ما coronavirus موارد ممکن است 10 برابر بیشتر از داده ها را نشان می دهد: زندگی

  • ما مقامات بهداشتی معتقدند به عنوان بسیاری از 20 میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus. که نزدیک به 10 بار به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند.
  • این بیماری همه گیر در حال بدتر شدن در سطح جهانی با تعدادی از عفونت انتظار می رود برای رسیدن به 10 میلیون در هفته آینده که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است.
  • بیش از 9.5 میلیون نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 در حالی که نزدیک به 4.8 میلیون نفر بهبود یافته اند و بیش از 484,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, ژوئن 25

20:25 GMT – Virus خلاف کاران مدعی در حال انجام اقدامات تلافی جویانه

دولت خلاف کاران مجلس از نقش پیشرو در مبارزه با COVID-19 ادعا کرده است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را تشدید کرده است کمپین برای تنبیه او برای آشکار کردن کاستی در ما پاسخ.

دکتر ریک روشن مدیر سابق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار گفت: در اصلاح شکایت با فدرال ناظر سازمان است که او شده است تنزل به یک نقش کمتری در ماموريت جديد خود در موسسه ملی بهداشت قادر به قرض دادن خود تخصص کامل به نبرد در برابر COVID-19.

19:55 GMT – امارات متحده عربی و شرکت های اسرائیلی به همکاری

دو شرکت های خصوصی از امارات متحده عربی را به کار با شرکت های اسرائیلی در پروژه های پزشکی از جمله کسانی که برای مبارزه با کروناویروس امارات متحده عربی دولت-اجرای خبرگزاری WAM گفته است.

19:19 به وقت تهران – در یمن اعلام کرد “همکاری” با امارات متحده عربی برای مبارزه با کروناویروس

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفته است که دولت او و امارات متحده عربی به زودی اعلام همکاری در مبارزه با کروناویروس با وجود عدم روابط دیپلماتیک.

در یک سخنرانی به فارغ التحصیلی اسرائیل خلبانان جنگنده نتانیاهو گفت: اعلام شد “در چند لحظه” آمد و پس از چند ماه از “شدید مخاطبین”.

“این همکاری را در زمینه تحقیقات و توسعه تکنولوژی در مناطقی که به بهبود اعتماد به نفس در سلامت در سراسر منطقه” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

Graduation ceremony of new Israeli Air Force pilots in Hatzerim military base

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: تلاش ریشه از بخش تماس با امارات متحده عربی در طول ماه های اخیر [آریل Schalit/رویترز]

19:10 به وقت تهران – مکزیک وزیر دارایی تست مثبت

مکزیکی وزیر دارایی Arturo Herrera گفت و دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما تجربه تنها “جزئی” علائم.

“از این لحظه من خواهد بود در قرنطینه و در ادامه کار از خانه من” هرا ” در توییتر.

18:50 GMT – CDC سر هشدار به زنان باردار با COVID-19 چهره بیشتر از خطرات

زنان باردار باید افزایش خطر شدید COVID-19 در مقایسه با زنانی که حامله هستند سر از مراکز ایالات متحده برای پیشگیری از بیماری های رابرت Redfield به خبرنگاران هشدار داد که آمریکا با افزایش coronavirus موارد نیاز به اقدام است.

CDC نشان داده است که زنان باردار بیشتر احتمال دارد به بستری در واحد مراقبت های ویژه و برای قرار دادن در ونتیلاتورهای مکانیکی از زنان غیر باردار, او گفت:.

18:15 به وقت تهران – مرگ و میر در فرانسه افزایش 21 به 29,752

تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر در فرانسه افزایش یافته است 21 از روز قبل به ایستادن در 29,752 کشور در بخش بهداشت و درمان گفته است.

فرانسه پنجم-بالاترین مرگ و میر در جهان, اما تعداد تلفات به طور پیوسته کاهش یافته است از قله رسید و در ماه های مارس و آوریل است.

18:10 GMT – فرماندار کالیفرنیا اعلام کرد بودجه اضطراری با توجه به همه گیر

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرده است یک بودجه اضطراری در پرجمعیت ترین ایالت آمریکا سرزنش هزینه و رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

اعلام حالت اضطراری در کالیفرنیا اجازه می دهد تا به شیر را به آن صندوق روز بارانی. دولت انتظار دارد که $54.3 میلیارد دلار کسری بودجه با توجه به هزینه ها و کاهش درآمد.

California Governorn Gavin Newsom adjusts his mask while speaking to reporters at Miss Ollie's restaurant amid the coronavirus pandemic in Oakland, California, USA, 09 June 2020. EPA-EFE/JEFF CHIU / A

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرده است یک بودجه اضطراری [جف Chiu/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE-AP]

17:56 GMT – ما موارد ممکن است 10 برابر بیشتر از داده ها را نشان می دهد

ما مقامات بهداشتی معتقدند به عنوان بسیاری از 20 میلیون آمریکایی به قرارداد coronavirus. که نزدیک به 10 بار به عنوان بسیاری از عفونت به عنوان 2.3 میلیون نفر که تایید شده اند.

