ما coronavirus مرگ و میر پیشی 100 با مورد در هر دولت

غرب ویرجینیا فرماندار گفت: سه شنبه شب که دولت توانسته تا مثبت مورد coronavirus معنی تمام 50 ایالت آمریکا در حال حاضر مورد تأیید.

فرماندار جیم عدالت گفت: مورد تایید شده بود شناسایی شده در این ایالت شرقی تکدی یک منطقه نزدیک به واشنگتن, DC. او را بلافاصله فاش شهرستان که در این بیماری رخ داده است.

بیشتر:

در یک سخنرانی تلویزیونی, آدرس او همچنین دستور داد, میله, رستوران ها و قمار به جز برای حمل کردن خدمات مواد غذایی.

“ما می دانستیم که آن آینده شد. ما برای این آماده شده و ما نباید وحشت. ما باید با احتیاط و ما باید نگران اما ما نباید وحشت” عدالت گفت. “ما باید پیش بروید و سعی کنید به زندگی می کنند زندگی ما به عنوان بهترین ما می توانیم.”

مرگ و میر پیشی 100

تایید غرب ویرجینیا مورد آمد و به عنوان مرگ و میر در سراسر ایالات متحده گذشت 100 علامت روز سه شنبه پس از واشنگتن گزارش شش جدید مرگ و میر آوردن این کشور در مجموع به 103.

واشنگتن را تجربه کرده است و بیشترین مرگ و میر با 54. سی از این مرگ و میر متصل شد با یک خانه سالمندان در حومه سیاتل.

نیویورک در روز سه شنبه گزارش داد بیشتر موارد تایید شده از واشنگتن برای اولین بار. نیویورک در صدر 1,300 موارد در حالی که واشنگتن بود فقط بیش از 1000.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق بازیابی در چند هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

در سراسر جهان coronavirus آلوده بیش از 184,000, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. بیش از 7,500 که مردم به عنوان یک نتیجه از ویروس.

بیش از 80,000 بهبود یافته اند از این ویروس به گفته جان هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>