ما coronavirus موارد پیش افتادن از 200,000 با بیش از 4,400 مرگ و میر

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده پیشی گرفته 200,000 روز چهارشنبه به مقامات هشدار داده خوشه در تایید موارد ممکن است به زودی دیده خواهد شد خارج از شهر بزرگ و مراکز.

در روزانه خود را در جلسه روز چهارشنبه فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت برای اختصاص بیش از 83,000 از کل عفونت کروناویروس و 1,941 از مرگ و میر. همسایه نیوجرسی دوم-سخت ترین ضربه, دولت با بیش از 18,000 موارد و 267 مرگ و میر.

بیشتر:

در نیویورک به تنهایی در حال حاضر این کانون با ما شیوع 12,226 مردم باقی می ماند, در بیمارستان بستری, افزایش 1,297 در 24 ساعت گذشته بیش از 3,000 از آنها در بخش مراقبت های ویژه. کومو تاکید کرد که بیش از 6000 بيمار درمان شده و منتشر شده از بيمارستان در دولت است.

داده ها از ایالات متحده, اما می آید در میان گزارش می دهد که چین underplayed میزان شیوع در کشور منشاء coronavirus. خبرگزاری بلومبرگ با استناد به کاخ سفید منابع گزارش روز چهارشنبه که آژانس اطلاعاتی آمریکا بر این باورند چین underreported هر دو تعداد موارد و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری های مرتبط با کوروناویروس. میزان کتمان حقیقت اعلام نشده است.

بلومبرگ گفت: مقامات چینی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر برای این گزارش.

در جلسه کومو گفت: تنها یک شهرستان در ایالت نیویورک در مناطق روستایی شمال-مرکزی بخشی از دولت بود نه موارد گزارش شده از coronavirus یک روند است که او گفت: منادی از آنچه که در آینده برای بقیه از ما.

“تنها راه آن از طریق رفته, روستایی, New York, آن را از طریق روستایی امریکا” کومو گفت. “به حدی مردم خود را در اخبار شبانه در کانزاس و می گویند: “خوب این یک نیویورک مشکل’ که آنچه در این شماره می گویند. آن را می گوید آن را یک نیویورک امروز مشکل است. فردا این یک کانزاس مشکل و مشکل تگزاس و نیومکزیکو مشکل است.”

بیش از 4400 نفر کشته شده اند از این ویروس در سراسر کشور.

کومو نیز تنگ شده زودتر پیش بینی در مورد زمانی که نیویورک را به اوج در تعداد موارد جدید گفت: در روز دوشنبه که اگر نیویورک ساکنان می توانند با رعایت حداقل های اجتماعی فاصله دستورالعمل های اوج این بیماری همه گیر می تواند در پایان ماه آوریل است. به این منظور او اعلام کرد که تمام شهر نیویورک در زمین بازی خواهد بود بسته شده است. پارک ها باز باقی خواهد ماند, او گفت:.

اطلاعات منتشر شده توسط این شهرستان نشان می دهد که این بیماری است که با داشتن یک نامتناسب اثر در برخی محلات عمدتا بروکلین و کوئینز در سمت شرقی شهر گسترده.

این شهر آمبولانس سیستم و اداره پلیس تحت فشار روزافزون از این بیماری همه گیر با نزدیک به یک چهارم از این شهر خدمات اورژانس کارگران از بیمار با توجه به آتش نشانی. در همه 2,800 اعضای آتش نشانی در حال کنار از جمله حدود 950 شهر 4,300 اورژانس کارگران است.

نزدیک به 16 درصد از اداره پلیس نیویورک را یونیفورم نیروی است که در حال حاضر بیمار است. بیش از 1000 افسران باید آزمایش مثبت برای ویروس.

مقامات در حال مسابقه برای ساخت موقت بیمارستان ها در مکان های مرکزی از جمله پارک یعقوب K Javits مرکز همایش یک کشتی کروز ترمینال و یک مجموعه ورزشی برای رسیدگی به انتظار افزایش بیماران.

طرح 93,000 مجموع مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا از بیل گیتس بنیاد بودجه سازمان کار با ایالت نیویورک کومو گفت. وی افزود: 16,000 از کسانی که پیش بینی مرگ و میر را در ایالت نیویورک به تنهایی. کاخ سفید روز سه شنبه پیش بینی مرگ و میر در ایالات متحده می تواند بین 100000 تا 240,000 اگر اجتماعی فاصله شیوه ها و دیگر اقدامات حفظ شد.

کومو گفت: بهترین راه برای معکوس کردن زمان جداسازی سیاست هایی که آورده اند که اقتصاد ایالات متحده به توقف و چپ اکثریت آمریکایی ها عملا خانه نشین است که به افزایش فراوانی و در دسترس بودن آزمون است. او با تشبیه وضعیت کنونی به یک “بد فیلم groundhog”.

“شما می آیند تا با آزمایش و تست سریع نه تنها شما گرفتن اقتصاد در حال اجرا, شما پایان دادن به اضطراب. اضطراب چیزی است که اکثر سرکوبگر در اینجا. دانستن نیست,” او گفت:. “نمی دانستند که این در حال رفتن برای پایان دادن به. اضطراب از برخورد با این انزوا روز پس از روز پس از روز. آن را مانند یک موش خرمای کوهی امریکا بد فیلم است.

“تست در حال رفتن به بهترین ساز و سعی کنید به از طریق کار است که اضطراب” کومو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>