بیست میلیون عفونت به معنای حدود شش درصد از ملت 331 میلیون نفر آلوده شده اند.

قبلا مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و ملت های عفونی-بیماری, متخصص, دکتر, Anthony Fauci, باید گفت که به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد آلوده ممکن است علائم.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

Dr. Anthony Fauci

دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: یک خانه انرژی و تجارت کمیته است که این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند’ [Kevin Dietsch/استخر کرج]

17:00 GMT – لوفت هانزا سرمایه گذاران $10bn دولت آلمان نجات

لوفت هانزا سهامداران حمایت 9 میلیارد یورو ($10bn) نجات دولت تامین آینده از آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی پس از آن آورده شد را به آستانه سقوط توسط همه گیر.

طرح حمایت از 98 درصد از سهام سرمایه که بازیگران یک رای در جلسه آنلاین را ببینید برلین را 20 درصد سهام در لوفت هانزا و دو کرسی هیئت مدیره.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Germany

آلمان گل سرسبد شرکت هواپیمایی لوفت هانزا آورده بود را به آستانه سقوط توسط pandemic [Fabrizio Bensch/رویترز]

16:57 GMT – فرانسه کنسرسیوم برنده بیشتر تایید بزاق بر اساس coronavirus آزمون

فرانسوی, شرکت فناوری Vogo گفت: بزاق محصول مبتنی بر آن توسعه با همکاران به آزمون برای coronavirus برنده شده بود “CE مارک تصویب” دلالت آن را مطابق با نیاز سلامت استانداردهای تعیین شده توسط تنظیم کننده.

Vogo و شرکای آن SKILLCELL و CNRS SYS2DIAG آزمایشگاه هدف خود را به محل “EasyCov” بزاق بر اساس coronavirus تست محصول در بازار است.

16:50 GMT – فرانسه گسترش کمک های مالی برای صنعت ورزش به سپتامبر

فرانسه را گسترش کمک های مالی اقدامات برای کمک به صنعت ورزش در مقابله با ضربه زدن به کسب و کار از coronavirus تا سپتامبر ورزش وزارت گفته است.

ورزش وزارت گفت: دولت بود که تا کنون داده شده حدود 2.8 میلیارد یورو ($3.1 میلیارد دلار) کمک مالی به ورزش بخش بیش از سه ماه گذشته است.

16:38 GMT – پرتغال به ارمغان می آورد برخی از مستند اقدامات در لیسبون

پرتغال را به ماندن در خانه حکومت در مناطق مختلف بیشتر لیسبون برای مبارزه با نگرانی موج coronavirus موارد در حومه شهرستان است که دولت اعلام کرده است.

کسانی که زندگی در مناطق آسیب دیده – در مجموع 19 مدنی parishes که شامل مرکز شهر لیسبون – تنها می تواند به ترک خانه های خود را برای خرید کالاهای اساسی مانند مواد غذایی و یا دارو برای سفر به و از کار.

The coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Lisbon

اعضای پرتغالی نیروی دریایی توزیع وعده های غذایی به مردم نیازمند در میان شیوع کروناویروس در لیسبون پرتغال [رافائل Marchante/رویترز]

16:30 به وقت تهران – تگزاس به طور موقت توقف مرحله به مرحله بازگشایی به عنوان عفونت های افزایش

فرماندار تگزاس گرگ ابوت گفته است که او به طور موقت متوقف کردن دولت به فاز اقتصادی بازگشایی در پاسخ به پرش در COVID-19 عفونت و hospitalisations.

“این توقف موقت کمک خواهد کرد که ما دولت کررل گسترش تا زمانی که ما با خیال راحت می توانید وارد مرحله بعدی باز دولت ما برای کسب و کار” ابوت در بیانیه ای گفت.

Medical workers coordinate testing as dozens of people wait in their cars at United Memorial Medical Center amid the global outbreak of the coronavirus disease (COVID-19), in Houston, Texas, U.S., Jun

پزشکی کارگران هماهنگ تست به عنوان ده ها تن از افراد منتظر در اتومبیل های خود را در ایالات یادبود مرکز پزشکی در هوستون, تگزاس, ایالات متحده [Callaghan o’hare/رویترز]

16:18 GMT – واکسن خاصی نیست شاید در یک سال: که

مسلم است که دانشمندان را قادر به ایجاد یک واکسن موثر علیه کروناویروس که باعث COVID-19 pandemic, اما آن را می تواند یک سال قبل از یکی بود به اختراع از سازمان بهداشت جهانی گفته است.

