ما coronavirus موارد فراتر از 400 ، 000 نفر با بیش از 14,500 مرگ و میر

ایالات متحده رسیده 400,000 تایید coronavirus موارد در روز چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز چوب خط تیره و تار نقطه عطف می آید که به عنوان مرگ عوارض در ادامه به افزایش در نقاط داغ در آنچه که کارشناسان انتظار دارند به این کشور مرگبارترین هفته تا کنون.

ما مجموعه ای از یک رکورد دیگر با 1,850 مرگ و میر در یک روز در سه شنبه, بالاترین تک روز و در مجموع هر کشور است. روز چهارشنبه بیش از 14,500 مرگ و میر گزارش شده بود در سراسر کشور.

بیشتر:

ایتالیا و اسپانیا هر دو هنوز هم سبقت گرفتن ما در مجموع مرگ و میر با حدود 17,000 و 12000 بود.

ما مقامات بهداشت هشدار داده اند که بين 100000 و 200000 نفر در این کشور احتمال دارد به مرگ از COVID-19 بیماری این ویروس باعث می شود. اما مقامات این هفته گفت که با وجود این گریم در مجموع وجود دارد نشانه آن است که شمار تلفات ممکن است به عنوان بالا به عنوان انتظار می رود اگر کاهش تلاش ها ادامه خواهد داد.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام کرد: این ویروس یک اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه 30 و یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

ما تا به حال آن را اولین مورد شناخته شده از رمان coronavirus در ماه ژانویه است. در ماه مارس آمریکا مقامات بهداشت هشدار داد یک تهدید جدی برای مردم است.

متحده شروع به صدور پناهگاه در محل سفارشات و لغو کلاس ها در تلاش برای “صاف منحنی” و یا محدود کردن گسترش ویروس به بیمارستان ها یک شانس برای درمان افراد آلوده.

کنگره آمریکا تصویب در مارس 27 قابل توجهی 2.2 تریلیون دلار نجات بیل به نام مراقبت در عمل برای کمک به پیشگیری از تلاش و ارائه تاسیسات به تلاش کسب و کار و افراد است.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان مورد تحسین قرار گرفته شده است و تکبر خود را برای دست زدن به این بیماری همه گیر.

در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آب و هوای گرم در ماه آوریل می تواند ویروس ناپدید می شوند, سخنان که به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت.

پس از عبور از مراقبت عمل می کنند و روزانه اخبار کنفرانس با مقامات بهداشتی مانند دکتر Anthony Fauci, مردم شروع به اعتماد رئیس جمهور با تصویب رتبه بندی رسیدن به ارتفاعات جدید.

اما متحده پخش نارضایتی با دولت فدرال و گفت واشنگتن ارائه نشده مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

فرماندار نیویورک اندرو کومو بارها اعلام کرده است که کشورهای در حال مناقصه برای هواکش در یک بازار باز شبیه به سایت حراج آنلاین eBay.

مغلوب ساختن پیشی جستن رد این ادعا گفت: ما و دولت او در حال دست زدن به شیوع بهتر از هر کس دیگری.

کومو گفت: با وجود میزان بالای مرگ و میر است: “بدون شک” دولت خم منحنی.

نیویورک ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر – 779 – در روز سه شنبه. دولت شمار کشته شدگان افزایش 731 روز قبل از.

“همین حالا شروع به انجام یک مطالعه گذشته نگر مانند آن را بیش از” کومو گفت: روزانه یک جلسه مطبوعاتی در ایالات coronavirus پاسخ ترغیب ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. “ما از طریق آن. آن را بیش نیست.”

بازگشت به حالت عادی?

Fauci بالا ما متخصص بیماری های عفونی گفت: فاکس نیوز روز شنبه از مقامات وزارت بهداشت در حال برنامه ریزی راه برای این کشور به بازگشت به فعالیت های عادی اگر فاصله و گام های دیگر برای کاهش COVID-19 این ماه ثابت موفق در مهار شیوع.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نام برای 30 روز از اقدامات از جمله اقامت حداقل 1.8 متر (شش پا) به دور از مردم دیگر که طرح میتوانست زندگی آمریکایی.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: این مراحل باید ادامه یابد اما وجود دارد که افت آنها مشغول به کار هستند.

“اگر در واقع ما موفق هستند, آن را حس می کند به حداقل طرح چه ورود مجدد به حالت عادی خواهد بود. این بدان معنا نیست که ما قصد انجام آن را در حال حاضر اما این به آن معنی است که ما نیاز به آماده به سهولت به آن” Fauci گفت.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>