ما coronavirus مرگ و میر در نزدیکی 120,000: به روز رسانی زنده

  • سابق غذا و داروی آمریکا کمیسر هشدار داده است که برخی از ایالات آمریکا از جمله تگزاس و فلوریدا و آریزونا می توانید شروع به دیدن یک “نمایی” افزایش coronavirus موارد این هفته آینده. کمیسر اسکات Gottlieb صدا زنگ به ما تلفات آمار 119,959 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

  • سازمان بهداشت جهانی گزارش ثبت افزایش جهانی coronavirus موارد با تعداد رو به افزایش 183,020 در یک دوره 24 ساعته. بزرگترین افزایش از شمال و جنوب امریکا با بیش از 116,000 موارد جدید, با توجه به روزانه که گزارش روز یکشنبه.

  • برزیل و جهان هیچ 2 coronavirus نقطه داغ پس از ایالات متحده رسما تصویب 50,000 coronavirus مرگ و میر با 50,617 تلفات تا پایان یکشنبه. این 1,085,038 تعداد کل موارد با توجه به اعلام وزارت بهداشت و درمان.

  • در سراسر جهان حداقل 8.9 میلیون نفر تایید شده اند به coronavirus حداقل 4.4 میلیون نفر بهبود یافته اند در حالی که بیش از 466,000 مردم فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

دوشنبه, ژوئن 22

00:51 GMT – گزارش: 40 ما بازیکنان بیس بال, کارکنان, مثبت برای COVID-19

به عنوان یک رای های لیگ اصلی بیس بال بازیکنان در مورد اینکه آیا قبول صاحبان’ آخرین پیشنهاد به بازی بازی های 2020 ادامه فصل به تاخیر می افتد و ایالات متحده آمریکا امروز گزارش ظاهر که زیادی از مثبت COVID-19 آزمون است که دلیل اصلی این تاخیر.

با استناد به دو منبع نزدیک به وضعیت ایالات متحده آمریکا امروز باب Nightengale گزارش داد که 40 MLB بازیکنان و اعضای کادر آزمایش مثبت برای COVID-19 در هفته گذشته است.

با توجه به Nightengale اخیر سربازان ارتش در COVID-19 عفونت را فشار شروع فصل بازگشت به 26 جولای در اولین, با, بهار, آموزش سرگیری زودتر از ژوئن 29. صاحبان و بازیکنان قبلا توافق برای راه اندازی مجدد این فصل در 19 ژوئیه به گزارش خبرگزاری رویترز.

00:32 GMT – مکزیک گزارش 5,343 جدید کروناویروس عفونت 1,044 مرگ و میر

مکزیک گزارش شده 5,343 عفونت های جدید و 1,044 اضافی مرگ و میر ناشی از کروناویروس که باعث COVID-19 وزارت بهداشت گفت: آوردن مجموع برای کشور به 180,545 موارد و 21,825 مرگ و میر.

دولت گفته است که تعداد واقعی افراد آلوده است به احتمال زیاد به طور قابل توجهی بالاتر مورد تأیید خبرگزاری رویترز گفت.

Mexico - Lopez-Obrador

مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador با حضور coronavirus بیمارستان شبیه سازی در پزشکی جدید fatacility در کورناواک در روز جمعه [مکزیک ریاست جمهوری/جزوه طریق رادیو فردا]

00:01 GMT – مکزیک به رزومه فرستادن کارگران مزرعه به کانادا پس از ایمنی معامله

مکزیک از سر گرفته خواهد شد ارسال موقت کارگران مزرعه به کانادا پس از این دو کشور به توافق رسیده است در بهبود ایمنی برای حمایت از کارگران در کانادا مزارع در طول coronavirus همه گیر خبرگزاری رویترز گزارش داد.

مکزیک وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت که به طور موقت کارگران کشاورزی برنامه (PTAT) بود “وارد عمل یک بار دیگر پس از یک توقف موقت.”

مکزیک گفت: سهشنبه گذشته این امر توقف اعزام کارگران به مزارع با کروناویروس عفونت پس از حداقل دو نفر از اتباع خود از درگذشت COVID-19 پس از شیوع بیماری در 17 کانادا مزارع.

کشاورزان کانادایی تکیه بر 60,000 کوتاه مدت کارگران خارجی که عمدتا از آمریکای لاتین و کارائیب به کاشت و برداشت محصولات زراعی است.

___________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی.

شما می توانید پیدا کردن همه کلید تحولات از دیروز ژوئن 21, اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>