صحبت کردن از طریق ویدئو کنفرانس به نمایندگان از پارلمان اروپا سلامت کمیته Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: اگر این واکسن به یک واقعیت تبدیل شد باید آن را تبدیل به یک کالای عمومی در دسترس همه.

او گفت که در حال حاضر بیش از 100 نامزد برای یک واکسن بود که در مرحله پیشرفته توسعه است.

“امیدوار است که وجود خواهد داشت یک واکسن برآورد این است که ما ممکن است یک واکسن در عرض یک سال است. اگر شتاب آن می تواند حتی کمتر از آن, اما توسط یک زن و شوهر از ماه. که چیزی است که دانشمندان می گویند,” او گفت:.

15:35 GMT – همه گیر بدتر جهانی: که

این بیماری همه گیر در حال بدتر شدن در سطح جهانی با تعدادی از عفونت انتظار می رود برای رسیدن به 10 میلیون نفر بعدی weekk با 500,000 مرگ که سر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفته است.

صحبت کردن از طریق ویدئو کنفرانس با اعضای پارلمان اروپا سلامت کمیته Tedros گفت: هنگامی که همه گیر شد, جهان نباید, بازگشت به حالت قبلی خود اما ساخت “طبیعی” خواهد بود که عادلانه تر و سبزتر و کمک به جلوگیری از تغییر آب و هوا.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, Director-general of the World Health Organization (WHO), attends a news conference in Geneva, Switzerland, June 25, 2020. REUTERS/Denis Balibouse

Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل که با حضور در یک کنفرانس خبری در ژنو سوئیس [دنیس Balibouse/رویترز]

15:24 GMT – macy’s شرکت کاهش یافته توسط 3,900

میسی گفت: تخمگذار کردن 3,900 شرکت کارکنان حدود 3 درصد از آن به طور کلی نیروی کار است.

این شرکت گفت که در حال انتشار است که کاهش یافته صرفه جویی خواهد شد این شرکت $630m یک سال است.

15:10 GMT – ما خواستار روسیه و چین به کمک های بیشتر به ونزوئلا در COVID مبارزه

ما نماینده ونزوئلا الیوت ابرام به نام روسیه و چین برای ارائه کمک های بشردوستانه به متحد خود را از ونزوئلا است.

“ما می خواهم برای دیدن آنها کمک بیشتر در این بشردوستانه طرف. شده اند وجود دارد به اعتقاد من برخی از سهم کالا با توجه به COVID-19 روسیه و چین” ابرام گفت دیپلماتیک رویداد سازمان یافته توسط ایالات متحده در ماموریت سازمان ملل متحد در ژنو.

“اما مقیاس این مقدار دلار از این کمک ها است که واقعا بسیار کم در مقایسه نیاز دارد.”

15:04 GMT – اسپانیا برای تمدید کردند طرح با سه ماه

اسپانیا برای گسترش تا 30 سپتامبر ملی کردند طرح با هدف کاهش اثر coronavirus مستند تحت یک دولت در توافق با اتحادیه های کارگری و اصلی کانون کارفرمایان کار وزارت گفته است.

سخت ضربه بخش مانند مهمان نوازی را دریافت بیشترین حمایت هر چند صنایع دیگر هنوز قادر به بازگشت به فعالیت طبیعی را نیز شامل می شود.

Daniel Catey, 62, a recovered COVID-19 patient, undergoes rehabilitation with a physical therapist at the Hospital Vall d'Hebron facility, a hastily converted sports centre, in Barcelona, Spain, June

دانیل Catey, 62, یک بهبود COVID-19 بیمار تحت توانبخشی در عجله تبدیل مجموعه ورزشی در بارسلونا اسپانیا [Nacho Doce/رویترز]

14:55 GMT – دولت پرو حملات قرارداد با کلینیک های خصوصی

دولت پرو اعلام کرد که زده یک توافق با این کشور درمانگاه خصوصی در هزینه COVID-19 مراقبت بعد از رئیس جمهور مارتین Vizcarra روز چهارشنبه هشدار داد آنها خواهد بود مصادره شده ظرف 48 ساعت اگر مذاکرات پیشرفت نیست.

درمانگاه تا به حال برای سه هفته wrangled با Vizcarra دولت بیش از نرخ عادلانه برای مراقبت از. Haggling آغاز شد در میان گزارش از overcharging برای sickest بیماران که نیاز به دستگاه تهويه مکانيکی و مراقبت های ویژه.

وزیر بهداشت ویکتور سامرا گفت: توافق نهایی در عصر روز چهارشنبه پس از دیدار با نمایندگان انجمن از کلینیک های خصوصی از پرو.

14:37 GMT – ملی مصر حامل برای از سرگیری پروازها از ماه جولای

ملی مصر حامل EgyptAir گفته است: “از سرگیری پروازها به مقصد 24 از هفته اول تیر ماه و بیشتر خواهد شد در هفته بعد.

