کنگره آمریکا رهبران: آیا تهمت می دانم که در مورد روسیه و طالبان

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان در کنگره ایالات متحده روز دوشنبه خواستار پاسخ فوری از دولت رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از رسانه ها گزارش دادند که ما سازمان های اطلاعاتی باید بسته روسی پاداش ارائه می دهد به مبارزان طالبان به طور مستقیم به مرگ سربازان ایالات متحده.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از امریکایی یا نیروهای ائتلاف ممکن است هدف قرار گرفته اند و یا کشته شده در زیر روسی, برنامه, به گزارش واشنگتن پست اما هوش ریشه از نظامی آمریکا بازجویی از دستگیر مبارزان و تصویب شد تا از ما نیروهای عملیات ویژه در افغانستان است.

نیویورک تایمز به طور جداگانه گزارش داد که آژانس اطلاعاتی آمریکا بر این باورند حداقل یک نظامی آمریکایی مرگ ناشی از پاداش به نقل از دو مقام در جریان این موضوع است.

گزارش درو خشم از مغلوب ساختن پیشی جستن منتقدان که استدلال آن را نامعقول برای او شناخته شده به روسیه و تلاش برای کشتن ما خدمتگزاران در حالی که به دنبال بهبود روابط با مسکو است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال تردید در روسی پاداش تلاش گفت: در روز یکشنبه او هرگز در جریان این موضوع که آژانس اطلاعاتی آمریکا به او گفت این بود که اطلاعات معتبر نیست.

‘دروغ’

کرملین روز دوشنبه نیز تکذیب گزارش منتشر شده توسط نیویورک تایمز روز جمعه که نیروهای روسی در حال ارائه به پرداخت طالبان مرتبط مبارزان برای کشتن آمریکایی ها و دیگر سربازان غربی در افغانستان است.

“این ادعاها دروغ” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:, و اضافه کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هرگز در مورد اتهامات.

دو دولت آمریکا منابع آشنا با هوش و گزارش و تحلیل تایید به آژانس خبری رویترز از وجود طبقه بندی شده ما هوش تحلیلی پاداش. منابع نشان داد ما سازمان های دولتی و کارشناسان در تعادل اعتقاد هوش گزارش معتبر.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا نانسی پلوسی نوشت به بالا دو آژانس اطلاعاتی آمریکا در روز دوشنبه و به دنبال یک جلسه فوری برای قانونگذاران.

“کنگره و کشور نیاز به پاسخ در حال حاضر. به همین دلیل من درخواست یک بین مختصر برای همه اعضای خانه بلافاصله” پلوسی نوشت: در نامه ای به مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe و مدیر Gina Haspel.

کنگره لیز چنی از وایومینگ, شماره 3 جمهوریخواه در کاخ به نام کاخ سفید برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر با کنگره گفت: اگر درست قانونگذاران باید بدانید که: “کسانی که می دانند و هنگامی که?” و با اشاره به رهبر روسیه: “آنچه انجام شده است در پاسخ به حفاظت از نیروهای ما و نگه دارید پوتین پاسخگو?”

دموکراتیک presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن گفت: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن آگاه بود از روسیه و پاداش خواهد بود “واقعا تکان دهنده وحی” در مورد فرمانده.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany گفت: در اخبار جلسه روز دوشنبه برخی از اعضای کنگره هستند که در جریان این موضوع در روز دوشنبه. او افزود که دلیل تهمت خود را در جریان این موضوع بود چون هیچ اجماع در درون جامعه اطلاعاتی است که اطلاعات قابل اعتماد بود یا دقیق است.

نیویورک تایمز و آسوشیتدپرس خبرگزاری همچنین گزارش داد ارتش آمریکا و مقامات اطلاعاتی بودند بررسی گذشته تلفات به ببینید که آیا آنها به مسکو ادعا پرداخت.

یک حادثه تحت بررسی بود و یک مارس 2019 حمله طالبان به یک آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی ما AP گفت: با استناد به منابع ناشناس. مقامات همچنین کاوش که آیا $500,000 در بر داشت در طول یک ما حمله طالبان یک پاسگاه در اوایل این سال گره خورده بود به برنامه به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>