انجام یک کار دشوار است و آنها در حال انجام آن را به خوبی” Shapps گفت: آسمان.

“من مطمئن هستم وجود دارد فردی نمونه که شاید شما به آن نگاه کنید و فکر می کنم که شاید کمی بیشتر از آنها باید رفته اند اما در شرایط کلی من فکر می کنم در مورد این است که اگر مردم کمک همه از جمله پلیس با ماندن در خانه و استراحت از آن وجود خواهد داشت هیچ مشکلی.”

08:50 GMT – ‘گرسنگی خواهد ما را بکشند قبل از coronavirus بگو Rohingya در هند

دین محمد است به انجام همه چیز را در قدرت خود را برای حفظ خانواده و همکار Rohingya پناهندگان سالم در طول سه هفته مستند اجرا توسط دولت هند برای مبارزه با کروناویروس.

هفته گذشته محمد 59 که در زندگی با همسر و پنج فرزند در مدنپور Khadar اردوگاه پناهندگان در پایتخت دهلی نو باعث می شود دور از shanties برای اطمینان مردم از حفظ اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن خود را در کلبه های ساخته شده از چوب و پلاستیک ورق تمیز….

اما او می داند که این اقدامات سخت را به اجرا در شلوغ اردوگاه های پناهندگان مانند ایشان که در آن مردم زندگی می کنند در شرایط تنگ و فاقد امکانات اولیه مانند توالت و آب پاک.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus محدودیت: فیلیپین ضعیف رنج می برند پس از تعطیلی (2:38)

08:45 GMT – اسپانیا پیشنهاد بودجه اتحادیه اروپا برای رسیدگی به بحران coronavirus

اسپانیا وزیر خارجه Arancha Gonzalez پیشنهاد کرده است که افزایش اتحادیه اروپا بودجه برای مقابله با بحران ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“شاید ما باید به بهبود اروپایی cashflow شاید بودجه اروپا باید بزرگتر” گونزالس گفت: در ایستگاه های رادیویی Europe1.

گونزالس گفت: بانک مرکزی اروپا و کمیسیون اروپا اعلام کرده اند اما تلاش این است که این سقوط کوتاه از همبستگی لازم بین اتحادیه اروپا و کشورهای عضو است.

بیشتر:

08:40 GMT – بلغارستان خواهد شد که به منظور بالا بردن $2.6 میلیارد دلار برای مقابله با بحران: وزیر دارایی

Coronavirus بحران را بی درنگ بلغارستان به افزایش 4.2 میلیارد levs ($2.36 میلیارد دلار) بدهی این سال برای تامین مالی انتظار می رود مالی شکاف و تعهدات به صورت ضمانت وام برای کسب و کار خود را وزیر دارایی گفت.

ولادیسلاو Goranov گفت که تحت نامطلوب سناریو او انتظار می رود و اقتصاد باز به قرارداد توسط 3 ٪ در مقابل برآورد قبلی از 3.3 درصد رشد داشته است.

روز دوشنبه دولت اصلاحی خود را به برنامه های مالی برای اجرای یک کسری از 2.9 درصد تولید اقتصادی در این سال و افزایش سقف بدهی های جدید آن می تواند افزایش به 10 میلیارد levs با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

08:30 به وقت تهران – تایلند coronavirus موارد رسیدن به 1,651

تایلند تایید 127 جدید کروناویروس مورد و یک مورد مرگ یک مقام بهداشتی گفت.

آخرین شماره بالا بردن تعداد کل تایید عفونت در تایلند به 1,651 موارد و 10 مرگ و میر.

08:20 به وقت تهران – اندونزی را به تعلیق همه خارجی ورود

اندونزی خواهد ممنوعیت تمام ورود و گذر توسط خارجی ها برای جلوگیری از گسترش بیشتر از coronavirus خارجی MinisterRetno Marsudi گفت.

خارجی با اقامت مجوز و برخی دیپلماتیک بازدید خواهد شد معاف از ممنوعیت Marsudi گفت:, و اضافه کرد که دولت با هدف موضوع این مقررات برای بان کی مون روز سه شنبه.

Firefighters spray disinfectant using high pressure pump trucks to prevent the spread of coronavirus disease (COVID-19), on the main road in Jakarta, Indonesia, March 31, 2020. REUTERS/Willy Kurniawan

آتش نشانان اسپری ضد عفونی کننده با استفاده از فشار بالا پمپ کامیون در جاکارتا جاده اصلی [ویلی Kurniawan/رویترز]

08:10 به وقت تهران – Coronavirus موارد در آمازون افزایش spectre از اختلال در بسته شدن

گزارش های خبری که یک تعداد انگشت شماری از آمازون صدها نفر از هزاران نفر از ما انبار کارگران قراردادی این ویروس افزایش پتانسیل آینده سایت تعطیلی و اختلالات عملیاتی در بزرگترین خرده فروش آنلاین.