شرکت هواپیمایی را به کار گیرند پرواز به 13 مقصد در اروپا و سه در آفریقا چهار در خاورمیانه در آمریکای شمالی و یکی در چین آن گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه و همچنین پروازهای داخلی به نقاط توریستی شرم الشیخ و غردقه در امتداد دریای سرخ و اقصر و اسوان در امتداد رودخانه نیل.

14:03 GMT – انگلستان تلفات توسط 149 به 43,230

بریتانیا رسمی مرگ و میر از تایید موارد coronavirus افزایش 149 به 43,230 وزارت بهداشت گفته است.

13:58 GMT – قزاقستان وزیر بهداشت استعفا داد

قزاقستان وزیر بهداشت استعفا داد و گفت COVID-19 عوارض مانع او را از پیشرو تلاش در برابر شیوع کروناویروس آن را به عنوان موج یک بار دیگر.

Yelzhan Birtanov که برگزار شده بود در این پست از اوایل سال 2017 و گرفتار این ویروس در اواسط ماه ژوئن نوشت: در رسانه های اجتماعی است که او تا به حال توسعه یافته پنومونی که نیاز به درمان های اضافی.

13:50 GMT – نروژ به لغو سفر محدودیت هایی در کشورهای اروپایی با شرایط

نروژ بلند خواهد شد محدودیت های مسافرتی و از کشورهای اروپایی است که احترام به معیارهای خاص خود را در خصوص coronavirus وضعیت از جولای 15, پخش عمومی NRK و روزانه Dagens Naeringsliv گزارش کرده است.

نروژی ارنا سلبرگ نخست وزیر است که به علت برگزاری یک کنفرانس خبری در مورد “coronavirus وضعیت و سفر” در ساعت 14:00 به وقت تهران.

نروژ در حال حاضر اجازه می دهد تا سفر به و از دانمارک, فنلاند, ایسلند و سوئد جزیره گوتلاند پس از ژوئن 15, اما حفظ محدودیت های مسافرتی در سرزمین اصلی سوئد به دلیل سطح بالاتر از coronavirus موارد است.

13:19 GMT – Kudlow می گوید او انتظار دارد که برخی از ما خاموش شدن ناگهانی در برخی از مناطق

پرش در coronavirus موارد در بخش هایی از ایالات متحده به احتمال زیاد باعث بسته شدن در مناطق خاص وجود دارد اما نمی خواهد در سراسر کشور تعطیل, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته است.

Kudlow در یک مصاحبه با شبکه فاکس کسب و کار گفت: او هنوز هم انتظار برای دیدن یک “قوی V” شکل بهبود اقتصادی و پیش بینی 20 درصد رشد “snapback” در سه ماهه سوم و چهارم سال 2020.

13:15 GMT

سلام این Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من Usaid صدیقی.

12:50 GMT – بازار ‘قطع’ می تواند بدتر ویروس رکود: صندوق بین المللی پول

دستاوردهای اخیر در بازارهای مالی جهانی با وجود coronavirus رکود را “بزرگ” قطعیت اقتصادی یک تهدید بالقوه برای بهبود اگر سرمایه گذاران به طور ناگهانی تغییر ذهن خود را در صندوق بین المللی پول هشدار داد در روز پنج شنبه.

بازار شده اند تشویق حمایت گسترده ارائه شده توسط دولت و بانک مرکزی و به نظر می رسد به انتظار بهبود سریع حتی اگر پیش بینی و ضریب اطمینان بیشتر بدبین صندوق بین المللی پول گفت: در آخرین ثبات مالی جهانی گزارش.

اما این مقاله هشدار از خطرات کمین در آینده از سیل از “غیر متعارف” سیاست که چپ جهانی اقتصاد غرق در پول آسان است.

12:30 GMT – جدید کروناویروس خوشه در ایتالیا پیک انبار: گزارش

یک خوشه جدید کروناویروس موارد پدید آمده در یک انبار در شهر بولونیا مورد استفاده توسط پیک اکسپرس Bartolini, یک روزنامه محلی گزارش شده است.

این شرکت کشف 44 بدون علامت موارد – از جمله دو drivers – بعد از تست همه کارگران در انبار مرکزی-شمال ایتالیا پس از کشف دو تن از کارکنان با ویروس Resto del ثانيه روزانه گفت.

12:10 GMT – همه گیر می تواند منجر به استفاده از مواد مخدر: سازمان ملل متحد

Coronavirus همه گیر می تواند افزایش استفاده و قاچاق مواد مخدر و همچنین افزایش خطرات برای کاربران سازمان ملل متحد مواد مخدر و جرم سازمان (UNODC) گفت.

این ویروس می تواند منجر به افزایش کلی در استفاده از مواد مخدر با یک تغییر نسبت به محصولات ارزان تر و تزریق که هر دو می تواند به معنای معرض خطر بیشتر برای کاربران در آژانس گفت: در آن سال 2020 گزارش جهاني مواد مخدر.

