ما coronavirus آمار مرگ و میر 100,000; مستندات کاسته: به روز رسانی زنده

  • ایالات متحده تلفات از coronavirus پیشی گرفته 100,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این کشور در حال حاضر بیش از 1.69 میلیون موارد تایید شده.

  • برزیل تلفات از COVID-19 پیشی گرفته 25000 نفر در چهارشنبه وزارت بهداشت گفت. مرگ و میر ناشی از این بیماری ناشی از کروناویروس در طول 24 ساعت گذشته بودند 1,086 در حالی که تعداد موارد افزایش 20,599 رسیدن به 411,821.

  • تعداد coronavirus موارد در عرب منطقه خلیج فارس که شامل قطر, کویت, عربستان سعودی, امارات متحده عربی, بحرین و عمان گذشت 200,000 به عنوان بزرگترین اقتصاد عربستان سعودی و امارات متحده عربی را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت.

  • بیش از 5.68 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. حداقل 355,575 مردم فوت کرده اند در حالی که حدود 2.4 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 28

03:38 GMT – سازمان ملل: 14 میلیون می تواند گرسنه در امریکا لاتین

سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا هشدار داده است که به سمت بالا از حداقل 14 میلیون نفر می تواند گرسنه در امریکا به عنوان coronavirus همه گیر قوی هستند سازندگان: مردم در خانه های خود خشک شدن کار و فلج کننده اقتصاد است.

“ما در حال ورود به یک مرحله بسیار پیچیده” گفت: میگوئل بارتو این WFP مدیر منطقه ای آمریکای لاتین و کارائیب. “این است آنچه ما تماس گرسنگی بیماری همه گیر.”

03:08 GMT – چین گزارش دو مورد جدید از خارج از کشور

چین اعلام کرد دو مورد جدید از coronavirus هر دو از خارج از کشور روز پنج شنبه آن را به عنوان حرکت به جلسه سالانه خود را تشریفاتی مقننه بود که با تاخیر بیش از دو ماه با وقوع.

جدید مرگ و میر گزارش شده است و فقط 73 نفر باقی مانده در درمان, در حالی که یکی دیگر از 518 باقی می ماند تحت انزوا و مشاهدات برای هر دو مشکوک به داشتن ویروس و یا تست مثبت بدون نشان دادن هر گونه علائم AP گزارش خبرگزاری به نقل از مقامات بهداشت.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در میان 82,995 موارد است.

02:49 GMT – فیلیپین وظیفه نیروی پشت کاهش یکی از مستند

فیلیپین’ coronavirus نیروی کار توصیه می شود رئیس جمهور رودریگو Duterte سهولت یکی از طولانی ترین مستندات در جهان برای ساکنان پایتخت که باید تحمل نزدیک به 11 ماه از محدودیت.

مانیل مستند را در این آخر هفته پیش افتادن از 76 روز قرنطینه ووهان چین شهر که در آن برای اولین بار شیوع بسیار عفونی رمان coronavirus تشخیص داده شد با توجه به خبرگزاری رویترز.

توصیه آمد و حتی به عنوان روزانه عفونت در این هفته بودند که بالاترین سطح از آوریل 6. موارد تایید شده در گذشته شش روز شامل نزدیک به 11 درصد از کل 15,049 ثبت شده که 904 منجر به مرگ و میر.

02:04 GMT – S Korea گزارش 79 مورد جدید – بزرگترین افزایش از ماه آوریل 5

کره جنوبی گزارش داد 79 جدید کروناویروس موارد در روز پنج شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: بزرگترین یک روز پس از افزایش 5 آوریل با توجه به آژانس خبری رویترز را شمارش.

این موارد بودند که از نیمه شب روز شنبه و همراه این کشور را در مجموع به 11,344 موارد و 269 مرگ و میر.

حداقل 69 از موارد جدید بودند داخلی عفونت آمده و به مقامات بهداشتی نبرد رو به رشد شیوع بیماری های مرتبط با تجارت الکترونیکی شرکت تدارکات امکانات.

Coronavirus - South Korea

دانش آموزان خوردن ناهار با شفاف تقسیم و جدا کردن آنها در غذاخوری از Geumbyeong مدرسه ابتدایی در چانچنئون کره جنوبی روز چهارشنبه [Yonhap از طریق سازمان حفاظت محیط زیست]

01:50 GMT – چین اجازه می دهد تا پرواز از هفت کشور

چین به زودی آرامش خود را کنترل مرز هفت کشورها بیشتر این کشور هواپیمایی آژانس گفت: این امکان داخلی و خارجی شرکت های هواپیمایی به درخواست برای به اصطلاح “کانال سبز” به صورت چارتر پرواز به سرزمین اصلی است.