این COVID-19 مورد منجر به ناآرامی در میان برخی از کارکنان. پانزده کارگران در بیش از 5000 نفر آمازون انبار در استاتن آیلند نیویورک راه می رفت خاموش کار در دوشنبه پیشرو این شرکت به آتش یکی از آنها بود که با اجرای پرداخت شده است.

Employeeshave همچنین اعتراض در کشورهای دیگر از جمله ده ها تن از آمازون کارگران در یک مرکز در نزدیکی فلورانس ایتالیا این هفته است.

08:00 GMT – آلمانی موارد رسیدن به 61,913 کل مرگ و میر 583

تعداد کل تایید coronavirus موارد در آلمان رسیده است 61,913 پس از 4,615 تست مثبت یک شبه با توجه به رابرت کخ موسسه بیماری های عفونی’ آخرین شمارش.

در ضمن مرگ رول رز به 583 از 455 روز قبل.

07:50 GMT – Coronavirus پیگیری برنامه باید داوطلبانه: وزیر آلمانی

آلمانی وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت Deutschlandfunk رادیو که برنامه ردیابی برای کمک به مقابله با کروناویروس تنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور داوطلبانه در آلمان است.

“این تخلف اگر من چنین داده بنابراین من فقط می تواند به توافق برسند و با هر کس که می گوید که اگر در چنین یک راه حل است که در واقع می شکند زنجیره ای از عفونت آن را فقط ممکن است اگر کسانی که آن را بر روی تلفن همراه خود را و بنابراین استفاده از آن انجام این کار داوطلبانه” Lambrecht گفت.

آلمان امیدوار به راه اندازی یک برنامه تلفن هوشمند در هفته برای کمک به ردیابی coronavirus عفونت پس از گسترده سیاسی اجماع پدید آمده است که اتخاذ یک رویکرد پیشگام توسط سنگاپور می تواند موثر و بدون تهاجم به حریم شخصی مردم.

07:30 به وقت تهران – جمهوری چک را coronavirus موارد فراتر از 3000

تعداد coronavirus موارد در جمهوری چک رسید گذشته 3,000 علامت,این کشور اروپای مرکزی, وزارت بهداشت گفت: پس از 184 اخبار موارد ثبت شده قبلی در روز است.

از 43,000 آزمایشات انجام شده این وزارتخانه گفت: 3,001 عفونت تشخیص داده شد که 25 نفر بهبود یافته اند. مرگ و میر در ایستاده بود 23.

07:25 GMT – اولین coronavirus مرگ گزارش شده در تانزانیا

تانزانیا گزارش اول خود را با مرگ از coronavirus وزیر بهداشت Ummy Mwalimu در بیانیه ای گفت.

بیمار 49 ساله نر که از قبل موجود شرایط بهداشتی بستری شد Mloganzila بیمارستان در پایتخت, Dar Es Salaam, برای درمان. شرق کشور آفریقایی ثبت 19 عفونت از دوشنبه.

07:20 به وقت تهران – Coronavirus بیماری همه گیر در آسیا به مراتب بیش از’: که رسمی

Coronavirus بیماری همه گیر است “به مراتب بیش از” در منطقه آسیا و اقیانوس آرام و اقدامات فعلی برای جلوگیری از گسترش این ویروس صرفا خرید زمان برای کشورها به آماده شدن برای مقیاس بزرگ جامعه انتقال یک که گفت: در روز سه شنبه.

حتی با تمام این اقدامات خطر انتقال در منطقه نخواهد رفت تا زمانی که این بیماری همه گیر در ادامه گفت: تاکشی کسایی مدیر منطقه ای غرب اقیانوس آرام در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

آماده سازی برای یک مقیاس بزرگ انتقال باید به همه کسایی گفت: در رسانههای مجازی جلسه.

کسایی هشدار داد که برای کشورهایی که در حال دیدن یک کاهش تدریجی از موارد آنها نباید اجازه پایین گارد خود و یا ویروس ممکن است صعودی بازگشت.