11:40 GMT – رومانی گزارش رکورد coronavirus عفونت اعداد

رومانی گزارش بالاترین تعداد روزانه عفونت با کروناویروس جدید در دو ماه آن را به عنوان آماده برای ارزیابی یک مرحله جدید از استراحت در هفته آینده.

رئیس جمهور ریيس دستور اکید مستند در اوایل ماه مارس برای کمک به مهار شیوع و جایگزین وضعیت اضطراری با یک نرمتر وضعیت هشدار در ماه مه که قرار است به اجرا تا اواسط ماه جولای.

Romanian workers

یک سوم از رومانی موارد متمرکز در سه شهر: پایتخت بخارست شهر شمالی سوچاوا و در ترانسیلوانیا قرون وسطی شهرستان براشوف [فایل: Octav Ganea/رویترز]

11:15 GMT – آلمان, فرانسه, ساحل, سیاسی, کمک های مالی به محاصره که

فرانسه و آلمان ابراز سیاسی و پشتوانه مالی برای سازمان بهداشت جهانی در مبارزه با کروناویروس با برلین گفت: این امر کمک یک رکورد 500 میلیون یورو ($561m) در بودجه این سال است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در ژنو گفت: این سازمان با انتقاد از آمریکا برای آرام کردن علامت در مقابله با همه گیر شدن بود مالی و حمایت سیاسی از آن مورد نیاز است.

10:35 GMT – Coronavirus کاهش نیروی اندونزی به مقیاس حفاظت از جنگل

اندونزی دهکدهای کوچک به عقب برای حفاظت از برخی از مهم ترین های جهان جنگل های استوایی جلوتر از بدترین فصل برای آتش سوزی به دلیل کاهش بودجه با توجه به coronavirus وزارت محیط زیست گفت.

در معرض خطر هستند جنگل های بزرگتر از هر گونه خارج از آمازون و کنگو و که خانه را به بیش از یک دهم جهان را به گونه پستاندار از جمله نادر اورانگوتان – و نزدیک به یک پنجم از آن پرندگان.

10:13 GMT – Coronavirus موارد گذشته 33,000 در فیلیپین

فیلیپین شاهد یک افزایش ثابت در coronavirus موارد با 778 بیشتر گزارش شده است.

کشور و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت: این موارد جدید تحت فشار قرار دادند و ملی در مجموع به 33,069 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش یافت به 1,212 پس از هشت بیشتر بیماران درگذشت بین ماه های ژوئن 1 و 21.

09:45 GMT – انگلستان COVID-19 تست و ردیابی سیستم نتواند برای رسیدن به یک چهارم از موارد مثبت

انگلستان COVID-19 تست-و-ردیابی سیستم نمی تواند رسیدن به یک چهارم از افرادی که تا به حال خود را در موارد منتقل شده به سیستم پس از یک تست مثبت برای کروناویروس جدید, انگلستان وزارت بهداشت گفت.

از 6,923 افرادی که تا به حال خود را در مورد انتقال به تماس با سیستم ردیابی در هفته سوم عملیات 1,791 یا 25.9 درصد نمی تواند رسید.

A triage nurse waits for patients to arrive in the Emergency Department at Frimley Park Hospital Frimley Park Hospital, in Camberley, England, May 22, 2020. The hospital is part of a group saying that

یک پرستار تریاژ منتظر برای بیماران وارد بخش اورژانس در فریملی پارک بیمارستان در کمبرلی انگلستان [استیو پارسونز/استخر/AP]

09:20 به وقت تهران – برج ایفل در فرانسه بازگشایی

برج ایفل در روز پنجشنبه استقبال بازدید کنندگان پس از شیوع کروناویروس مجبور پاریس نقطه عطفی را در طولانی ترین دوره از عمل پس از جنگ جهانی دوم است.

دقیق بهداشت ایمنی و اقدامات در محل برای دوباره باز کردن.

09:00 GMT – اندونزی می گذرد 50,000 موارد به عنوان کسب و کار رزومه

تعداد coronavirus عفونت در اندونزی پیشی گرفته 50,000 به دولت اجازه می دهد تا کسب و کار برای بازگشایی میان افزایش فشار اقتصادی.

دولت وظیفه زور می گوید خونتان مورد اعداد چین با این کشور افزایش تست ظرفیت. اما تست است و هنوز هم کمتر توصیه می شود برای یک کشور است که از 270 میلیون نفر است.

اندونزی آغاز بازگشایی کسب و کار در این ماه و به تدریج بازگشایی بیشتر از طریق جولای.

08:40 به وقت تهران هند – بررسی 29 میلیون ساکنان دهلی نو

هند می گوید که می خواهد انجام یک نظرسنجی برای coronavirus هدف جدید دهلی کل جمعیت 29 میلیون.

