ما coronavirus مرگ و میر بیش از 90,000 به عنوان برگ برنده خواستار بازگشایی

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پیشی گرفته 90,000 روز دوشنبه به عنوان تعداد کل تایید COVID-19 مورد صعود بالاتر از 1.5 میلیون نفر در سراسر کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

گریم نقاط عطف آمد و به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به “بازگشایی کشور ما!” و کاخ سفید اقدام به تغییر سرزنش از جمله بر روی خود دانشمندان برای تعداد بالایی از مرگ و میر.

بیشتر:

روز یکشنبه اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اختلاف نظر در مورد اینکه آیا مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) اجازه دهید این کشور را با تلاش های تست.

“در اوایل این بحران CDC که واقعا تا به حال مورد اعتماد ترین نام تجاری در سراسر جهان در این فضا واقعا اجازه این کشور را با تست” پیتر ناوارو, مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت مشاور گفت: “ان بی سی دیدار با مطبوعات برنامه.

“آنها نه تنها در حفظ آزمایش درون بوروکراسی آنها تا به حال بد و آزمون و این که آیا ما به عقب” ناوارو که هیچ آموزش پزشکی گفت.

CDC است که تحت وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) و بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مواجهه اولیه نقد برای دست زدن به آن از ما تلاش های تست که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر سیاهی بدون شواهد به عنوان “بهترین در جهان”.

CDC در ابتدا فرستاده معیوب کیت های آزمایش و تلاش به سطح شیب دار تا تلاش های تست به عنوان ویروس در زمان برگزاری سراسر ایالات متحده است.

Alex Azar

ما بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر صحبت در یک کنفرانس خبری در coronavirus همه گیر در کاخ سفید در واشنگتن, DC [فایل: Carlos Barria/رویترز]

HHS وزیر الکس آذر در پاسخ به ناوارو اظهارات دفاع از این سازمان تلاش به عنوان “مهم سلامت نقش”.

“من باور دارم CDC در خدمت مهم بهداشت عمومی نقش و آنچه همیشه مهم بود که بخش خصوصی به جدول” او گفت:.

ناوارو پیشنهاد کرد که ما را به بالا و مرگ و میر بود و تا حدی به دلیل این واقعیت است که این کشور دارای سطح بالایی از شرایط اساسی ساخت عوارض ناشی از این ویروس به احتمال زیاد.

“متاسفانه جمعیت آمریکا بسیار متنوع است,” او گفت: سی ان ان.

“این است که یک جمعیت قابل توجه ناسالم بیماریهای همراه که بسیاری از افراد در جوامع ما به ویژه آفریقایی-آمریکایی جوامع اقلیت به خصوص در معرض خطر در اینجا به دلیل قابل توجهی از بیماری های زمینه ای سلامت نابرابری و بیماری بیماریهای همراه است تاسف میراث ما در سیستم بهداشت و درمان است که ما قطعا نیاز به آدرس” آذر گفت: تاکید شد که او نه سرزنش یک گروه خاص است اما “ما در معرض خطر بیشتری پروفایل در اینجا در ایالات متحده است.”

“این است که در مورد گسل. این مورد ساده – ساده اپیدمیولوژی و بیان کرد که اگر ما فشار خون بالا, اگر ما دیابت, ما در حال حاضر با خطر بیشتری از عوارض شديد از تاج – از این coronavirus” آذر گفت.

وجود دارد گزارش شده است افزایش تنش ها بین CDC و کاخ سفید در هفته های اخیر بیش ارشاد برای بازگشایی.

با توجه به رسانه های آمریکایی با استناد به بیرون درز اسناد CDC تا به حال پیش نویس 68 صفحات سخت بازگشایی دستورالعمل اما تنها منتشر شش صفحه از “درخت های تصمیم گیری” گرافیک به عنوان به روز شده هدایت.

CDC مدیر رابرت Redfield هفته گذشته گفت که ما این بود که در سرعت به بیش از 100.000 coronavirus مرگ و میر ناشی از ژوئن 1.

پشتیبانی رشد می کند که کاوشگر

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ضمن همچنان به سرزنش چین که در آن جدید کروناویروس اعتقاد بر این است که نشات گرفته و سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای این ویروس مرگبار گسترش یافته است.

آذر در روز دوشنبه گفت: این بیماری همه گیر بود “چرخید خارج از کنترل” در بخشی به دلیل پر هزینه “شکست” توسط چه کسی و به نام برای یک موثر تر است که.

“وجود دارد یک شکست توسط این سازمان برای به دست آوردن اطلاعات است که جهان نیاز و عدم هزینه های بسیاری از زندگی” آذر گفت که دو روزه سالانه مجمع برگزار می شود آنلاین.