People wearing face masks to protect against the spread of the new coronavirus walk on a Yokohama China Town near Tokyo, Tuesday, March 31, 2020. (AP Photo/Koji Sasahara)

مردم با پوشیدن ماسک صورت برای محافظت در برابر گسترش جدید کروناویروس در یوکوهاما در نزدیکی توکیو [Koji Sasahara/AP]

07:15 GMT – چین به تعویق انداختن ملی آزمون سراسری ورود به دانشگاه

چین به تعویق انداختن و سالانه ملی “gaokao” امتحانات ورودی دانشگاه توسط یکی از ماه ژوئیه 7 و 8 با توجه به شیوع کروناویروس دولت-اجرای تلویزیون مرکزی چین گزارش شده است.

هوبئی استان, مرکز چین, شیوع و سرمایه پکن خواهد بود و مجاز به قرار دادن به جلو و نظرات خود را در جدول زمانی برای آزمون.

07:00 GMT – ژاپن خواستار شهروندان برای جلوگیری از سفر به یک سوم جهان

وزیر امور خارجه Toshimitsu متگی به خواست شهروندان برای جلوگیری از سفر به 73 کشورها و مناطق در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ژاپن وزارت امور خارجه صادر شده “سطح 3” سفر هشدارهای علیه ایالات متحده, کانادا, چین, کره جنوبی, بریتانیا, در میان دیگران, اضافه کردن به بیش از 20 کشور عمدتا در اروپا که در آن هشدار داده بود در مقابل در هفته های اخیر.

متگی گفت: اتباع خارجی از تازه اضافه شده کشور نیز ممنوع از ورود به ژاپن است.

06: 45 به وقت تهران – اخبار شما ممکن است از دست رفته

استرالیا فکر می کند ممکن است آن را کاهش میزان عفونت بعد از اجرای دقیق اقدامات جدید در قرنطینه خارج از کشور برای ورود و اجتماعی فاصله.

بیشتر کشورها در آسیا و اقیانوس آرام در حال تحمیل فاصله اقدامات – ویتنام است که با توجه به انجام آن در روز چهارشنبه در حالی که اندونزی است ممنوعیت خارج از کشور ورود و حمل و نقل مسافران و ژاپن است که گفتن آن شهروندان به سفر به 73 کشور و سرزمین.

سازمان جهانی بهداشت در غرب اقیانوس آرام است اصرار منطقه نه اجازه دهید به پایین آن گارد ويروس و حفظ نه تنها فیزیکی فاصله اما اقدامات برای شناسایی ایزوله و پیگیری مخاطبین از کسانی که به ویروس.

06:04 GMT – تعداد coronavirus موارد در آلمان افزایش می یابد به 61,913

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافته است به 61,913 و 583 نفر در اثر این بیماری آمار از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی نشان داد که در روز سه شنبه.

موارد افزایش 4,615 در مقایسه با روز قبل در حالی که مرگ و میر صعود توسط 128 شمارش نشان داد.

05:15 GMT – ژاپن مهار تحت فشار هستم و معاون برای جلوگیری از جلسات مشترک

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و معاون او تارو آسو متوقف خواهد شد و حضور در جلسات با هم برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس با هشدار رسمی این کشور را مهار استراتژی کشیده است به حد.

آبه گفت: اعضای کابینه که روز سه شنبه دوم خود را-در-دستور دیگر نمی خواهد در حال حاضر در هر جلسه نخست وزیر حضور یک سخنگوی دولت گفت.

ژاپن بیش از 2000 مورد از coronavirus با 59 مرگ و میر با توجه به ملی پخش NHK.

“ما فقط به سختی نگه داشتن آن با هم” وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “اگر ما شل ما گرفتن حتی کمی از آن نمی تواند تعجب آور باشد برای دیدن یک افزایش ناگهانی (در مورد).”

japan blog entry

پیاده پوشیدن محافظ ماسک صورت صبر در Shibuya عبور در توکیو [Issei کاتو/رویترز]

05:05 GMT – اندونزی بسته درب به خارج از کشور ورود حمل و نقل غیر اندونزیایی

اندونزی وزیر امور خارجه Retno Marsudi است به حالت تعلیق تمام ورود و حمل و نقل غیر اندونزیایی به جز خارجی ها با اجازه اقامت و برخی دیپلماتیک بازدیدکننده داشته است.

مقررات به شمار می رود صادر شده و بعد از آن در روز سه شنبه, او گفت:. غربالگری برای محکومیت ورود از خارج از کشور نیز انتظار می رود به شدت.

05:00 GMT – ویتنام برای پیاده سازی اجتماعی سوريه از مارس 1

ویتنام است که به معرفی و اجتماعی فاصله اقدامات از چهارشنبه.