مقامات خواهد شد هر خانوار برای ضبط هر ساکن سلامت جزئیات و اداره یک آزمون به کسانی که نشان می دهد و یا گزارش علائم.

اینجا بیشتر بخوانید.

Delhi corona testing

بررسی ورزش خواهد شد در جولای 6, با توجه به طرح صادر شده توسط دولت جدید دهلی, بدترین آمار شهر در کشور با 70,390 تایید موارد [Anushree Fadnavis/رویترز]

08:16 GMT – خلیج فارس coronavirus عفونت پیشی بگیرد 400,000: جان هاپکینز

تعداد رمان coronavirus موارد در شش حوزه خلیج فارس دو برابر شده است و در یک ماه به بیش از 400 ، 000 به عنوان منطقه دو تا از بزرگترین اقتصادهای این هفته به طور کامل برداشته حکومت تحمیل شده به مبارزه با عفونت.

منطقه ای مرکز کسب و کار امارات متحده عربی اعلام کرد اواخر روز چهارشنبه از لغو مقررات منع رفت و آمد شبانه در محل پس از اواسط ماه مارس به روزانه تعداد زیادی از عفونت ها کاهش یافت و از یک قله از برخی از 900 در اواخر ماه مه به طور متوسط بین 300 تا 400 در هفته های اخیر.

همسایه عربستان سعودی که دارای بالاترین منطقه ای تعداد در بیش از 167,200 عفونت و بیش از 1,380 مرگ و میر به طور کامل حذف و آن سه ماه حکومت نظامی در روز یکشنبه.

07:50 به وقت تهران روسیه – گزارش بیش از 7000 جدید کروناویروس موارد

روسیه تایید کرد 7,113 موارد جدید از رمان coronavirus هل دادن آن شمارش به 613,994.

مقامات گفت: 92 نفر کشته در 24 ساعت گذشته, آوردن رسمی مرگ و میر به 8,605.

07:25 GMT – افغانستان با استفاده از رنگ سبز محرک به استخدام مستند بیکاری افزایش کابل تامین آب

ذاکر حسین Zaheri بود آشپز در افغانستان سرمایه ای که از دست رفته کار خود را در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حال حاضر او حفر ترانشه به جذب آب باران و ذوب برف بر روی کوه در حومه کابل به عنوان شهر چنگ زدن با هر دو یک آب و سلامت بحران است.

مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این بیماری باید عوارض خود را گرفته در افغانستان, اقتصاد, بنابراین دولت این است که به کارگیری بیش از 40,000 بیکاری کارگران برای بازسازی منابع آب زیرزمینی خود را برای رشد سریع سرمایه است.

07:05 GMT – ما رکورد بزرگترین روزانه افزایش coronavirus موارد در حدود 39,000

ما شاهد افزایش عمده در coronavirus موارد هفته پس از بسیاری از مناطق بازگشایی اقتصاد خود را.

هفت متحده عمدتا در جنوب و غرب و از جمله تگزاس و کالیفرنیا و آریزونا گزارش ثبت افزایش می دهد و روز چهارشنبه در سراسر کشور شمارش افزایش بیش از 38,600.

تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا همه گزارش رکورد را افزایش می دهد, با 7,100, 5,550 و 5,510 موارد جدید به ترتیب بیش از قبل 24 ساعت.

Coronavirus - Florida

مردم منتظر یک ارزیابی سلامت را بررسی کنید-در قبل از ورود به یادبود جکسون در بیمارستان به عنوان میامی-Dade شهرستان برطرف برخی از مستند اقدامات در میامی فلوریدا [مارکو Bello/رویترز]

06:40 GMT – سنگال رئیس جمهور خود قرنطينه پس از تماس با COVID-19 مورد

رئیس جمهور سنگال Macky Sall است quarantining برای دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus تلویزیون دولتی گفت.

این اندازه گیری پیشگیرانه به عنوان یک اولیه COVID-19 آزمون Sall اتحاد دوباره منفی آن گفت.

06:15 GMT – لوفت هانزا سهام افزایش می یابد و پس از سهامداران عمده و پشت طرح نجات

لوفت هانزا سهام شروع به پریدن کرد بیش از 27 درصد در اوایل تجارت پس از میلیاردر سرمایه گذار هاینز هرمان Thiele تایید و نه میلیارد یورو ($10.12 میلیارد دلار) دولت یونان برای نجات حامل ضربه سخت coronavirus بیماری همه گیر.

“من خواهد رای برای پیشنهاد” Thiele که صاحب یک 15.5 درصد سهام در لوفت هانزا گفت: Frankfurter Allgemeine روزانه در روز چهارشنبه.

حمایت خود را به مبلغ یک مهلت برای شرکت هواپیمایی پس از ترس بود swirled که او ممکن است وتو این بسته پیشنهادی که می بینید آلمان خرید 20 درصد از این شرکت است.