در میان کسانی که از کشورهای انگلیس, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, سنگاپور و سوئیس. کره جنوبی اولین کشوری بود که به ایجاد “کانال سبز” با چین در اوایل این ماه.

01:28 GMT – دولت های اتحادیه اروپا ممنوعیت هیدروکسی کلروکین برای COVID-19

دولت های اروپایی نقل مکان کرد به توقف استفاده از داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار و دوم جهانی دادگاه به حالت تعلیق در آمد بیشتر ضربات به امید برای درمان ترویج شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این حرکت توسط فرانسه و ایتالیا و بلژیک به دنبال یک سازمان بهداشت جهانی تصمیم روز دوشنبه به مکث زیادی محاکمه هیدروکسی کلروکین به دلیل نگرانی های ایمنی.

انگلستان تنظیم کننده گفت که جداگانه محاکمه شد که در کمتر از یک هفته پس از آن آغاز شده است. این مطالعه که توسط رهبری دانشگاه آکسفورد و تا حدودی بودجه توسط بنیاد بیل و ملیندا گیتس شد شامل به عنوان بسیاری از 40,000 بهداشت و درمان کارگران است.

01:09 GMT – کره جنوبی تدارکات مرکز گزارش سنبله در COVID-19 موارد

کره جنوبی روز پنج شنبه گزارش ادامه داد: افزایش جدید کروناویروس موارد مربوط به تدارکات مرکز در شهرستان های غرب, سئول, با توجه به Yonhap news agency.

در مجموع 69 مورد بوده است ترسیم به تدارکات مرکز اداره کشور پیشرو تجارت الکترونیکی اپراتور Coupang Inc در بوچئون همانطور که از اوایل پنجشنبه Yonhap به نقل از مقامات بهداشت عنوان کرد و گفت.

این شرکت اعلام کرد همه کارکنان در این مرکز بود که در تماس با بیمار قرار داده شد و تحت self-جداسازی و تسهیلات بوده است تعطیل شد.

00:38 GMT – کلمبیا شروع به کاهش محدودیت از شروع ماه ژوئن

کلمبیا آغاز خواهد شد کاهش محدودیت در محل قرار داده برای کنترل گسترش coronavirus با شروع از ماه ژوئن رئیس جمهور ایوان دوقو اعلام کرده است هر چند او خواسته عموم به ادامه جنگ در خانه نگه دارید و با استفاده از اقدامات برای مهار این بیماری است.

کلمبیا گزارش شده بیش از 24,000 تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس و همچنین 803 مرگ و میر. کشور آغاز شد و در سراسر کشور قرنطینه در اواخر ماه مارس است.

00:10 GMT – مصر گزارش کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت

مصر, وزیر بهداشت اعلام کرد 910 جدید تایید موارد coronavirus در 12 ساعت گذشته این کشور بالاترین نرخ روزانه از عفونت پس از این ویروس شناسایی شد در اواسط ماه فوریه با توجه به آسوشیتد پرس.

این وزارت همچنین گزارش داد 19 جدید و میر ناشی از COVID-19. چهارشنبه ارقام آورده مصر شمارش به 816 مرگ و میر در میان 19,666 موارد تایید شده.

مصر و جهان عرب پرجمعیت ترین کشور دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب و سوم در خاورمیانه باطله ایران و ترکیه با توجه به شمارش توسط آسوشیتد پرس.

Egypt - coronavirus

مصر دارای بالاترین اعلام کرد مرگ و میر ناشی از COVID-19 در جهان عرب [File: محمد حسام/سازمان حفاظت محیط زیست]

00:01 GMT – ترکیه میانگین تعداد موارد نشانگر حدود 1000 روزانه

ترکیه, وزیر بهداشت اعلام کرد 34 جدید و میر آوردن تلفات از COVID-19 به 4,431.

Fahrettin Koca توییتی شنبه 1,035 عفونت های جدید تایید شد در 24 ساعت گذشته. تعداد کل موارد رسیده 159,797.

ترکیه رتبه نهم در شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز برای تعداد موارد اما کارشناسان بر این باورند که میزان عفونت در سطح جهان می تواند بسیار بالاتر گزارش شده است. متوسط تعداد موارد جدید است hovered حدود 1000 این هفته AP خبر داد.

__________________________________________________________________

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من تد Regencia در کوالا لامپور, مالزی. خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (27 مه) در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>