ما coronavirus موارد افزایش به ارتفاعات جدید در میان جوانان بی اعتنایی

Coronavirus hospitalisations و caseloads آمار بالا ترین سطح در بیش از یک و نیم دوجین متحده به عنوان نشانه ای از ویروس ” تجدید حیات نصب شده با تازگی تایید عفونت در سراسر کشور بازگشت در نزدیکی اوج خود سطح از دو ماه پیش.

پس از روند نزولی برای مدت شش هفته در آمریکا caseload در حال رشد بوده است دوباره برای بیش از یک هفته به خصوص در جنوب و غرب متحده است. برخی از 34,700 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور روز شنبه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز. تعداد بيشتر از هر روز دیگر به جز آوریل 9 و سابقه و رکورد تاریخ مارس 24, زمانی که 36,400 موارد وارد شده بودند.

در حالی که موارد جدید باید به کاهش بوده است به طور پیوسته در اوایل ما نقاط داغ مانند نیویورک و نیوجرسی چند کشورهای دیگر مجموعه تک-روز مورد سوابق جمعه از جمله آریزونا کالیفرنیا می سی سی پی, نوادا و تگزاس. برخی از آنها نیز شکست بستری سوابق آیا به عنوان کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی است.

ما را به بالای بیماری های عفونی, متخصص, دکتر, Anthony Fauci گفت کنگره که بعد از چند هفته حیاتی هستند به چرخی پایین افزایش است و مردم باید به جلوگیری از جمعیت و یا حداقل پوشیدن ماسک در آنها است.

فاصله سنی

موارد در حال بالا رفتن سرعت در میان بزرگسالان جوان در تعدادی از کشورهای که در آن میله ها و فروشگاه ها و رستوران ها باید بازگشایی شد – اخلال نسل تغییر است که نه تنها آنها را در خطر بیشتری نسبت به بسیاری از دانند اما شمار حتی بزرگتر خطر برای افراد مسن که عبور مسیر خود.

در آکسفورد می سی سی پی, اخیر برادری احزاب تعیین شیوع است. در شهر اوکلاهما, کلیسا, فعالیت های کلاس های تناسب اندام در مراسم عروسی و مجالس ترحیم کشت عفونت در میان مردم در 20s و 30s و 40s.

در آیووا کالج شهرهای موج به دنبال بازگشایی میله های زندان. یک خوشه از hangouts در نزدیکی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا منجر به حداقل 100 مشتریان و کارکنان تست مثبت است. در شرق و لانسینگ, میشیگان, شیوع به brewpub به 25 نفر در سن 18 تا 23.

FAUCI VIRUS OUTBREAK CONGRESS

دکتر Anthony Fauci بالا ما متخصص بیماری های عفونی گفت: یک کمیته مجلس که افزایش در ایالات متحده موارد است “افزایش نگران کننده’ و هفته آینده حیاتی خواهد بود در پرداختن به آن [Kevin Dietsch/استخر از طریق AP Photo]

در این کشورها و در ایالات فلوریدا و تگزاس و آریزونا جوان مردم را شروع کرده اند رفتن دوباره بسیاری از بدون ماسک در چه کارشناسان بهداشت و درمان به عنوان رفتار غیر مسئولانه.

“ویروس تغییر نکرده. ما باید ما را تغییر رفتارهای گفت:” علی Mokdad استاد سلامت معیارهای علوم در دانشگاه واشنگتن در سیاتل. “افراد جوان تر بیشتر احتمال دارد به خارج و گرفتن یک خطر است.”

در اواخر ماه مارس و آوریل بود که این مورد نیست – بالاترین مثبت نرخ در افراد بالای 65 سال. در ماه گذشته حدود 7 درصد از آزمایشات انجام شده بر روی 18-به-49 ساله در سراسر کشور باید دوباره مثبت است. که در حدود 2 درصد بالا تر گروه از بزرگسالان است.

مقامات نگرانی وجود دارد می تواند به افزایش عفونت در میان سالمندان به علت تماس با اعضای خانواده.

“افراد بین سنین 18 و 50 زندگی نمی کنند در برخی از مرتب کردن بر اساس از حباب” گفت: شهر اوکلاهما شهردار David Holt.

“آنها فرزندان و نوه ها از مردم آسیب پذیر است. آنها ممکن است ایستاده در کنار شما در یک عروسی. آنها ممکن است در خدمت شما یک وعده غذایی در یک رستوران است.”

در فلوریدا افراد جوان در سن 15 تا 34 شرکت را تا 31 درصد از تمام موارد بالا از 25 درصد در اوایل ماه ژوئن است. در هفته گذشته بیش از 8000 مورد جدید گزارش شده است که در گروه سنی در مقایسه با حدود 2000 نفر در میان افراد 55 تا 64 سال است. و کارشناسان می گویند این پدیده را نمی توان توضیح داد دور به سادگی به عنوان نتیجه تست بیشتر.

در میان موج برخی از فلوریدا شهرها و استان ها هستند که نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک قبل از ورود به کسب و کار. اورلاندو نوار محبوب با دانشگاه مرکزی فلوریدا دانش آموزان به حال خود مشروب مجوز به حالت تعلیق پس از بیش از 40 افرادی که به آنجا رفت و پس از آن بازگشایی آزمایش مثبت است.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis هشدار داد دیگر میله های آنها می تواند از دست دادن مجوز خود را اگر آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“اگر شما بروید و آن رقص, پارتی, ایالات متحده آمریکا, رقص تا به تیر … وجود دارد تحمل است که” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>