آیا تهمت می دانم آنچه 19 در COVID-19 معنی است ؟

05:34 GMT – موارد در پاکستان ادامه به کاهش

Coronavirus تست اعداد در پاکستان – که یکی از بالاترین نرخ از گسترش عفونت – در ادامه به رها کردن تنها با 21,835 تست های انجام شده در روز چهارشنبه.

از کسانی که 4,044 بیماران آزمایش مثبت با توجه به اطلاعات دولت یک آزمون مثبت نرخ 18.5 درصد است. سراسر کشور موارد رز در روز چهارشنبه به 192,970 با توجه به داده ها. این کشور همچنین از ثبت آن دوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در یک روز جمعه با 148 بیماران در حال مرگ گرفتن به طور کلی مرگ و میر به 3,978.

افت تست led با کاهش قابل توجهی در آزمایش روزانه در سند و پنجاب ولایت این کشور پرجمعیت ترین مناطق. در سند مقامات الجزیره گفت: افت تست شد به دلیل “کمبود کارکنان” در آزمایشگاه باعث جمع شدن.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.


04:45 GMT – هنگ کنگ اعلام کرد coronavirus مرگ

55-سال-مرد coronavirus بیمار (مورد تایید هیچ 1180) بستری در بیمارستان در هنگ کنگ در اواخر ماه مه درگذشت اوایل صبح روز پنجشنبه یک سخنگوی شاهزاده خانم مارگارت بیمارستان گفت:

بیمارستان مرد گفت: تا به حال دچار سکته مغزی در فیلیپین بود و airlifted بازگشت به هنگ کنگ.

هفت نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در این سرزمین است.

03:50 GMT – “ما نمی گزافه گویی شرم’: آسه آن نمایندگان مجلس در قایق pushbacks

گروهی از نمایندگان مجلس از جنوب شرقی آسیا هستند در تماس با رهبران اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) به انجام بیشتر برای کمک به پناهندگان و مهاجران به خصوص Rohingya گرفتن قایق در سراسر اقیانوس هند.

باز نامه ای امضا شده توسط چارلز سانتیاگو رئیس آسه آن نمایندگان مجلس برای حقوق بشر (APHR) خواست رهبران آسه آن به احترام آسیب پذیر جوامع و جلوگیری از نفرت و بلاغت به پناهندگان و مهاجران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مالزی بازداشت 269 Rohingya در یک قایق آسیب دیده در اوایل این ماه و گزارش رسانه های این هفته است که یک قایق حامل 300 نفر تبدیل شده بود. APHR گفت: کشورهای آسه آن نیاز به کار با میانمار برای پایان دادن به Rohingya بحران و “سازماندهی فوری جمعی در عملیات جستجو و نجات برای قایق حمل Rohingya پناهندگان و سازمان به صورت مناسب خود را تخلیه.

“ما نمی توانیم گزافه گویی شرم آور است که سقوط بر ما جمعی از زمانی که دولت ما را انتخاب کنید برای فشار به مردم به مرگ در دریا.”

03:20 GMT – بیشتر کوانتاس کارکنان به از دست دادن شغل به عنوان یک نتیجه از coronavirus

استرالیا شرکت هواپیمایی کوانتاس است شلیک حداقل 6,000 مردم – 20 درصد از نیروی کار خود را – به عنوان بخشی از یک سری از اقدامات شدید برای مقابله با تاثیر از coronavirus

کوانتاس همچنین قصد دارد به زمین 100 هواپیما زمانی که 12 ماه و برخی دیگر نیز بازنشسته آن شش باقی مانده بوئینگ 747 هواپیما بلافاصله شش ماه جلوتر از برنامه.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد که داستان ما از تیم کسب و کار در اینجا.

Qantas passenger

شرکت های هواپیمایی شده است به خصوص سخت-ضربه گیر به عنوان مرز بسته و سفر همه اما زمین به توقف [فایل: Brendon ترون/بلومبرگ]

03:05 به وقت تهران – پکن را افزایش می دهد, تست ظرفیت برای نگه داشتن در بالای موارد

پکن افزایش یافته است و روزانه نوکلئیک اسید تست ظرفیت به بیش از 300,000 نمونه یک روز در مقایسه با حدود 40,000 قبلا با توجه به رسانه های دولتی.

مقامات چینی در پایتخت شدت, تست پس از افزایش موارد مرتبط به اصلی و عمده فروشی مواد غذایی در بازار.

سرزمین اصلی چین در روز پنج شنبه تایید کرد 19 موارد جدید COVID-19, 13 آنها را در پکن.

03:00 GMT – دیزنی لند تاخیر در بازگشایی پس از کالیفرنیا موارد افزایش

دیزنی لند در ایالت کالیفرنیا که بسته شده است از اواسط ماه مارس تاخیر برنامه ای برای بازگشایی شده است.