محدودیت های اعمال شده را در محل باقی می ماند برای 15 روز است.

04:55 GMT – بیشتر موارد در جمهوری چک, تایلند

جمهوری چک و تایلند هر کدام فقط گزارش افزایش بیشتر در موارد با توجه به انتخاب.

جمهوری چک می گوید آن را تایید 184 موارد جدید در مارس 30, آوردن مجموع به 3,001. مرکزی کشور اروپایی آزمایش قرار گرفته است و بیش از 43 ، 000 نفر به این ویروس است و ramping تا برنامه.

تایلند در ضمن گزارش 127 موارد جدید و یک مرگ. این کشور در حال حاضر 1,651 موارد است.

04:45 GMT – Bolsonaro را سیاسی ‘محاسبه’ در coronavirus

برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است با قرار دادن بار مقابله با کروناویروس در این کشور از دولت های محلی به این امید که او را سود با توجه به سائو پائولو روزنامه نگار Gustavo Ribeiro که فقط صحبت شده به الجزیره.

“اگر (به صورت محلی تحمیل) اقدامات کار و جامعه می بینیم برخی از نرمال بازگشت او را می گویند: “نگاه کنید: من به شما گفته بود که هیچ چیز’,” Ribeiro گفت.

سام Cowie بیشتر در Bolsonaro به عنوان او در ادامه به defyinternational دستورالعمل در مهار گسترش COVID-19.

bolsonaro blog entry

رئیس جمهور Jair Bolsonaro صحبت می کند به روزنامه نگاران در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس در Planalto کاخ ریاست جمهوری در برازیلیا [Andre Borges/AP Photo]

04:30 GMT – کودکان در کره جنوبی آغاز دوره مدرسه در خانه

کودکان در کره جنوبی به دلیل بازگشت به مدرسه در هفته آینده, اما, انجام خواهد داد تا از خانه مانند میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان است.

نخست وزیر چانگ Sye-kyun می گوید برنامه های در حال نهایی شدن برای پیاده سازی کنترل از راه دور, آموزش با کلاس های آنلاین برای شروع در برخی از مدارس در مارس 9, قبل از گسترش به سایر موسسات.

04:00 GMT – میانمار گزارش اولین COVID-19 مرگ

میانمار توانسته تا مرگ از coronavirus – 69-سال-که نیز تا به حال سرطان درگذشت یانگون بیمارستان.

وزارت بهداشت می گوید این مرد تا به حال به دنبال درمان های پزشکی در استرالیا متوقف شد و در سنگاپور در راه خانه خود را.

میانمار تایید کرده است 14 مورد از این ویروس بیشتر در افرادی که در خارج از کشور سفر.

03:45 GMT – استرالیا خوش بینانه اقدامات شروع به آهسته عفونت

استرالیا خوشبین است که آن اقدامات سختگیرانه در فاصله فیزیکی در حال کمک به سرعت گسترش coronavirus اما اصرار مردم در برابر خوشنودی است.

وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: در یک کنفرانس کنفرانس رسانه های این کشور تا به حال در مورد 4400 coronavirus موارد با نرخ رشد در عفونت های جدید کاهش از 25-30 درصد از یک هفته پیش به طور متوسط 9 درصد بیش از سه روز گذشته.

Australia Bondi Beach

سواحل از جمله سیدنی باندی شده اند بسته به استرالیا اجرا دشوار فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus [جیمز گورلی/سازمان حفاظت محیط زیست]

وجود دارد “اوایل امیدوار کننده نشانه ای از منحنی تراز وسط قرار دارد” شکار گفت.

اگر شما تعجب که چرا که در حال حاضر شروع به استفاده از اصطلاح فیزیکی فاصله به جای اجتماعی فاصله صبا عزیز توضیح می دهد در اینجا.

03:15 GMT – که در غرب اقیانوس آرام خواستار منطقه به ‘اجازه پایین گارد” در COVID-19

که برای غربی اقیانوس آرام است برگزاری مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز وقوع در منطقه است.

مدیر منطقه ای Dr تاکشی کسایی اشاره کرد که در حالی که این منطقه خارج از چین – نرسیده به دیدن “در مقیاس بزرگ جامعه انتقال” او تاکید کرد که مبارزه با ویروس بود “دراز مدت نبرد” پایدار نیاز به ردیابی تماس جسمی فاصله اقدامات و تعهد تک تک اعضای جامعه است.

“ما نمی توانیم اجازه پایین گارد ما,” او گفت:.