آذر و بدون نام بردن چین گفت: “در یک تلاش آشکار برای پنهان کردن این بیماری حداقل یک عضو دولت ساخته شده مسخره از خود شفافیت تعهدات با هزینه های فوق العاده ای برای کل جهان است.”

“ما دیدیم که شکست در آن ماموریت اصلی از به اشتراک گذاری اطلاعات و شفافیت زمانی که عضو نمی کنند در ایمان خوب است. این نمی تواند هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

بیش از 100 کشور از جمله 50 کشورهای آفریقایی و همه اتحادیه اروپا و کشورهای عضو و حمایت از یک قطعنامه خواستار مستقل پروب به این بیماری همه گیر کوروناویروس استرالیا گفت: قبل از دو روز مجمع آغاز شد.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز دوشنبه که بررسی مستقل جهانی coronavirus پاسخ آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

چین قبلا مخالف خواستار بررسی منشاء و گسترش coronavirus اما رئیس جمهور چین حاکی است که پکن خواهد بود متمایل به بی طرفانه بررسی واکنش جهانی پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است.

یازدهم متعهد $2bn در طول دو سال آینده برای کمک به مقابله با COVID-19 به خصوص برای کمک به کشورهای در حال توسعه. این مقدار تقریبا معادل این است که کل برنامه سالانه بودجه در سال گذشته و بیش از جبران برای مغلوب ساختن پیشی جستن یخ در ایالات متحده پرداخت که شده بود به ارزش حدود $400 متر در سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار بازگشایی با وجود خطرات

پشت در ما تهمت ramped تا خود را از فشار برای بازگشایی ما با وجود خطرات بهداشتی.

هفته گذشته رئیس جمهور سرزنش کشور را بالا بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, بیش از یک هشدار او در مورد بازگشایی این کشور بیش از حد به سرعت.

US coronavirus

یک کارگر می ایستد در خارج از اسکله 424 غذاهای دریایی بازار به عنوان coronavirus مستند محدودیت ها کاسته شد و پس از دو ماه از جمله اجازه می دهد برای 25 درصد از اشغال مجاز در فروشگاه ها و رستوران ها در New Orleans, لوئیزیانا [کاتلین فلین/رویترز]

Fauci که هدایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد که یک زودرس بلند کردن اجسام از مستندات می تواند منجر به اضافه شیوع مرگبار coronavirus.

“وجود دارد یک خطر واقعی است که شما ماشه شیوع است که شما ممکن است قادر به کنترل” Fauci گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام هشدار غیر قابل قبول و گفت: ما شد “بازگشت” با یا بدون یک واکسن.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم این است که همه وابسته به یک واکسن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز جمعه به او اعلام کرد که ما تلاش برای توسعه یک واکسن است که می تواند آماده برای استقرار 2021 یک جدول زمانی که در تضاد با بسیاری از کارشناسان بهداشت که واکسن را 12-18 ماه به منظور توسعه و آزمایش است.

“واکسن یا هیچ واکسن ما برگشت. و ما در حال شروع روند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهم برای دیدن مدارس باز قبل از پایان سال است.

US coronavirus

مردان دریافت موهایشان به عنوان اجتماعی فاصله دستورالعمل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 آرام در داگ آرایشگاه در هوستون تگزاس [Callaghan o’hare/رویترز]

اکثر ایالت ها شروع به بازگشایی حداقل بخشی از ماه گذشته. کارشناسان بهداشت می گویند این می تواند هفته قبل از ما می داند که در اثر آن بازگشایی.

تگزاس است که اجازه غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی با محدودیت گزارش خود بزرگترین واحد-روز پرش در تعدادی از موارد در روز شنبه.

دولت گزارش 1,801 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل موارد در دولت به 46,999.

مقامات نسبت پرش به افزایش هدفمند تست در مناطق با خطر بالا از جمله گوشت-بسته بندی گیاهان است که شاهد افزایش در موارد سراسر ایالات متحده است.

اگر چه تقریبا تمام 50 ایالت در حال بازگشایی تنها 13 ملاقات کرده بود دولت فدرال دستورالعمل برای بلند کردن اقدامات, یکشنبه, با توجه به, خبرگزاری رویترز, تحلیل افزایش نگرانی که عفونت و مرگ و میر می تواند موج نو.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تناقض سلامت نظر کارشناس روز دوشنبه گفت که با دکتر خود را تایید او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک طب پیشگیری در برابر coronavirus با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از مالاریا مواد مخدر است.

در مارس 24, بیانیه FDA گفت: “آگاه گزارش ها از جدی ریتم قلب مشکلات” در بيماران مبتلا به COVID-19 تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و یا یک داروی کلروکين.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>