رفت و آمد مکرر به علت باز دوباره در ژوئیه 17, اما دیزنی مقامات می گویند که آنها نمی خواهد که زمان برای آماده سازی از دولت را تنها عامل انتشار دستورالعمل در 4 جولای.

دیزنی لند در جهان است دوم-ترین-محبوب پارک.

02:10 GMT – استرالیا پست بزرگترین افزایش روزانه در موارد در دو ماه

بیشتر در مورد وضعیت در استرالیا پس از اعلام این که نیروهای فرستاده خواهد شد به ملبورن کشور دوم-بزرگترین شهر و پایتخت ویکتوریا دولت است.

دولت گزارش 33 نفر تست مثبت برای این ویروس در 24 ساعت گذشته از روز نهم دو رقمی را افزایش می دهد.

این کشور به عنوان یک کل است ثبت بیش از 7,500 مورد از این بیماری اما با شیوع بیماری به ظاهر تحت کنترل آن را به حال کاسته ترین محدودیت. آن را ثبت کرده است 104, مرگ و میر, آخرین 85-سال-پیر مردی که در ماه آوریل است اما در حال حاضر تایید شده است به این بیماری را داشته اند.

02:05 GMT – کره جنوبی موارد سهولت

کره جنوبی آخرین coronavirus داده ها حاکی از آن است که گرفتن گرفتن در خوشه است که پدید آمده در سئول در هفته های اخیر.

کره مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) گفت: امروز صبح کشور در حال ثبت 28 مورد جدید, 23 از آنها عفونت های محلی. است که کاهش از چهار 51 مورد و سه شنبه را 46.

ترین خوشه های مرتبط تحویل شرکت های کوچک و کلیساها.

00:30 GMT – استرالیا سربازان سر به ویکتوریا برای مقابله با شیوع سنبله

استرالیا نظامی است که برای ارسال 1000 سرباز به ملبورن برای مقابله با کروناویروس جدید خوشه که پدید آمده در پایتخت ویکتوریا دولت که ثبت کرده است تقریبا 150 عفونت های جدید در طول هفته گذشته.

تا 850 نیروی دفاع استرالیا پرسنل کمک خواهد کرد که نظارت بر بازگشت مسافران بین المللی در هتل قرنطینه در حالی که حدود 200 نفر دیگر را فراهم خواهد کرد لجستیکی و پشتیبانی پزشکی به COVID-19 تست امکانات, او گفت:.

به طور جداگانه ویکتوریا برتر دن اندروز گفت: دولت شد راه اندازی یک “حومه تست حمله رعد اسا” با هدف قرار دادن مناطق شناسایی شده به عنوان نقاط مهم در بالا از وقوع.

00:15 GMT – ژاپن izakaya انتشارات فرهنگ رنج می برد در طول COVID

ژاپنی هستند که بیشتر مراقب باشید در مورد بیرون رفتن برای بعد از شام نوشیدنی و آسیب رساندن است, بارها, شناخته شده به عنوان “izakayas” شناخته شده و ارزان برای, نوشیدنی, خوشمزه, غذا, و یک فضای دنج. برخی از آنها کوچک تنها با چند صندلی.

رویترز می گوید izakayas در حال حاضر رو به یک “بحران وجودی” به عنوان مردم از خانه کار می کنند و جلوگیری از داخل سالن.

“اگر نوشیدن محسوب نمی شود خوش آمدید izakayas را به زیر” Hitoshi Yaosaka که صاحب 10 بارها در توکیو دیده است و کسب و کار بازگشت به تنها یک سوم از قبل از COVID سطوح. “وجود دارد یک فرصت بسیار خوب ژاپن izakaya فرهنگ خواهد مرد ،

00:00 GMT – متحده در شمال شرقی آمریکا تحمیل قرنطينه در مسافران از هشت متحده

فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات دستور داده اند که مسافران از هشت کشورهای دیگر به قرنطینه به مدت 14 روز در بدو ورود به عنوان اپیدمی در آمریکا محکوم کرد.

منظور این بود “چیزی هوشمند برای انجام” نیوجرسی فرماندار فیل مورفی به رسانه ها گفت.

قرنطینه در مورد افراد پس از رسیدن از آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا از جمله شمال شرقی ساکنان از بازگشت از آن مناطق. آن را به اجرا گذاشته خواهد شد با جریمه که برای افزایش مجرمین.

Pedestrians pass customers dining outside Casa Mezcal, Monday, June 22, 2020, in New York. New York City ventured into a crucial stage of reopening as stores let people in Monday, offices brought work

نیویورک باز شدن دوباره پس از شدت ضربه در اولین coronavirus موج در ایالات متحده است. در حال حاضر آن است که اعمال قرنطينه در مسافران از تعدادی از کشورهای که در آن caseloads و hospitalisations باید رسید [جان Minchillo/AP Photo]

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 ژوئن) در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>