02:40 GMT – ‘دور ماندن’: ژاپن قرار می دهد 73 کشورها و سرزمین های خارج از محدوده

ژاپن وزارت امور خارجه است ترغیب شهروندان به سفر به 73 کشورها و مناطق از جمله ایالات متحده و کانادا و انگلستان است.

این کشور پیشتر اعلام تاریخ جدید برای ویروس-تاخیر در توکیو بازی های المپیک است. تابستان بازی در حال حاضر برنامه ریزی برای شروع در 23 جولای سال آینده.

02:30 GMT – اسپانیا برای تشدید جنبش محدودیت از روز سه شنبه

اسپانیا در حال حرکت برای سفت کردن سه هفته مستند به سرعت گسترش ویروس.

بهداشت و درمان کارگران حدود 14 درصد از تمام کسانی که تایید شده با ویروس که خوزه هرناندز علمی در دانشگاه قرطبه الجزیره گفت: “مسلما ترین اخبار نگران کننده از همه”.

بیشتر بخوانید از Alasdair Fortheringham گزارش از گرانادا اینجا.

02:10 GMT – مکزیک اعلام کرد بهداشت و درمان اضطراری به عنوان موارد صعود گذشته 1,000

مکزیک را به دولت اعلام کرده است که بهداشت و درمان اضطراری پس از تعداد موارد در این کشور به تصویب 1000 و مرگ و میر افزایش یافته و به 28.

همه غیر ضروری فعالیت های معلق خواهد شد تا آوریل 30 و تعداد افراد مجاز به جمع آوری محدود به 50 است.

مقامات بهداشتی نیز اصرار مردم آسیب پذیر و کسانی که بیش از سن 60 سال به رعایت ماندن در خانه توصیه.

01:30 GMT – اولین کاردینال کاتولیک تایید با COVID-19

کاردینال آنجلو د Donatis تشخیص داده شده است با کروناویروس اولین کاردینال شناخته شده این بیماری است.

د Donatis که چند در اوصاف کشیش عمومی از اسقف نشین رم شده است بستری در بیمارستان با توجه به Catholic News Agency.

66 ساله شد یک کاردینال در سال 2018 است.

Pope Vatican

پاپ فرانسیس تحویل فوق العاده ای “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) برکت – به طور معمول داده شده تنها در کریسمس و عید پاک – از خالی میدان سنت پیتر در روز جمعه. کاردینال مسئول رم در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 [یارا Nardi/استخر کرج]

00:45 GMT – چین گزارش 48 مورد جدید

چین به تازگی منتشر شده روزانه آن coronavirus به روز رسانی با 48 تایید موارد جدید.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید: همه این موارد در آمد از خارج از کشور وجود داشته است و هیچ محلی جدید عفونت.

چین نیاز به متمرکز قرنطینه برای همه, ورود از خارج از کشور است و حفظ و نگهداری سخت فاصله گرفته است. رسانه های دولتی این است که مردم یادآوری است که این قوانین به شدت اجرا خواهد شد.

00:30 به وقت تهران – پنتاگون گزارش اولین coronavirus مرگ از ما سرباز

پنتاگون در گزارش اولین مرگ یک سرباز آمریکایی از COVID-19.

مرد نیوجرسی ارتش ملی نگهبان بوده و در بیمارستان پس از 21 مارس است.

علامت Esper به وزیر دفاع آمریکا گفت این بود: “روز غم انگیز” به صورت نظامی این کشور و “سوزش از دست دادن”.

00:00 GMT – اندونزی خواست برای آزادی ‘به ناحق برگزار شد’ از زندان به سر می برند

دیده بان حقوق بشر (HRW) است اصرار اندونزی به آزادی تمام کسانی که برگزار شد ‘اشتباه’ در آن زندان از جمله تمام پاپوآ زندانیان سیاسی در میان یک خطر در حال رشد از COVID-19 در این کشور در زندان به سر می برند.

بشر اندونزی محقق Andreas Harsono می گوید وزارت قانون و حقوق بشر که مدیریت زندان سیستم نیز باید در نظر جایگزین حبس برای کسانی که نزدیک پایان جملات و مردم حبس برای جرائم جزئی مانند عدم پرداخت جریمه.

Harsono می گوید وجود دارد 270,000 مردم در زندان از مارس 23 بیش از دو برابر ظرفیت سیستم. محاکمه شش غرب Papuan فعالان به اتهام خیانت نیز در ادامه با بیش از 50 نفر دیگر محاکمه در سراسر کشور است.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (30 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>