ما coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 6,000 موارد بالا 240,000: به روز رسانی زنده

تعداد coronavirus عفونت در ادامه به افزایش در سراسر جهان با بیش از 1,013,000 افراد مبتلا به مرگ و میر نزدیک 53,000 از جمله تقریبا 6000 نفر در ایالات متحده با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در اوایل روز جمعه.

Coronavirus همه گیر مرگ و میر در اسپانیا گذشت 10,000 روز پنجشنبه به عنوان کشور گزارش بالاترین تک-روز تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع این بیماری آغاز شد و با مجموع افزایش بیش از 1000 به 10,348 میان 112,065 عفونت.

بیشتر:

بیش از 210,000 مردم بهبود از بیماری ها از جمله 9,000 در ایالات متحده است.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل می کنند به سرعت در حال گسترش تولید داخلی از N95 ماسک محافظ به عنوان مقامات بهداشت بحث دستورالعمل جدید نگرانی است که این بیماری در حال گسترش توسط افراد آلوده که در حال نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, آوریل 3

00:06 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن به ایران: اگر آنها می خواهند به کمک ما به آنها کمک

دولت ها در خاورمیانه نیاز به عمل سریع برای محدود کردن گسترش coronavirus پس از موارد افزایش به حدود 60,000 تقریبا دو سطح خود را یک هفته قبل سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داده است.

“موارد جدید گزارش شده در برخی از آسیب پذیرترین کشورهای شکننده سیستم های سلامت” گفت: Ahmed Al-Mandhari این که مدیر منطقه مدیترانه شرقی که شامل پاکستان و افغانستان و سومالی و جیبوتی و همچنین خاورمیانه متحده است.

“حتی در کشورهای با قوی تر هیت سیستم های ما دیده می شود نگران کننده افزایش تعداد موارد و مرگ و میر گزارش شده” او در بیانیه ای گفت.

“من نمی توانم استرس به اندازه کافی فوریت وضعیت” گفت: Mandhari. “افزایش تعداد موارد نشان می دهد که انتقال به سرعت اتفاق می افتد در محلی و در سطح جامعه.”

“ما هنوز یک پنجره از فرصت اما این پنجره به آرامی بسته شدن روز به روز,” او اضافه شده است.

23:20 به وقت تهران پنج شنبه – مغلوب ساختن پیشی جستن به ایران: اگر آنها می خواهند به کمک ما به آنها کمک

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: اگر ایران درخواست های دولت او برای کمک در برخورد با کروناویروس اضطراری است که او خواهد بود مایل به انجام آن است.

“آنها بسیار بزرگ مورد ویروس. بسیار مورد بزرگ است. یکی از بدترین زمین اگر شما بر این باورند آنچه که شما در حال خواندن و من به اتفاق بر این باورند آنچه من می بینم و آنچه که من می دانم. اگر آنها می خواهند به کمک ما خواهد به آنها کمک کند.”

پیش از این presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن گفت: او از لغو تحریم ها علیه ایران به عنوان کشور می پردازد با این بیماری کشنده است.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (آوریل 2) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>