ما coronavirus موارد بالا 100,000; ایتالیا مرگ و میر افزایش: به روز رسانی زنده

تعداد زیادی از مردم با آلوده رمان coronavirus در ایالات متحده آمار تقریبا 104,000 اوایل روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با تعداد مرگ و میر نزدیک به 1700 در فشار جهانی مرگ و میر به 27,324.

ایتالیا, در ضمن, اعلام 919 جدید و میر ناشی از کروناویروس که بالاترین تعداد مرگ و میر هر کشور گزارش شده در فضا از 24 ساعت پس از وقوع آغاز شد در اواخر سال گذشته.

تعداد کل افرادی که فوت کرده اند, به عنوان یک نتیجه از COVID-19 در ایتالیا در حال حاضر در 9,134. تعداد موارد همچنین در ادامه به افزایش هدف قرار دادن بیش از 86,000.

بیشتر بی باک امیدوار است که در اروپا است و شامل همه گیر اسپانیا ثبت 769 جدید مرگ و میر در, روزانه, آوردن تعداد به 4,858.

بیشتر:

در سراسر جهان مورد رسیده اند بیش از 595,800 که در مورد 131,000 بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

روز شنبه, مارس 28

00:25 GMT – US FDA پاک کروناویروس جدید سریع تست

سازمان غذا و دارو پاک است جدید سریع تست از Abbott Laboratories که این شرکت می گوید می تواند تشخیص coronavirus در حدود پنج دقیقه.

پزشکی دستگاه ساز ابوت اعلام کرد اورژانس ترخیص کالا از آن ماشین های اداری مبتنی بر تست در انتشار شب جمعه. این شرکت می گوید که آزمون آن ارائه یک نتیجه منفی در 13 دقیقه زمانی که ویروس شناسایی نیست.

New York Governor Andrew Cuomo speaks during a news conference at the Javits Center in New York

بداهه بیمارستان اتاق دیده می شود در یک مرکز کنوانسیون است که تا حدی تبدیل به یک بیمارستان در نیویورک [Jeenah ماه/رویترز]

00:25 GMT – اردن گزارش اولین COVID-19 مرگ

اردن دولتی خبرگزاری پترا گزارش کرده است که یک زن در 80s درگذشت از COVID-19 – اول مرگ و میر در کشور است. اردن تلویزیون گزارش شده بود اساسی شرایط پزشکی.

شده اند وجود دارد 235 تایید COVID-19 نفر در بریتانیا. در مارس 21, اردن تحمیل نامحدود کامل مستند بعد از آن تا به حال خود را تعطیل حریم هوایی و دیگر گذرگاه های مرزی.

00:15 GMT – ما پزشکان نگرانی کمبود دارو و تجهیزات

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از ما coronavirus بحران التماس برای بیشتر دنده محافظ و تجهیزات برای درمان امواج از بیماران انتظار می رود به پایمال کردن بیمارستان ها به عنوان تعدادی از شناخته شده ما عفونت پیشی گرفته 100,000 با بیش از 1600 مرده است.

“ما می ترسند” دکتر سعودی Mollette از بروکدل دانشگاه بیمارستان و مرکز پزشکی در بروکلین گفته خبرگزاری رویترز. “ما در حال تلاش برای مبارزه با هر کس دیگری است اما ما نیز مبارزه برای زندگی ما نیز هست چرا که ما نیز در بالاترین خطر قرار گرفتن در معرض

پزشکان باید به نام خاص با توجه به نیاز اضافی هواکش ماشین آلات است که برای کمک به بیماران مبتلا به نفس و به طور گسترده ای مورد نیاز برای کسانی که رنج می برند از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از آن به شدت مسری است و ویروس مرگبار است.

کشتی کروز با شیوع کروناویروس مسدود شده از ترانزیت کانال پاناما

پاناما مقامات بهداشتی را مسدود Holland America Line MS زاندم از ترانزیت کانال پاناما با استناد به شرایط بهداشتی پس از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره کشتی کروز.

00:01 GMT – کشتی کروز با شیوع کروناویروس مسدود شده از ترانزیت کانال پاناما

پاناما مقامات بهداشتی را مسدود Holland America Line MS زاندم از ترانزیت کانال پاناما با استناد به شرایط بهداشتی پس از شیوع کروناویروس در هیئت مدیره کشتی کروز.

چهار مسافر فوت کرده اند روی با بیش از 130 نفر دیگر مبتلا به آنفولانزا مانند علائم حداقل دو نفر از آنها coronavirus کشتی اپراتور گفت.

کشتی 1,243 مهمان و 586 خدمه در هیئت مدیره و همچنین به عنوان چهار پزشک و چهار نفر از پرستاران کروز اپراتور در بیانیه ای گفت:.

22:30 به وقت تهران جمعه – مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید ما را از 100,000 هواکش در 100 روز

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز جمعه گفت ایالات متحده تولید خواهد 100,000 هواکش در 100 روز گفت: تا به حال نام کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو به عنوان هماهنگ کننده وزارت دفاع تولید عمل می کنند.

“ما در حال رفتن به یک مقدار زیادی از طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: متعهد به مراقبت از ما نیاز دارد در حالی که همچنین کمک به کشورهای دیگر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد گفت: یک شانس بزرگ ایالات متحده نمی خواهد نیاز بسیاری از هواکش برای مبارزه با شیوع کروناویروس و پس از آن کمک به کشورهای دیگر نیاز دارند.

من تد Regencia در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (27 مارس) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>