ما coronavirus افزایش شمار تلفات 12: زنده به روز رسانی

مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus افزایش یافته است به 12 هنگامی که پادشاه کانتی در ایالت واشنگتن گزارش آخرین مرگ و امام جمعه به خبرگزاری رویترز.

از 12 ما مرگ و میر 11 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا است.

بیشتر:

در سراسر ایالات متحده وجود دارد در حال حاضر حداقل 129 موارد تایید شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مارس 5. دیگر گزارش های خبری می گوید: تعدادی از موارد در حال حاضر به حداقل 225.

در سطح جهان بیش از 95,000 مردم تشخیص داده شده اند با این بیماری در اکثریت قریب به اتفاق در چین با 3,015 مرگ و میر در چین و 267 مرگ و میر در سراسر جهان بسیاری را در ایتالیا و ایران.

این است Fidelis Mbah مصرف بیش از تد Regencia.

اینجا همه آخرین به روز رسانی.

جمعه, مارس 6

07:28GMT – جهانی زیان های اقتصادی می تواند به $347bn

جدید کروناویروس شیوع بیماری می تواند منجر به اقتصاد جهانی ضرر و زیان به $347bn با توجه به گزارش بانک توسعه آسیایی (ADB).

حداقل ضرر و زیان پیش بینی شده در $77bn یا 0.1 درصد از جهانی تولید ناخالص داخلی (GDP) در حالی که حداکثر زیان نمایندگی 0.4 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی ADB گفت.

04:15 GMT – کره جنوبی اوباما متقابل’ اقدامات متقابل

کره جنوبی گفت: از آن خواهد شد در نظر گرفتن اقدامات متقابل به ژاپن را “ناعادلانه و غیر قابل قبول” محدودیت های مسافرتی محرومیت بازدید کنندگان از مناطق شده اند که ضربه coronavirus بیماری همه گیر.

ریاست جمهوری و شورای امنیت ملی ملاقات کرد و پس از ژاپن گفت: این امر بار ورود بسیار از مناطق آسیب دیده در کره جنوبی و ایران و سفارش دو هفته ای قرنطینه برای کسانی که از مناطق دیگر است.

“این غیر قابل قبول است که دولت ژاپن در زمان چنین ناعادلانه عمل بدون قبل از مشاوره با ما و ما کشف خواهد شد لازم است اقدامات متقابل بر اساس اصول متقابل” این شورا در بیانیه ای گفت.

04:15 GMT – فیلیپین گزارش دو عفونت های جدید

فیلیپین وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو III اعلام کرد دو coronavirus عفونت آوردن تعداد موارد تایید شده به پنج.

یکی از بیماران گزارش سفر به ژاپن در حالی که فرد دیگر “هیچ سابقه شناخته شده از سفر خارج از کشور”. دوم بیمار گزارش روز جمعه گزارش آباد یک مسجد در مترو مانیل قبل از عفونت تایید شد.

در حالی که تنها پنج مورد تأیید در فیلیپین بیش از 80 فیلیپینی مشغول به کار در خارج از کشور قرارداد این بیماری در بسیاری از آنها مشغول به کار بودند در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز.

Coronavirus - Philippines

در حالی که تنها پنج مورد تأیید در فیلیپین بیش از 80 فیلیپینی مشغول به کار در خارج از کشور قرارداد این بیماری [فایل: Eloisa لوپز/رویترز]

03:47 GMT – سئول خواستار توکیو به رها کردن مطلب جدید قوانین

نخست وزیر کره جنوبی چانگ Sye-kyun روز جمعه توصیف ژاپن آخرین ورود محدودیت در برابر کره جنوبی در پی شیوع کروناویروس به عنوان “بسیار تاسف بار”.

در سخنرانی خود در نشستی در سئول چانگ خواست توکیو به برداشت “بیش از حد و بی دلیل” اقدامات در برابر کره جنوبی به مسافران است.

از جمعه وجود دارد برآورد 6,284 coronavirus عفونت گزارش شده در کره جنوبی و 80,552 موارد در چین است.

02:12 GMT – کره جنوبی گزارش 518 موارد جدید

South Korea - coronavirus

کره جنوبی سربازان در دنده محافظ پاکسازی خیابان در سئول در روز پنج شنبه [Kim Hong-Ji/رویترز]

کره جنوبی مقامات بهداشتی گزارش 518 موارد جدیدی از کروناویروس در جمعه آوردن به 6,284 تعداد کل عفونت در سراسر کشور با توجه به Yonhap news agency.

Yonhap همچنین به نقل از کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری عنوان کرد و گفت که 42 نفر بیشتر افراد مسن با زمینه ای بیماری فوت کرده اند.

بسیاری از موارد عفونت شد و از جنوب شرقی شهر دائگو شهرستان از 2.5 میلیون نفر است.

01:32 GMT – چین گزارش 143 جدید موارد مرگ و میر 30

ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز جمعه 30 جدید کروناویروس مرگ و میر و 143 عفونت های جدید تا پایان روز شنبه.

حداقل 29 از قانون جدید مرگ و میر و 126 نفر بودند از استان هوبئی در کانون عفونت در چین است.

در سراسر چین تعداد کل مرگ و میر رسیده 3,042 با تعدادی از عفونت های ضربه 80,552.

00:50 GMT – پکن گزارش 4 جدید کروناویروس موارد از ایتالیا

پکن گزارش چهار مورد جدید از coronavirus در مارس 5, همه وارداتی از ایتالیا, شهرستان, شهری, کمیسیون بهداشت گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

این شهر در حال حاضر در مجموع 422 موارد است. Coronavirus موارد در حال حاضر در حال افزایش در سراسر جهان در سرعت سریع تر از داخل چین است.

در سراسر چین در این موارد در حال حاضر رسیده 80,565 با 3,015 مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی یا که گزارش در روز پنج شنبه.

00:25 GMT – ایالت مریلند تایید سه مورد

فرماندار لری هوگان از ایالت مریلند اعلام کرده است که سه نفر از دولت آلوده شده اند coronavirus.

در بیانیه ای که در رسانه های اجتماعی هوگان گفت: سه نفر قرارداد این بیماری در حالی که سفر در خارج از کشور. او گفت: آنها در “وضعیت خوبی”.

23:09 به وقت تهران یکشنبه – فرانسه قانونگذار در بیمارستان بستری پس از عقد قرارداد coronavirus

خبرگزاری رویترز گزارش شده است که یک عضو ملی فرانسه مونتاژ شده بستری در بخش مراقبت های پس از عقد قرارداد coronavirus.

فرانسه در مجلس اعلام کرد اواخر روز پنج شنبه را شناسایی قانونگذار.

دو دیگر افراد مشغول به کار در سالن غذاخوری مجلس نیز آلوده.

فرانسه تا کنون گزارش 423 مورد از این ویروس که از اواخر روز پنجشنبه تا 138 در یک روز با توجه به خدمات بهداشت ملی. شده اند وجود دارد هفت مرگ و میر تا کنون در فرانسه.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن همه به روز رسانی از 5 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>