ما مصرف کننده اعتماد به نفس غرق به عنوان ویروس آغاز می شود داشتن تاثیر

ایالات متحده اطمینان مصرف کننده سقوط در ماه مارس به پایین ترین سطح خود در تقریبا سه سال به عنوان تاثیر coronavirus شروع به احساس می شود

واشنگتن — ایالات متحده اطمینان مصرف کننده سقوط این ماه به پایین ترین سطح خود در تقریبا سه سال به عنوان تاثیر coronavirus در اقتصاد شروع به احساس می شود.

در این کنفرانس هیئت مدیره گزارش روز شنبه که در آن شاخص اعتماد به نفس کاهش یافته و به یک خواندن از 120 در ماه مارس از فوریه 132.6. آن را به پایین ترین سطح پس از خواندن این شاخص در 117.3 در ماه ژوئن 2017. هر دو زیر شاخص را پوشش می دهد مصرف کنندگان از نظر زمان کسب و کار و بازار کار شرایط و یکی دیگر از زیر شاخص را پوشش می دهد که انتظارات از شرایط آینده کاهش یافت و در ماه مارس است.

تند کاهش شاخص در این ماه منعکس شده افزایش نگرانی در مورد کوروناویروس در طول بررسی دوره از مارس 1-18. اعتماد به نفس است که مطمئن شوید که به سقوط بیشتر به عنوان ویروس’ تاثیر طول می کشد یک بزرگتر تلفات در اقتصاد است.

تحلیلگران گفت: کاهش شدید شاخص اعتماد به نفس نشان دهنده افزایش نگرانی ها در مورد آسیب این ویروس باعث خواهد شد و در مورد تیز کاهش در بازارهای سهام.

“تشدید Covid-19 و نوسانات شدید در بازارهای مالی را افزایش عدم اطمینان در مورد چشم انداز اقتصاد و مشاغل گفت:” لین فرانکو, مدیر ارشد, شاخص های اقتصادی در این کنفرانس هیئت مدیره. “در ماه مارس کاهش اعتماد به نفس بیشتر در خط با یک انقباض شدید — به جای موقت شوک و ریزش های بیشتر مطمئن هستید که به دنبال.”

کتی Bostjancic مدیر ارشد مالی آمریکا اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد گفت: کاهش در ماه مارس در حالی که تند, هنوز طلب بخشایش آسیب به اعتماد به نفس به دلیل یک افزایش چشمگیر در اخراج نمی شروع تا پس از بررسی و تکمیل شده است در اواسط ماه مارس.

“یک مقدار تندتر شیرجه رفتن در فروشگاه برای مارس” او گفت:, و اشاره کرد که اخیر واشنگتن پست/ABC اخبار نظرسنجی نشان داد که یک سوم از آمریکایی ها گزارش می دهند که آنها یا یک عضو خانواده دهکدهای از دست دادن شغل خود هستند. و بیش از 60 درصد در این نظرسنجی گفتند که آنها فکر می کنم این رکود خواهد بود به عنوان بد و یا بدتر از 2007-2009 رکود اقتصادی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>