ما انجام حملات هوایی در عراق در تلافی حمله که منجر به کشته شدن 2 آمریکایی

ارتش آمریکا در انجام حملات هوایی در مکان های مختلف در داخل عراق روز پنج شنبه با هدف قرار دادن یک ایران گروه می گوید: “این مسئول چهار موشک حمله که به کشته شدن دو آمریکایی خدمات اعضای یک سرویس عضو و زخمی شدن 14 نفر دیگر.

در بیانیه پنتاگون مشخص می شود این حملات را به عنوان “دفاعی متناسب و در پاسخ مستقیم به تهدید ناشی از ایران-حمایت گروههای شبه نظامی شیعه” به ائتلاف پایگاه های خود در عراق است.

“پیش از آن در این شب ایالات متحده انجام شده دفاعی دقت حملات علیه کاتا نائب Hizbollah (KH) امکانات در سراسر عراق” با توجه به پنتاگون در بیانیه ای. “این حملات هدفمند پنج سلاح و تجهیزات ذخیره سازی به میزان قابل توجهی کاهش توانایی خود را برای انجام حملات آینده در برابر عملیات ذاتی حل و فصل (OIR) نیروهای ائتلاف.”

امکانات ذخیره سازی است که هدف قرار گرفتند شامل امکانات قرار دارد که سلاح های مورد استفاده برای هدف قرار دادن آمریکا و نیروهای ائتلاف به گفته وزارت دفاع.

“ایالات متحده نمی خواهد تحمل حملات علیه مردم ما منافع ما یا متحدان ما,” وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای گفت: پس از حمله ، “همانطور که ما نشان داده اند در ماه های اخیر ما را به هر گونه اقدام لازم را برای حفاظت از نیروهای ما در عراق و منطقه است.”

در اوایل روز پنج شنبه Esper و ژنرال مارک Milley رئیس ستاد مشترک ارتش به خبرنگاران گفت که ایران شیعه مورد حمایت گروههای شبه نظامی بودند مسئول حمله بزرگ آموزش پایه شناخته شده به عنوان اردوگاه تاجی.

“همه گزینه ها روی میز هستند که ما کار با شرکای خود را به مجرمان به دست عدالت و حفظ بازدارندگی,” Esper به خبرنگاران گفت: در اوایل روز پنج شنبه.

وزیر دفاع گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شد با گزینه های است که ارتش ایالات متحده می تواند در پاسخ به حمله اضافه کرد که رئیس جمهور به او اقتدار او مورد نیاز است.

خواسته در روز پنج شنبه که آیا ایران باید در انتظار پاسخ از آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “من نه می خواهم و نه می گویند.”

“اجازه دهید آن را در این راه شما را ببینید. من نمی توانم بگویم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من مشغول به کار بود که شب گذشته ، آنها با ارسال تعداد زیادی از موشک. آن شده است به طور کامل مشخص آن ایران است.”

او افزود: “همانطور که شما می دانید, آن را یک گروه شورشی اما به احتمال زیاد آن می تواند با حمایت ایران اما خواهیم دید که چه پاسخ است.”

Milley گفت که حدود 30 کاتیوشا راکت با حدود 12 تا 18 راکت تأثیر در اردوگاه تاجی. او مشخص می شود پنج نفر از 14 زخمی به عنوان “فوری” و گفت: آنها ترکیبی از آمریکایی ها و استرالیایی ها و قطب — به عنوان به خوبی به عنوان پیمانکاران.

پس از حمله نیروهای آمریکایی و نیروهای امنیتی عراق پیدا موشک-تقلب کامیون چند مایل از اردوگاه تاجی.

“ما نشانه خوبی بر اساس قانونی که در آن از کار اخراج شد که شلیک غیره و غیره” Milley گفت.

شهادت قبل از کاپیتول هیل در پنجشنبه فرمانده نیروهای ایالات متحده در خاورمیانه ژنرال کنت مکنزی اشاره کرد که “ایران پروکسی گروه کاتا نائب حزب الله (KH) تنها گروه شناخته شده اند که قبلا انجام یک آتش غیر مستقیم حمله از این مقیاس در برابر ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در عراق است.”

این گروه شبه نظامی پیدا شد مسئول دسامبر حمله به یک پایگاه در شمال عراق که به کشته شدن یک آمریکایی پیمانکار است. آن حادثه به رهبری آمریکا به نظامی تلافی جویانه علیه این گروه انجام حملات هوایی در مکان های مختلف در عراق و سوریه است.

تنش ها همچنان تشدید می شود, به عنوان تظاهرکنندگان با حمله به سفارت آمریکا در بغداد. سپس در ژانویه. 2 نظامی ایالات متحده انجام یک حمله قاسم سلیمانی کشتن اوباما به عنوان او را ترک بغداد, فرودگاه بین المللی.

آمریکا گفت که او توطئه های اضافی حملات علیه ایالات متحده پرسنل و منافع خود در منطقه است. اما در یک نمایش از نیروی ایرانیان راه اندازی شد بیش از ده موشک های بالستیک در پایگاه های خود در عراق که در آن نیروهای ایالات متحده در حال حاضر باعث صدمات ناشی از ضربه مغزی به بیش از 100 آمریکایی خدمات اعضا.

صحبت در مورد مرگ سلیمانی در ماه ژانویه به, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت: “قضاوت از نوع و شدت حمله رژیم قطعا در حال حاضر باید درک آنچه که ما انجام خواهد داد در صورتی که تا کنون دوباره برخواهد داشت خطر ابتلا به آمریکا زندگی می کند. اگر ایران به شدت ما به پایان خواهد رسید و آن را در شرایط ما.”

در روز پنج شنبه مکنزی اضافه شده که جدیدترین حمله کرده بود عبور یک خط است.

“من معتقدم که یک خط قرمز برای ایالات متحده در حال رفتن به مرگ در ایالات متحده خدمات اعضا و یا کسانی که از شرکا و متحدان ما” مکنزی گفت: در روز پنج شنبه. “به طوری که یک خط قرمز است.”

ABC News’ مل Madarang کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>